FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123712381239124012411251»
Kellerman05.02.2012 17:49

sherlock, niste cursuri de matematica, ceva? intre 33% si 46% e o diferenta de 13%.

Joga Bonito05.02.2012 17:50

Kellerman, tu cate sanctiuni. Pls, pls, pls, le poti numara, te rog?

Ronnie05.02.2012 18:02

Da-te-n pula mea.

axl05.02.2012 18:08

Alo, alo, colegii, reveniti la decenta, asta daca ati avut-o vreodata.

 

sherlock, niste cursuri de matematica, ceva? intre 33% si 46% e o diferenta de 13%.

Asa, si? Am zis eu ca diferenta ar fi alta?

Joga Bonito05.02.2012 18:18

Ronnie, vezi ca esti murdar la Gurita de badaranism si mitocanie. Profita de ospitalitatea ardeleneasca si serveste-te cu un servetel.

 

Este o atmosfera foarte incarcata dpdv sexual. Lipseste catalizatorul. Lipseste pasarica!

Kellerman05.02.2012 18:18

nu, dar ai gresit calculul cu 13 procente. e mai greu de gresit decat de numarat corect.

axl05.02.2012 18:21

Copile, n-am gresit niciun calcul. Citeste regulamentul.

Ronnie05.02.2012 18:35
Ronnie, vezi ca esti murdar la Gurita de badaranism si mitocanie. Profita de ospitalitatea ardeleneasca si serveste-te cu un servetel.

 

Este o atmosfera foarte incarcata dpdv sexual. Lipseste catalizatorul. Lipseste pasarica!

 

Suge-mi-o.

Kellerman05.02.2012 18:38
Copile, n-am gresit niciun calcul. Citeste regulamentul.

 

care din ele ?

axl05.02.2012 18:40

Cel de la Piticot.

blindica05.02.2012 20:57
sHn3s91328478660.jpg
gio_stgloria05.02.2012 22:46

uuuu, cata activitate :thumbup:

Ronnie06.02.2012 10:21

Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?

 

Ce ti-e si cu onorabilii astia

 

 

gio_stgloria06.02.2012 10:24
Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?

 

Ce ti-e si cu onorabilii astia

Lucreaza incognito. I s-o fi facut dor de tine :))

Ronnie06.02.2012 10:24

Manca-i-as ochii lui de simpatic.

Marius06.02.2012 10:39

Moldovene, mai spune-ne de gagica-ta.

Ronnie06.02.2012 10:42

O cheama yo Marius xxx.

Mem006.02.2012 10:53
O cheama yo Marius xxx.

 

se freaca bine,fata asta,Marusia?

Mem006.02.2012 11:01
Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?

 

Ce ti-e si cu onorabilii astia

 

a luat exemplul lui Bocalicious;

Marius06.02.2012 11:12

Tu a cui clona mai esti, puisor? :)

gio_stgloria06.02.2012 11:18

hai n-o da in diverse.

vlad06.02.2012 11:26

Urate mistouri de la o vreme incoace. Si vulgare. Dar poate nu le inteleg eu .

axl06.02.2012 11:39

Luam o pauza. Avem lucruri serioase de discutat.

axl08.02.2012 15:23

Mai,mai, ce harnic am fost azi. Am scris pe blog, am scris si pe forum. Poate spal si vasele.

Lari08.02.2012 15:27

Deci nu mai avem chestii serioase de discutat, ha? :king:

«1123712381239124012411251»