sherlock, niste cursuri de matematica, ceva? intre 33% si 46% e o diferenta de 13%.
sherlock, niste cursuri de matematica, ceva? intre 33% si 46% e o diferenta de 13%.
Kellerman, tu cate sanctiuni. Pls, pls, pls, le poti numara, te rog?
Da-te-n pula mea.
Alo, alo, colegii, reveniti la decenta, asta daca ati avut-o vreodata.
sherlock, niste cursuri de matematica, ceva? intre 33% si 46% e o diferenta de 13%.
Asa, si? Am zis eu ca diferenta ar fi alta?
Ronnie, vezi ca esti murdar la Gurita de badaranism si mitocanie. Profita de ospitalitatea ardeleneasca si serveste-te cu un servetel.
Este o atmosfera foarte incarcata dpdv sexual. Lipseste catalizatorul. Lipseste pasarica!
nu, dar ai gresit calculul cu 13 procente. e mai greu de gresit decat de numarat corect.
Copile, n-am gresit niciun calcul. Citeste regulamentul.
Ronnie, vezi ca esti murdar la Gurita de badaranism si mitocanie. Profita de ospitalitatea ardeleneasca si serveste-te cu un servetel.
Este o atmosfera foarte incarcata dpdv sexual. Lipseste catalizatorul. Lipseste pasarica!
Suge-mi-o.
Copile, n-am gresit niciun calcul. Citeste regulamentul.
care din ele ?
Cel de la Piticot.
uuuu, cata activitate ![]()
Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?
Ce ti-e si cu onorabilii astia
Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?
Ce ti-e si cu onorabilii astia
Lucreaza incognito. I s-o fi facut dor de tine ![]()
Manca-i-as ochii lui de simpatic.
Moldovene, mai spune-ne de gagica-ta.
O cheama yo Marius xxx.
O cheama yo Marius xxx.
se freaca bine,fata asta,Marusia?
Bai, Adrian nu zicea ca s-a retras definitv?
Ce ti-e si cu onorabilii astia
a luat exemplul lui Bocalicious;
Tu a cui clona mai esti, puisor? ![]()
hai n-o da in diverse.
Urate mistouri de la o vreme incoace. Si vulgare. Dar poate nu le inteleg eu .
Luam o pauza. Avem lucruri serioase de discutat.
Deci nu mai avem chestii serioase de discutat, ha? ![]()