FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123512361237123812391251»
Ronnie21.01.2012 14:36

axl beat -> http://z0r.de/L/z0r-de_2715.swf

 

daca nu merge incercati cu refresh. e beat rau.

axl21.01.2012 15:28

Nu mai beau alcool de un an jumate ba.

 

1.jpg

 

Nu mai beau alcool de un an jumate ba.

De-aia nu mai am haz.

Ronnie21.01.2012 17:50

Erai misto inainte. Si acum esti, da' mai putin.

Mem021.01.2012 20:51

in ce situatie penibila am ajuns din cauza unui "marinar,nu mariner,asa se zice d-le Goe";

 

404910_256840377720726_100001842962716_634109_443415067_n.jpg

pytycrys24.01.2012 10:24

Ce restrictii sunt la vaccinul antirabic? Intelesesem de undeva ca fara alcool,cafea si ciocolata 2 luni.

'Mi-as plua'n ei de caini.

Ronnie24.01.2012 18:30

Ieeeteee maaa, cum sufera portoricanul :( :(

 

gio_stgloria24.01.2012 23:32

 

 

drvladyk24.01.2012 23:43

astia sunt bolnavi saracii, nu radeti ca e pacat:)):)):))

gio_stgloria25.01.2012 07:46

nu rade ca te calca pe cap.

Kellerman25.01.2012 15:52

pai daca isi bagau tipii aia un videoclip 1080p, filmat putin profesionist, cu inregistrarea audio dintr-un studio profesionist, ziceati apoi ca sunt underground si ca sunt jmekeri de jmekeri.

Ronnie25.01.2012 16:54

Si isi puneau pe ei un tricou cu Liverpool si un nume gen Deliric 2,3 si ii aveai pe youtube la favorites.

gio_stgloria25.01.2012 16:57
pai daca isi bagau tipii aia un videoclip 1080p, filmat putin profesionist, cu inregistrarea audio dintr-un studio profesionist, ziceati apoi ca sunt underground si ca sunt jmekeri de jmekeri.

hmm... nu prea cred :))

Kellerman25.01.2012 16:57

NUma daca erau cu SIR. :D

Mem025.01.2012 18:15

**** Sir Alex,**** Dalglish,**** Arsene :finger:

Lays25.01.2012 18:20
Ce restrictii sunt la vaccinul antirabic? Intelesesem de undeva ca fara alcool,cafea si ciocolata 2 luni.

'Mi-as plua'n ei de caini.

 

you fucking kiddin' me? are you actually squizing my tits? mie nu mi-au spus nimic de asa ceva cand am fost sa imi fac vaccinele. cunts.

macar acum stiu de ce imi tot spune mama de o saptamana ca latru in somn.

Joga Bonito27.01.2012 11:53

Axl, dar mai sterge-ti si editeaza-ti si tu portiuni din creier cu ocazia asta. Ai sanse la un +10 la IQ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2MXMOef2IRQ

pytycrys27.01.2012 12:30
you fucking kiddin' me? are you actually squizing my tits? mie nu mi-au spus nimic de asa ceva cand am fost sa imi fac vaccinele. cunts.

macar acum stiu de ce imi tot spune mama de o saptamana ca latru in somn.

 

Am citit pe net in mai multe locuri...Dar daca doctorita n-a spus...Have fun :beer2:

gio_stgloria27.01.2012 19:52

Ba luate-as la misto nu s-a mutat pe Nemultumiri cu privire la activitatea moderatorilor. :))

axl28.01.2012 07:28
Axl, dar mai sterge-ti si editeaza-ti si tu portiuni din creier cu ocazia asta. Ai sanse la un +10 la IQ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=2MXMOef2IRQ

Nu inteleg ce vrei sa spui. Elaboreaza.

Joga Bonito28.01.2012 20:33

Nu tu mi-ai sters ieri vreo 3 postari? Daca delirez nefondat, imi cer scuze.

axl28.01.2012 21:40
imi cer scuze.

Ieri am fost in pestera, n-am intrat pe net.

Lari28.01.2012 22:03

Joga, baga proverbu' ala "Biiiiine, maaaa, am glumit si cu asta bastaaaa!" :yes:

axl02.02.2012 17:51
P.S: *Moriarty mode enabled*

 

Uite sherlock, prima ta misiune de numarat:

Misiune indeplinita, Moriarty, 45% size 6. Pac, 3 zile pauza.

*Alecs*03.02.2012 14:06

Si orice s-ar intampla

Vantul nu ne va schimba

Dam dovada de onoare

Luptam cu marea ninsoare

Tare, tare tot mai tare

Ninge pan' peste hotare

Lopetile noastre rebele

Deszapesc pana la stele

 

OooooooOooOooO OOOooOoooooooOo

Ronnie04.02.2012 19:23

Tristilor, mai e cineva pe aici? Sau toti sunteti banati?

«1123512361237123812391251»