Sau... mai avea inca tipla pe airbag-uri ??? ahhahaha
Sau... mai avea inca tipla pe airbag-uri ??? ahhahaha
Ne-am pupat, atat.
in 69 sau cum ?
in fund ![]()
stiam eu ca unitii astia sunt pupincuristi ![]()

Alberta Bomba! Bomba la Tomba!
Coca-Cola a expus reteta secretă a faimoasei sale bauturi.
Mai multi producatori de detartrant si tix se pregatesc să dea Coca-Cola in judecata fiindcă este clar că reteta e furată de la ei.
de curve periculoase sa aveti parte..http://www.youtube.com/watch?v=8JGyoPu8ZhQ...feature=related
Si de plua ca un prun!
http://www.youtube.com/watch?v=vEz5pE45uuk...feature=related ![]()
Tiganismele astea infecte vi se par "mistouri" ? ![]()
Esti supi, plicti, plina de sicti?

Vorbeste cel care scrie cu rosu si in flacari.
Am scris pe stilul tau, sa-ti sara in ochi.
Bai par!
Esti supi, plicti, plina de sicti?
Du-te maaaaa, tu aveai pofta de shaorma cu de toate la 9 dimineata? ![]()
Cum adica, ce vrei sa spui? Nu-ti mai place si tie o lipie de pui? ![]()
Am uitat, tu esti cu restaurantele feng shui ![]()
Am uitat, tu esti cu restaurantele feng shui![]()
In niciun caz ![]()
![]()
Cine a vazut batranica de pe RTV (de la Universitate) cu o pancarda: "Gigi ESTI O MIZERIE" =))? A fost acum ~10 min.
POZEE!!!
vrem poze !!!!!
Mai era cineva cu o foaie A4 : "becali esti oaia lui basescu"