200 de lei biletul, cu tot cu coregrafie, imi dai PM, cand ai banii ![]()
Stanici, stiu ca vrei sa-l talharesti, Deni, zi NU !
200 de lei biletul, cu tot cu coregrafie, imi dai PM, cand ai banii ![]()
Stanici, stiu ca vrei sa-l talharesti, Deni, zi NU !
Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva
![]()
Terminati cu mistourile!
Salut,Deni. Am vazut acum mesajul tau. Am primit eu 3 invitatii de la un cineva la peluza dinspre Bulevardul Burebista. Nu stiu daca acolo va sta galeria Stelei dar decat deloc... Iti dau si tie o invitatie . Da-mi un pm.
O zi buna
Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva
![]()
Plimba-te pe la Victoriei cu 3-4 ore inainte de meci. E posibil sa gasesti.
@deni
se pare ca n-ai postat pe topicul portivit. ![]()
un promo interesant pentru finala EL din 2012
plua mea, nu mai pot sa editez
Amuzant ar fi sa cada peluza la finala. [ sper sa fie plina de-alde jijisti. ![]()
is there a problem officer? ![]()
nice Paint skills. ![]()
nice Paint skills.![]()
mi-a tremurat mana ![]()
(8:23:44 AM) r.u. has buzzed you!(8:23:51 AM) Cristi: ?
(8:23:57 AM) r.u.: da
(8:24:06 AM) Cristi: mi-ai dat buzz
(8:24:30 AM) r.u.: ok,nb
![]()
![]()
si apoi din nou:
r.u. has buzzed you!
faza cu buzz-ul poate e un bug pe yahoo
De la 2:20 sare-n aer toata treaba!
In curand, pentru perversa dumneavoastra placere, imagini cu Redondo facand web sex cu un tranny post op filipinez.
Exclusiv fcsteaua.ro.
imagini cu Redondo facand web sex cu un tranny post op filipinez.
Tie si altor 42 va place asta.
Eu si 42 de tranny post op filipinezi sa te ardem in cur.
Inca nu. Sunt pe stop.
Si oricum ai gagica.
Cum apare in discutie tranny si post op hop si Marius.
Pai macar aici sa-mi dau cu parerea.