FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123212331234123512361251»
Daniel-Ionut21.11.2011 09:07

200 de lei biletul, cu tot cu coregrafie, imi dai PM, cand ai banii :notangel:

Stanici, stiu ca vrei sa-l talharesti, Deni, zi NU !

vlad21.11.2011 09:39
Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !:D Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva :D

 

 

 

Terminati cu mistourile!

 

Salut,Deni. Am vazut acum mesajul tau. Am primit eu 3 invitatii de la un cineva la peluza dinspre Bulevardul Burebista. Nu stiu daca acolo va sta galeria Stelei dar decat deloc... Iti dau si tie o invitatie . Da-mi un pm.

 

O zi buna

 

 

 

1on21.11.2011 11:17
Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !:D Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva :D

 

Plimba-te pe la Victoriei cu 3-4 ore inainte de meci. E posibil sa gasesti.

gio_stgloria21.11.2011 11:27

@deni

se pare ca n-ai postat pe topicul portivit. :))

Cesc.21.11.2011 17:46
Lays30.11.2011 19:43

un promo interesant pentru finala EL din 2012

Lays30.11.2011 20:40

plua mea, nu mai pot sa editez

Cesc.01.12.2011 13:03

Amuzant ar fi sa cada peluza la finala. [ sper sa fie plina de-alde jijisti. :kisstogether:

Cesc.01.12.2011 15:47

http://steauatv.com/

 

Parodie de site :hai_steaua:

Lays03.12.2011 17:19

is there a problem officer? :alcoholic:

Cesc.04.12.2011 21:46

Untitled.png

 

:)) !!!

Lays04.12.2011 22:29

nice Paint skills. :D

Cesc.05.12.2011 12:15
nice Paint skills. :D

 

mi-a tremurat mana :D

Azzido08.12.2011 06:28
(8:23:44 AM) r.u. has buzzed you!

(8:23:51 AM) Cristi: ?

(8:23:57 AM) r.u.: da

(8:24:06 AM) Cristi: mi-ai dat buzz

(8:24:30 AM) r.u.: ok,nb

 

:blink::unsure:

 

si apoi din nou:

r.u. has buzzed you!

 

Marius08.12.2011 11:01
Harald16.12.2011 08:59

faza cu buzz-ul poate e un bug pe yahoo

blindica19.12.2011 00:47

:bananadance: De la 2:20 sare-n aer toata treaba!

 

axl19.12.2011 14:22

In curand, pentru perversa dumneavoastra placere, imagini cu Redondo facand web sex cu un tranny post op filipinez.

Exclusiv fcsteaua.ro.

Ronnie19.12.2011 14:23
imagini cu Redondo facand web sex cu un tranny post op filipinez.

 

Tie si altor 42 va place asta.

axl19.12.2011 14:25

Eu si 42 de tranny post op filipinezi sa te ardem in cur.

Ronnie19.12.2011 14:32

Inca nu. Sunt pe stop.

Marius19.12.2011 14:33

Si oricum ai gagica.

axl19.12.2011 14:34

Cum apare in discutie tranny si post op hop si Marius.

Marius19.12.2011 14:37

Pai macar aici sa-mi dau cu parerea.

Marius19.12.2011 15:27
«1123212331234123512361251»