Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.
Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.
@gio_stgloriaBai, baiatule, ultimu' meci al etapei s-a incheiat de vreo juma' de ora. Unde-s rezultatele la concursu' de clasamente?
La puscarie cu tine!
te tii numai de sotii baiatule, imi place de tine.![]()
Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.
si mingea pare ca are colturi ![]()
Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.
Despre autostrazile lor ce date ai ? ![]()
Despre autostrazile lor ce date ai ?![]()
Road transport
total: 8,454 km
paved: 838 km
unpaved: 7616 km
Il sun pe Boc sa vad ce parere are.
Ca tot suntem la capitolul Africa. Am gasit un steag interesant.

Romania + Ungaria = Seychelles ?
"Dinamo, asteptată de numai doi suporteri la Chisinau.
Acestia i-au asteptat pe Niculae @ Co. la aeroport, solicitantu-le autografe. Acestia s-au scuzat in numele tuturor fanilor dinamovisti din Moldova. Restul lucrează la o coregrafie specială pentru meciul de maine, a explicat unul dintre ei."
Ceilalti doi fani din Moldova lucrau la coregrafie cica.
E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.
Sa vezi acolo balacareala......in rime.
Ptiu,ca le-am facut si reclama.....astept o bere de la Ronnie!
E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.Sa vezi acolo balacareala......in rime.
Ptiu,ca le-am facut si reclama.....astept o bere de la Ronnie!
de cand ronnie a plecat
forumu-i depopulat
toti baietii e'n ghetouri
numai rime, draci mistouri
E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.
Concurentii din ghetouri, s-au nascut cu par pe piept
Pampers,lapte,biberoane, au sarit de-acest moment
Duri, ei n-au invatat sa zica: rau ,ratusca, ramurea!
Primul scancet slobozit: mama, papa (,) plm!
Ia te uita frate,i-am starnit.O sa-l suparati pe Ronnie ca i-ati deturnat topicul! ![]()
Bulangiu mare Ronnica asta. Dragoatu' naibii, baga numa' coffe shopuri si cacaturi de-astea legale.
In atentia miilor de useri de pe acest site care au parola Steaua:
1. password
2. 123456
3.12345678
4. qwerty
5. abc123
6. monkey
7. 1234567
8. letmein
9. trustno1
10. dragon
11. baseball
12. 111111
13. iloveyou
15. sunshine
16. ashley
17. bailey
19. shadow
20. 123123
21. 654321
23. qazwsx
24. michael
25: football
Nimeni nu poate ghici "castravete2008" sau "drujba256"
asta a fost buna da nu dau thanks ca tii cu l'pool
eu am parola: ****.Dinamo, deci daca cineva vrea sa intre sa ma discrediteze...
Nimeni nu poate ghici "castravete2008" sau "drujba256"
esti sigur ? vrei sa facem un test de genul asta ? ![]()
esti sigur ? vrei sa facem un test de genul asta ?![]()
ia da-ne bre nene azzido niste sfature mai amanuntite despre subiectul asta ca e interesant al dracu.
In atentia miilor de useri de pe acest site care au parola Steaua:
Lista celor mai proaste parole ale anului 2011
1. password
2. 123456
3.12345678
daca password, sau alde 123456, 654321 etc le inteleg dar cu shadow, footbal, michael
- je, astea chiar nu inteleg de ce sunt parole proaste.
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Steaua e numai una!!!
))))) la contra performante...
Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !
Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva ![]()
vreau sa stiu daca ma poate lua cineva![]()
la misto?
Deni. Ai bani?