FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123112321233123412351251»
*Alecs*10.11.2011 18:13

Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.

gio_stgloria10.11.2011 18:17
@gio_stgloria

Bai, baiatule, ultimu' meci al etapei s-a incheiat de vreo juma' de ora. Unde-s rezultatele la concursu' de clasamente?

 

La puscarie cu tine! fularultras

te tii numai de sotii baiatule, imi place de tine.:D

 

Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.

si mingea pare ca are colturi :))

blindica10.11.2011 19:20
Hai ca ne-au intrecut gabonezii la cel mai prost teren de fotbal la o inaugurare de stadion. Balti sunt, iarba e pana la buric, bonus le-a picat si nocturna.

 

Despre autostrazile lor ce date ai ? :naughty:

*Alecs*10.11.2011 19:45
Despre autostrazile lor ce date ai ? :naughty:

 

Road transport

 

total: 8,454 km

paved: 838 km

unpaved: 7616 km

blindica10.11.2011 19:53

Il sun pe Boc sa vad ce parere are.

*Alecs*10.11.2011 22:15

Ca tot suntem la capitolul Africa. Am gasit un steag interesant.

 

2bvg54.png

 

Romania + Ungaria = Seychelles ?

drvladyk11.11.2011 14:33
ebonyc11.11.2011 15:14

"Dinamo, asteptată de numai doi suporteri la Chisinau.

 

Acestia i-au asteptat pe Niculae @ Co. la aeroport, solicitantu-le autografe. Acestia s-au scuzat in numele tuturor fanilor dinamovisti din Moldova. Restul lucrează la o coregrafie specială pentru meciul de maine, a explicat unul dintre ei."

 

Ceilalti doi fani din Moldova lucrau la coregrafie cica.

Dragos_G13.11.2011 19:59
clausblaus14.11.2011 07:39

E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.

Sa vezi acolo balacareala......in rime.

Ptiu,ca le-am facut si reclama.....astept o bere de la Ronnie!

Le reseau pansant14.11.2011 12:49
E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.

Sa vezi acolo balacareala......in rime.

Ptiu,ca le-am facut si reclama.....astept o bere de la Ronnie!

de cand ronnie a plecat

forumu-i depopulat

toti baietii e'n ghetouri

numai rime, draci mistouri

vlad14.11.2011 15:26
E cam pustiu pe aici de cand Ronnie si-a tras topic in ghetou.

 

 

 

Concurentii din ghetouri, s-au nascut cu par pe piept

 

 

Pampers,lapte,biberoane, au sarit de-acest moment

 

Duri, ei n-au invatat sa zica: rau ,ratusca, ramurea!

 

Primul scancet slobozit: mama, papa (,) plm!

 

 

 

 

 

clausblaus14.11.2011 16:16

Ia te uita frate,i-am starnit.O sa-l suparati pe Ronnie ca i-ati deturnat topicul! :ce_oameni:

Ronnie14.11.2011 16:32

Bulangiu mare Ronnica asta. Dragoatu' naibii, baga numa' coffe shopuri si cacaturi de-astea legale.

axl17.11.2011 13:11
Lari18.11.2011 19:45

In atentia miilor de useri de pe acest site care au parola Steaua:

 

Lista celor mai proaste parole ale anului 2011

 

1. password

 

2. 123456

 

3.12345678

 

4. qwerty

 

5. abc123

 

6. monkey

 

7. 1234567

 

8. letmein

 

9. trustno1

 

10. dragon

 

11. baseball

 

12. 111111

 

13. iloveyou

 

15. sunshine

 

16. ashley

 

17. bailey

 

19. shadow

 

20. 123123

 

21. 654321

 

23. qazwsx

 

24. michael

 

25: football

Kellerman18.11.2011 20:10

Nimeni nu poate ghici "castravete2008" sau "drujba256"

 

 

drvladyk19.11.2011 00:58

asta a fost buna da nu dau thanks ca tii cu l'pool

Joga Bonito19.11.2011 10:30

eu am parola: ****.Dinamo, deci daca cineva vrea sa intre sa ma discrediteze...

Azzido20.11.2011 19:04
Nimeni nu poate ghici "castravete2008" sau "drujba256"

esti sigur ? vrei sa facem un test de genul asta ? :thumbsup:

Le reseau pansant20.11.2011 22:11
esti sigur ? vrei sa facem un test de genul asta ? :thumbsup:

ia da-ne bre nene azzido niste sfature mai amanuntite despre subiectul asta ca e interesant al dracu.

 

In atentia miilor de useri de pe acest site care au parola Steaua:

 

Lista celor mai proaste parole ale anului 2011

 

1. password

 

2. 123456

 

3.12345678

 

daca password, sau alde 123456, 654321 etc le inteleg dar cu shadow, footbal, michael :D - je, astea chiar nu inteleg de ce sunt parole proaste.

AG20.11.2011 22:23

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Steaua e numai una!!! :))))))) la contra performante...

Deni21.11.2011 07:57

Vreau si eu sa ma duc la meci la Dinamo - Steaua , in peluza Stelei !:D Am vazut ca sunt tare putine bilete alocate stelistiilor ... vreau sa stiu daca ma poate lua cineva :D

Marius21.11.2011 08:05
vreau sa stiu daca ma poate lua cineva :D

 

la misto?

Stanici21.11.2011 08:06

Deni. Ai bani?

«1123112321233123412351251»