FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1123012311232123312341251»
Deni24.10.2011 20:06

frumosiilor !:D Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie ! :D

Dragos_G24.10.2011 20:35

galeria mare???

oricum o sa-ti iei botezul, sa te pregatesti.

clausblaus24.10.2011 20:58
frumosiilor !:D Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie ! :D

 

Chiar aici te-ai gasit sa speri ca vei fi luat in serios? :hmmm:

Ronnie25.10.2011 04:08

Esti al doilea cel mai prost utilizator din istoria forumului. Liderul tocmai a luat ban, deci te poti considera perla.

Fane25.10.2011 06:58

Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara ! :))

red&blue_boy25.10.2011 08:49
Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara ! :))

Inca un motiv sa nu regret ca n-am urmarit meciul ! :)

Marius25.10.2011 08:51
Esti al doilea cel mai prost utilizator din istoria forumului. Liderul tocmai a luat ban, deci te poti considera perla.

 

moldovene, esti la ciclu?

MoWeed25.10.2011 09:14
Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara ! :))

Ia uite, om batran dupa ce se uita :))

 

Nu, pe bune, chiar avea tanga? :)))

Daniel-Ionut25.10.2011 09:50
frumosiilor !:D Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie ! :D

 

Ce galerie? Prinsa in perete sau agatata de tavan?

Ronnie25.10.2011 11:04
moldovene, esti la ciclu?

 

Stai chill, esti singurul. N-am probleme de-astea. Pupi!

clausblaus25.10.2011 11:07

Cica n-ai pierdut nimic daca nu ai vazut meciul....Fane e de alta parere!

Marius25.10.2011 11:23
Stai chill, esti singurul. N-am probleme de-astea. Pupi!

 

moldovene, esti in perioada premenstruala?

Ronnie25.10.2011 11:27

Ii zambeste cineva macar?

Marius25.10.2011 12:10

intrebarea nu e pusa pentru a provoca zambete, ci pentru ca ma intereseaza sanatatea unui coleg de forum.

esti bine?

vlad25.10.2011 12:37
intrebarea nu e pusa pentru a provoca zambete, ci pentru ca ma intereseaza sanatatea unui coleg de forum.

esti bine?

 

Nu stiu ce se intampla cu el de ceva timp dar a devenit cam posac.

 

Zici ca-i Morocanosul.

 

Nu ne place asa ,Ronnie!

 

 

Ronnie25.10.2011 13:39

Eu sunt sanatos, voi sunteti nebuni!

Marius25.10.2011 16:30

asa zicea si gadafi inainte s-o mierleasca.

Ronnie25.10.2011 17:58

daca vreti sa il vedeti pe Marius jucandu-se cu pasarica, inregistrati-va aici.

gio_stgloria25.10.2011 21:14
Marius26.10.2011 06:29
daca vreti sa il vedeti pe Marius jucandu-se cu pasarica, inregistrati-va aici.

 

moldovene, erai mai amuzant cand iti rugai sa scrie posturi pe sectiunea asta. tu nu prea ai ce trebuie, esti destul de searbad. in plus, esti si morocanos.

Ronnie26.10.2011 14:47

Ti-am zis ca nu sunt. Vorbeste lumea.

vlad04.11.2011 12:28

Ronaldo 100 de goluri in 13 minute! (La Ronaldo jumatate din timp este dedicata gelului)

 

 

 

 

Messi 202 goulri in 12 minute!

 

 

 

 

 

Ma intreb pentru Bilasco cat ar trebui? Juma' de zi? O zi?

gio_stgloria04.11.2011 17:45

Ca tot tre sa boxeze bute, unde-i Adrian sa-i tina partea pe forum ?

Lari04.11.2011 18:37

De ce ar trebui Adrian sa-i tina partea lui Bute?

Clipboard02.jpg

Lari07.11.2011 21:38

@gio_stgloria

Bai, baiatule, ultimu' meci al etapei s-a incheiat de vreo juma' de ora. Unde-s rezultatele la concursu' de clasamente?

 

La puscarie cu tine! fularultras

«1123012311232123312341251»