frumosiilor !
Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie ! ![]()
frumosiilor !
Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie ! ![]()
galeria mare???
oricum o sa-ti iei botezul, sa te pregatesti.
frumosiilor !Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie !
![]()
Chiar aici te-ai gasit sa speri ca vei fi luat in serios? ![]()
Esti al doilea cel mai prost utilizator din istoria forumului. Liderul tocmai a luat ban, deci te poti considera perla.
Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara ! ![]()
Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara !![]()
Inca un motiv sa nu regret ca n-am urmarit meciul ! ![]()
Esti al doilea cel mai prost utilizator din istoria forumului. Liderul tocmai a luat ban, deci te poti considera perla.
moldovene, esti la ciclu?
Sper ca n-am fost singurul care a observat ca M.Costea avea tanga pe el aseara !![]()
Ia uite, om batran dupa ce se uita ![]()
Nu, pe bune, chiar avea tanga?
)
frumosiilor !Ma mai tineti minte ? Sunt pe siteul asta de cand eram mic si prost ! Am crescut si vreau sa fiu luat in serios , vreau in galerie !
![]()
Ce galerie? Prinsa in perete sau agatata de tavan?
moldovene, esti la ciclu?
Stai chill, esti singurul. N-am probleme de-astea. Pupi!
Cica n-ai pierdut nimic daca nu ai vazut meciul....Fane e de alta parere!
Stai chill, esti singurul. N-am probleme de-astea. Pupi!
moldovene, esti in perioada premenstruala?
Ii zambeste cineva macar?
intrebarea nu e pusa pentru a provoca zambete, ci pentru ca ma intereseaza sanatatea unui coleg de forum.
esti bine?
intrebarea nu e pusa pentru a provoca zambete, ci pentru ca ma intereseaza sanatatea unui coleg de forum.esti bine?
Nu stiu ce se intampla cu el de ceva timp dar a devenit cam posac.
Zici ca-i Morocanosul.
Nu ne place asa ,Ronnie!
Eu sunt sanatos, voi sunteti nebuni!
asa zicea si gadafi inainte s-o mierleasca.
daca vreti sa il vedeti pe Marius jucandu-se cu pasarica, inregistrati-va aici.
daca vreti sa il vedeti pe Marius jucandu-se cu pasarica, inregistrati-va aici.
moldovene, erai mai amuzant cand iti rugai sa scrie posturi pe sectiunea asta. tu nu prea ai ce trebuie, esti destul de searbad. in plus, esti si morocanos.
Ti-am zis ca nu sunt. Vorbeste lumea.
Ronaldo 100 de goluri in 13 minute! (La Ronaldo jumatate din timp este dedicata gelului)
Messi 202 goulri in 12 minute!
Ma intreb pentru Bilasco cat ar trebui? Juma' de zi? O zi?
Ca tot tre sa boxeze bute, unde-i Adrian sa-i tina partea pe forum ?
@gio_stgloria
Bai, baiatule, ultimu' meci al etapei s-a incheiat de vreo juma' de ora. Unde-s rezultatele la concursu' de clasamente?
La puscarie cu tine! ![]()