FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1122812291230123112321251»
Kellerman18.10.2011 14:56
Hai sa mori tu ca se vorbeste limba rusa in Moldova?

 

Daca te referi la Moldova, Basarabia (adica Romania), da, se vorbeste si limba rusa.

 

 

bogdinho'18.10.2011 15:25

@Pansatule :

 

Ciocul mic si joc de glezne. Nu ti-a cerut nimeni parerea , iar d-l Kellerman ti-a explicat foarte frumos mai sus !

 

steagro

Daniel-Ionut18.10.2011 16:31

Bogdinho, esti cam obraznic de la o vreme.

bogdinho'18.10.2011 16:33

John , nu te mai baga , te rog frumos. Daca ei sunt obraznici , eu de ce sa nu fiu ? De ce sa iau eu toate injuriile si ei nu ? Pai ori ne luam la misto ori nu :D

Le reseau pansant18.10.2011 16:40
Bogdinho, esti cam obraznic de la o vreme.

 

El asa a fost din totdeauna, fara niciun pic de respect fata de oamenii importanti ai acestui sait si nu ma refer in principiu la mine, si fata de altii pe care i-a facut in fel si chip.

 

Eu propun public banarea permanenta a nerusinatului asta, sa fie exclus definitiv din comunitate, a jignit si se comporta grosolan cu toata lumea, a demonstrat in nenumarate randuri ca nu se poate integra.

 

 

 

 

bogdinho'18.10.2011 16:45

Nu m-am integrat pentru ca ori de cate ori am incercat m-am lovit de jignirile voastre . Aici ma refer la tine , Ronnie , Adrian , Maye sau Robynho.

 

Poti sa propui tu si abdicarea Papei , aici se abereaza in voie. Asa ca te rog frumos , fara atacuri la persoana daca nu esti direct implicat intr-o discutie. Cu japca , cum ai procedat tu , nu e frumos !

P.S.

 

Si pana la urma de cand esti tu vreun important pe aici ? Ma faci sa rad :)) Cel mai cel de pe acest forum e Azzido , urmat de Fane si ceilalti moderatori . Eu pana acum nu te-am vazut pe tine sa ai vreun cuvant de spus pe aici !

Daniel-Ionut18.10.2011 16:56
Pai ori ne luam la misto ori nu :D

 

Cred ca ai omis ceva... aici ce vezi tu nu e chiar asa, aici se iau la misto oameni care isi permit sa faca glume intre ei, isi permit sa mai intreaca masura, oameni care se cunosc si in viata reala marea majoritate, asta nu este un topic in care poti sa jignesti in stanga si in dreapta, nu este un topic de injuraturi. Daca vrei asa ceva, iti recomand suportersteaua.net, acolo parca era o sectiune nemoderata pentru injuraturi, blesteme, ritualuri voodo, etc.

Lari18.10.2011 16:57
Si pana la urma de cand esti tu vreun important pe aici ?

 

Fiind o comunitate on line, toata lumea e importanta, in masura in care respecta regulile. E extrem de simplu.

 

Le reseau pansant18.10.2011 17:06

Bai amnezicule nu mai posta in victima ca nu esti deloc asa, invata sa respectii mai intani, ai uitat cum imi trimiteai mesaje in care imi multumeami ca poti sa mai scrii pe sait, sau in care imi spuneai ca eu sunt diferit de ceilalti sau cum sa faci sa il umilesti pe Ronnie?

 

Cine te-a jignit? cand tu ii faci pe toti in toate felurile, vezi-ti de lungul nasului si ramai in banca ta, obraznicatura.

bogdinho'18.10.2011 18:13

@John :

 

Nu a injurat nimeni si nici nu o sa injur pe cineva. Nu mai zic nimic !

vlad18.10.2011 18:21

S-a dus pe copca si topicul asta.

 

 

 

 

 

Offtopic acum : Ronnie , pana la urma ce vezi tu superba : gaura sau fata?

 

Nu am inteles ce-i superb in ochii tai! nu vrei sa raspunzi...?!

 

Scuzati offtopicul! Acum reveniti la ale voastre!

 

 

Le reseau pansant18.10.2011 18:39
S-a dus pe copca si topicul asta.

off topic: da s-a dus, din cauza cui e lesne de inteles

 

 

bre nene unchiule vlad, matale nu stie sa raspunda la mesajele si anume private? ca tot astept ca vitelul la poarta din termopan.

 

Vad ca ai schimbat si locul de unde esti, intre sarbatori o sa iti fac o vizita!

dayra18.10.2011 19:02

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

bogdinho e ca un catel tinut in lant, cand scapa, sa te tii!

AG18.10.2011 19:19

sezi bland :))

pytycrys18.10.2011 20:04
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

bogdinho e ca un catel tinut in lant, cand scapa, sa te tii!

 

Cica cainii devin mai blanzi dupa ce sunt castrati. :bananadance:

clausblaus18.10.2011 20:05

Lupu isi schimba blanaaaaaa.....pana trece puntea.....................nu,cred ca era altfel.

Le reseau pansant18.10.2011 20:19
Lupu isi schimba blanaaaaaa.....pana trece puntea.....................nu,cred ca era altfel.

la bocdinio orice e posibil, doar ca nu o sa mai mearga de amu inainte.

 

dayra

bogdinho e ca un catel tinut in lant, cand scapa, sa te tii!

o sa scape el de fcsteaua, atunci sa te tii.

 

AG

sezi bland

pazea!

bogdinho'19.10.2011 09:00

Ooo , dar vai , ce comoara ati descoperit voi :))

Ronnie19.10.2011 10:10

Ooo, dar vai, ce bou a postat mai sus.

dayra19.10.2011 10:56
Ooo, dar vai, ce bou a postat mai sus.

Stooop! Ce faci, mediocrule? Ce faci? E o comoara, nu e fata lui bogdinho! Deschizi si zici (citez): "OOOOO, DAR VAI!!! Ce bou a postat mai sus!"

 

:bananadance:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=0pOMhsh6qR8

bogdinho'19.10.2011 12:20

Iubesc toti fanii mei :clap:

blindica19.10.2011 12:56
7. Si nu in ultimul rand , ratarile de chinograma :gathering: ale meciului FC Vaslui - Steaua

 

Din curiozitate,m-am uitat si eu pe facebook la ''Jaboulani'' si nu am vazut o starleta porno :thumbdown: .

Erau numai fete de chinograma. :wanker:

 

*Alecs*19.10.2011 13:04
Din curiozitate,m-am uitat si eu pe facebook la ''Jaboulani'' si nu am vazut o starleta porno :thumbdown: .

 

S-au despartit.

 

bogdinho'19.10.2011 13:20

Ohohoo , unde era Craiul de Dorobanti :)) , da , da , da ! Te astept si pe tine la sedinta de autografe :D

 

Din curiozitate,m-am uitat si eu pe facebook la ''Jaboulani'' si nu am vazut o starleta porno :thumbdown: .

Erau numai fete de chinograma. :wanker:

Daniel-Ionut19.10.2011 14:46
Iubesc toti fanii mei :clap:

 

Si fanii te iubesc... ca pe Gigi.

«1122812291230123112321251»