FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1122712281229123012311251»
Maye10.10.2011 18:16
tara va prospera alaturi de USL.

Prin super initiativa "Student fara bac?" :)

RobYnho10.10.2011 19:53

Sunt niste pizde bune in PSD .. :crazy:

MoWeed10.10.2011 20:20

Numai la fofarca iti sta mintea mah. Aia cu care erai in seara in care ne-am intalnit e din PSD? :))

RobYnho10.10.2011 20:31

Care, ma? Era blonda sau bruneta? :))

 

MoWeed10.10.2011 20:53

blonda

RobYnho10.10.2011 21:13

Nu, nu e..

Marius11.10.2011 04:13
Lasa bai Mariusica, intr-o viata viitoare o sa fii si tu barbat.

 

In schimb tu mai ai doar un an de trandaveala si furt, dupa care te asteapta coada de mop ;)

Ronnie11.10.2011 13:13

Micii e calzi, berea e rece, Marius e gayut. Amandoi.

Maye11.10.2011 18:10

Sa vina mopul!

 

@ Mo

 

In seara aia in care tu erai in lant?

RobYnho12.10.2011 12:47

Taci, ma, ca era cu una draguta. Tre' sa-i propun un swinger party.

Joga Bonito12.10.2011 18:27
ar fi bine sa-ti gasesti si ceva de munca. e criza, e greu, dar nu merge numai cu forumul.

 

Locurile bune in care rancezesti in marea majoritate a timpului si unde singurele satisfactii le ai cand felationezi cu seful sunt luate. Restul dam bani ca sa muncim gratis.

 

Tie ti-au aprobat creditul pentru Logan???

stix14.10.2011 22:06

@Marius

 

Despre Mariusica nu-s prea multe de spus......................adept fervent al lui @inciu ciuna, mediocru, , fara idei proprii, fara initiative, scrie niste articole mediocre ( asta asa ca-s politicos si am cei 7 ani de acasa, ca altfel.................. ), invidii cat cuprinde, asupritor al unor useri care au un iq cat de cat ridicat (exemplele sunt inutile, le stie el ), lingau neincetat al ,,puterii" ( doar, doar va deveni iarasi moderator, n-ar fi excus la ce-i pe aici ):)))), plafonat total, se crede un,,formator de opinii" da' nu prea-i iese nici asta..................de rasul curcilor!

 

Mariusica, nu-ti stresa mintea firava, nu asuda, nu-ti stresa micutul creieras la vreo replica impresionanta menita sa ma dea pe spate, ca nu vei reusi?!, de ce?!, te vei intreba tu incrancenandu-te si straduindu-te din greu, tocindu-ti putinii neuroni ,,apti" si ,,virili"............., f. simplu, ca nu stau sa citesc ineptiile tale, de ce?!, te vei intreba tot tu in inocenta ta puerila, .....................pentru ca. ca doare fix in.........cot, vai de mine, te asteptai sa zic ****........sa stii ca nici macar nu sunt familiarizat cu acest cuvant....daramite sa-l folosesc...:))))))

 

Abtine-te sa mai ,,dai" in anumiti useri care desi sunt de 10.000 de ori mai isteti ca tine, nu fac parada din asta, isi vad de treaba lor, reusescc sa argumenteze o discutie fara a folosi cuvintele,,idiot", ,,cretin", prost".......etc ca tine atunci cand te vezi in ,,curul gol" ( lipsit de argumente)...................si n-o ,,mai suge" aiurea asa in general...........crede-ma, nu prea da bine la public, daca ti-a vazut fata hada cineva, greu sa-i mai schimbi impresia si sa reusesti sa mai faci pe virgina isteata si ingenua............

 

Clona ta @ inciu ciuna" ce mai face?!, e vie?, fericita?, traieste si respira?, emana rau?, prolifereaza rautati?, acapareaza site-ul?, ii prosteste pe naivii de pe aici?, baga strambe cu succes cu acordul moderatorilor?!!!!!!!!.........eeeeeeeeeeeeee, vb. lui Badea, ( mie imi place personajul)..............atunci bine!!!!!!!!!!!!!!Cu Al de Sus inainte!!!!!!!!!

 

Iubire si pace atat tie cat si inteleptului sef de pe aici, cine?, cum cine?! ADMINUL:)))))))))))

stix14.10.2011 22:49
@Stix

Nu stiu exact ce se-ntampla,dar am inceput sa te compatimesc.

Din vajnicul luptator ros-albastru,prezent peste tot,ai ajuns la misto..... de misto.....ori.....!!!

 

@ Clausblaus...................acum am vazut postarea ta, .nu ma ,,compatimi", ca n-ai de :)) )), o data esti la pamant, odata de ridici ca pasarea Phoenix....noi sa fim sanatosi, nu-i poti dobori deodata pe toti................stii tu, prostii-s multi, feroce si inversunati, ii iei si tu cate unul, nu poti cu toti deodata, ca nu le poti face fata.

 

Cred ca noi suntem aceeasi ,,generatie" de stelisti ( eu sunt un picut mai tanar ca tine ), poate de aia gandim la fel.....stai linistit, stii vorba aia,, nu mor caii, cand vor cainii", a se traduce prin ,, nu mor stelistii adevarati, cand vor oierii bijnitari".........toate cele bune:)............

drvladyk15.10.2011 10:12
axl17.10.2011 09:41
Cu ocazia asta lustruim pistolul Glock cu gloante de 8mm calibru din debara.

LOL. Pistol de fetita.

 

9mm.JPG

Lari17.10.2011 11:18

UUURRRRAAAA!!!

 

Axl is baaack! :thumbup:

Ronnie17.10.2011 16:53

Era mai dragut asa cand era offline.

Lari17.10.2011 17:10

Ti-a bagat spaima-n oase, ha? :gathering:

Ronnie17.10.2011 17:15

Da, da. Vreau sa ramana cu acelasi numar de thanksuri.

 

aas.jpg

bogdinho'17.10.2011 19:22

Axl gay ? Bai Ronnie , mai bine ti-ai face tu un test de feminitate masculina , adica de homosexualitate daca nu intelegi , ca pe la tine se cam vorbeste limba rusa, ar iesi 100% pozitiv ba baiatule :))

Le reseau pansant17.10.2011 20:29
adica de homosexualitate daca nu intelegi , ca pe la tine se cam vorbeste limba rusa, ar iesi 100% pozitiv ba baiatule :))

Hai sa mori tu ca se vorbeste limba rusa in Moldova? mars de aici sa nu te mai vad mucosule, ai prins 2 saptamani fara ban pe sait si gata ai inceput sa te tragi de sireturi pe aici, abia astept sa fii irasi suspendat, asa fiind scutiti de replicile tale idioate (repedate obsesiv) cum este si cea de mai sus.

 

 

Ronnie18.10.2011 07:35
feminitate masculina

 

Ce e mai rau? Sa iti pui numele pe facebook Miguelito Jaboulani si sa mai faci un cont cu o pisda care joaca in filme porno vazuta frumoasa-n gaura de toti labarii de pe net si sa o dai drept iubita ta, adica tu, sau sa fiu eu insumi si sa am o iubita reala, superba-n ochii mei?

 

 

Marius18.10.2011 07:53
sa am o iubita reala, superba-n ochii mei

 

In prima faza, mi-a venit in minte o replica porcoasa.

vlad18.10.2011 09:38
vazuta frumoasa-n gaura de toti sau superba-n ochii mei?
Ce-i superba ? Gaura sau fata? Ca nu inteleg nimic din relatarea ta....

 

 

 

 

 

 

 

 

bogdinho'18.10.2011 12:08

Pai nici nu ai ce sa intelegi din " arhaismele " unuia ca Ronnie. El se inspira din romane de dragoste cand posteaza.

 

@Ronnie :

 

Ba baiatule , faptul ca esti pe invers nu este din vina mea. Mie nu imi plac barbatii asa ca schimbare de mers , te rog !

 

Esti ca o femeie d-aia care latra la orice , dar nu poate sa muste decat din penis !

«1122712281229123012311251»