Nu ma , dar daca tot e topic cu shtoo-uri de ce sa nu continuam in aceeasi maniera ? ![]()
Nu ma , dar daca tot e topic cu shtoo-uri de ce sa nu continuam in aceeasi maniera ? ![]()
Tu nu faci misto, tu ataci.
Sau ai vazut ca a inceput sa ninga si vrei o VACANTA de cateva zile la munte? ![]()
asta e cel mai bun exemplu de cum se duce dracu forumul.
bogdinho posteaza si Adrian e banat.
Nice work!
bai, dar unde a disparut axl ? a murit ? sau n-am eu norocul asta ?
Ce plictisitor esti ba cand nu joaca Liverpool.
Adita nu cred ca mai are ban, s-ar putea sa se fi "retras".
Axl a zis ca se teme, nu oricine sta cu pistolul in debara.
Ce plictisitor esti ba cand nu joaca Liverpool.
Lasa ca ne smardoim noi saptamana viitoare. ![]()
Adita nu cred ca mai are ban, s-ar putea sa se fi "retras".
Axl a zis ca se teme, nu oricine sta cu pistolul in debara.
Bai jmekere, lui Adi probabil nu i s-a scos inca banul. Si mie initial trebuia sa-mi expire pe 7 si surpriza, de abia acum am rezolvat! Ma intreb la ce folos avem cohorta de moderatori daca trebuie sa le aduc la cunostinta pe mess sa-si faca treaba.
Si in legatura cu marinarul, il apreciez sincer pentru ca a incercat sa ma ajute si a dat dovada de verticalitate pana intr-un punct si apoi s-a tirat... Cu faza asta deja s-a ajuns la a 3 sau 4-a greseala mea, cu asa consecventa sper sa inteleaga unii de ce sunt facuti slugi, mai ales pe lua-te-as la misto.
In rest, sanatate si virtute. Moderatorii pot sa persecute si sa faca ce vor, eu ma limitez la un post pe luna la articolele lui Gandalf sau alex keluboss.
Nu mai spune prostii, banul lui Adrian a expirat de cateva zile. Am si verificat si nu are nici o restrictie
Pari mai smecher daca te dai pisda victimizata luptand impotriva sistemului.
Nu mai spune prostii, banul lui Adrian a expirat de cateva zile. Am si verificat si nu are nici o restrictie
Eee, trai-ti-ar neuronul si mie mi-a expirat ban-ul acum cateva zile. Am inceput teoria mea cu probabil, stii ce inseamna probabil, nu? (PROBÁBIL, -Ă', probabili, -e, adj. Care se poate produce, intampla; care poate fi adevarat. â—Š Timpul probabil = condițiile meteorologice care se prevad pentru zilele urmatoare. â'¦ (Adverbial) După cate se pare, după toate probabilitățile; poate. " Din fr.) Pana la proba contrarie, deci acum 5 sau 10 minte cand ai verificat, Adi putea avea restrictie.
Pot sa fac misto de tine sau imi dai ban?
- Care e asemanarea dintre caine si inginer?
- Amindoi au priviri inteligente, dar nici unul nu stie sa se exprime.
ronnie, vivin' la vida loca, nu ai si o pisda personala s-o impresionezi? ce cauti pe aici laolalta cu toti inadaptatii?
Exista un log al sanctiunilor unde se vede clar cine a umblat pe acolo si a dat sau a scos sanctiuni. Deci nu putea.
Unde sa mai gasesc? e plina lumea pisdelor p-aici, sunteti deja prea multi.
Si mie initial trebuia sa-mi expire pe 7 si surpriza, de abia acum am rezolvat! Ma intreb la ce folos avem cohorta de moderatori daca trebuie sa le aduc la cunostinta pe mess sa-si faca treaba.
Pai si la mine a fost asa, de multe ori. Astia stiu doar sa dea warn-uri, dar sa le mai scoata nu stiu. Sau macar sa iti upgradezi la dracu forumul la IPB 3.0 sau 3.2 cat e acum, voi ati ramas cu tehnologia undeva in anul 2004-2005 cand a iesit versiunea asta. Pe langa ca nu merg diacriticile de vreo 800 de mii de ani, nici sistemul care iti sterge warn-urile nu merge.
Bine ca in schimb faceti voi putulica mare (uuuuuuuuuu cat de tare, o sa-mi dati 30 de zile warn pentru ca am spus PUTULICA VOASTRA, as fi scris cu diacritica dar ghici ce, NU MERGE) si sunteti cei mai mari smardoi cand cineva jigneste un becalist.
Si daca nu ma insel, din moment ce ai licenta de ipb 2 cumparata, trebe decat sa ii faci un upgrade la noua varianta, GRATIS, ca ai dat deja banii pe ea. Si chiar daca nu, din moment ce pretentiile voastre au cam evoluat, ar trebui si tehnologia sa evolueze, nu?
Ieri, jucator de 22 de pct si 9 assist-uri. Azi, in coma, batut de tigani. Hai Romania !
Romania tara tuturor posibilitatilor.
Pana la urma unde a fost batut, in Giurgiu sau in Bucuresti?
Ce-ar zice unii, ce-a cautat dom'le in club !
eu ma limitez la un post pe luna la articolele lui Gandalf sau alex keluboss.
ar fi bine sa-ti gasesti si ceva de munca. e criza, e greu, dar nu merge numai cu forumul.
LE: Acum am vazut ca activistu' e surprins de ce se intampla intr-o tara condusa de ai lui in ultimii 7 ani. Ce ma, nu traiesti bine?
Esti tu prea prost sau mi se pare?
Aici se abereaza in voie , eu nu am atacat pe nimeni. Altii se injura si nimic ![]()
Pur si simplu i-am facut o caracterizare lui Adrianito. Ce am spus rau ?
Tu nu faci misto, tu ataci.
Sau ai vazut ca a inceput sa ninga si vrei o VACANTA de cateva zile la munte?
Esti tu prea prost sau mi se pare?
euPur si simplu.
Ieri, jucator de 22 de pct si 9 assist-uri. Azi, in coma, batut de tigani. Hai Romania !
Intre timp a decedat.
RIP !
Intre timp a decedat.RIP !
Sa-i fie tarana usoara!
O dedicatie pentru cei de la FBI care cica ar investiga cazul:
Esti tu prea prost sau mi se pare?
Adica nu traiesti bine, babuinule? Te-au dat baietii afara din partid? Ai bagat mana prea adanc la spagutza sau la fondurile "de alegeri"?
Nu-i bai, de maturatori o sa avem nevoie tot timpul la cata mizerie ati facut in ultimii ani.
Macar stim ca dupa alegerile parlamentare din 2012 totul va fi roz si tara va prospera alaturi de USL.
Lasa bai Mariusica, intr-o viata viitoare o sa fii si tu barbat.