FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1122912301231123212331251»
Ronnie19.10.2011 16:27
S-a dus pe copca si topicul asta.

 

 

 

 

 

Offtopic acum : Ronnie , pana la urma ce vezi tu superba : gaura sau fata?

 

Nu am inteles ce-i superb in ochii tai! nu vrei sa raspunzi...?!

 

Scuzati offtopicul! Acum reveniti la ale voastre!

 

Fata, tati, fata. Am spus destul de clar.

 

Scuze daca erai ironic si nu m-am prins eu. Sunt cam stresat ca de 3 zile nu reusesc sa ma c*c ca am buda in renovare si mi-e sila sa ma usurez la vecini, m-au ajuns blestemele lui bogdinho.

clausblaus19.10.2011 16:38
Ooo, dar vai, ce bou a postat mai sus.

 

Sa-l chis in freza! :bananadance:

bogdinho'19.10.2011 17:06

Batranule , tu ai ajuns la 40 de ani sa o arzi in glume cu " putoi " de 20 pe aici ? N-ai si tu familie , copii ? Adica intrebarea nu isi mai are rostul , esti un amar singuratic.

 

Jesus !

 

Sa-l chis in freza! :bananadance:
Marius19.10.2011 18:05

- Hei, ma`men!

- ...

- Ba n`auz, romanache. Esti surd?

 

- Da, frate! Cu mine vorbeai? Nu-mi vine să cred. Iartă-ma te rog! Te respect enorm, esti idolul meu. Asta a fo..

- O, Doamne, cit vorbesti! Opreste-te putin!

- Da, gata! Îmi dai mie trico..

- Îți dau una-n gură dacă nu taci putin!

- Scuze! Nu-mi vine să cred că vorbesti cu mine, esti imens...

- Okokok. Cum te cheama

- Ripa

- LoL. Cum, ma

- Ripa

- În fine. Tu ai de gind să te tii de mine tot timpul?

- Da. Perendija trebuie să te tina dar sintem mai multi care vrem să aparem pe camere.

- A, deci d-aia vă grupati pe lingă mine.

- Da, fraciuc!

 

- OK. Auzi, dar de cind joci la ăștia?

- La Otelul?

- La Ote... Whatever. Cum ai zis tu, da!

- De mult.

- Și de unde ai venit? De la Benfica, de la Porto, de unde?

- Mă iei la misto?

- NU. De ce?

- Pai mă iei cu Porto, cu astea...

- Normal, nu ele au stilul ala brazilian, cu mingicari in echipa

- Ba da, dar ce legatură are asta cu mine?

- Acum tu mă iei pe mine la misto? Te misti extraordinar, man, driblezi fantastic, rar am vazut asa ceva.

- Tu vorbesti serios?

- Truast me! Nu ti-aș fi zis asta, pentru că te invidiez, dar m-a pus Sir Alex să te descos.

- Poftim?

- M-a pus Sir Alex să te descos. Să aflu informatii despre tine, ii place mult cum joci.

- A zis el asta?

- Normal. Îl cunosc bine, cred că vrea să te ia la noi.

- Au, să moară dusmanii mei, Pena si Salagean! Nu-mi vine să cred.

- Ba să faci bine să crezi! I-ai sarit in ochi, numai despre tine a vorbit la pauza

- Ce-a zis?

- Că aduci cu Giggs. Ai viteza dribling, fantezie si că centrarile tale sunt priceless.

- sunt cum?

- Priceless. Vezi că strigă antrenorul la tine!

- Dă-l naibii, lasă-l să strige! Zi-mi, cum adică priceless?

 

- Adică centrarile tale sunt de nepretuit. Zicea că dacă te-am fi avut in echipa acum am fi condus cu 4-0.

- Adevaru` că seman un pic cu Giggs ...

- Clar! Ai veni la Manchester? Ce raspuns ii dau?

- Ddd... D... Dddd...

- Respiră! Inspira Respira Asa. Trage aer in piept!

- Trag, frățioru meu, trag.

- Deci, ce-i zic?

- Zi-i că da, vin. Oricind. Îmi bag picioarele, dacă e, plec direct cu voi.

- Great, man! O să fim colegi, nu-mi vine să cred! Auzi, ce rugaminte am ...

- Da, frate! Orice.

- Vezi coltul ala din careu?

- Care?

- Uite, ala! Te uiti?

- Da, asa ...

- Acolo mă trintesti! Trebuie să dau două goluri, vreau să bat recordul lu Scholes ...

- Perfect. Două secunde, să vorbesc cu cineva.

- OK.

- Antal, frăție ...

vlad19.10.2011 18:05
Sunt cam stresat ca de 3 zile nu reusesc sa ma c*c ca am buda in renovare si mi-e sila sa ma usurez la vecini, m-au ajuns blestemele lui bogdinho.

 

Nu se mai poate caca omul decent in vremurile astea! Trebuie sa-l stie toti vecinii.

 

 

clausblaus19.10.2011 19:04

@bo...rcusor de guineea

Ai vrea sa fii doar tu prezent peste tot,nu vezi ca nu se mai poate caca lumea de raul tau?

Ti se apropie sfarsitul pe acest site,o simt in urina!

Joga Bonito19.10.2011 20:52
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

bogdinho e ca un catel tinut in lant, cand scapa, sa te tii!

 

auzi, dar tu unde esti redactoare? la revista Felicia?

zob7919.10.2011 21:23

Da' tu unde esti redactor? la revista Joga di mano bonito?

dayra20.10.2011 10:06
auzi, dar tu unde esti redactoare? la revista Felicia?

 

Nu, spre surprinderea ta, nu obisnuiesc sa citesc acel tip de reviste. :) Si in legatura cu intrebarea, cred ca scrie destul de clar unde, numai ca ne place sa facem pe interesantii.

Ronnie20.10.2011 11:27

Joga post, bogdinho like. Ce poate fi mai frumos?

bogdinho'20.10.2011 12:44

Sa ne sugi de ce iti place tie cel mai mult :inlove:

 

Joga post, bogdinho like. Ce poate fi mai frumos?
blindica20.10.2011 15:36
Ohohoo , unde era Craiul de Dorobanti :)) , da , da , da ! Te astept si pe tine la sedinta de autografe :D

 

Da` tu de unde ai auzit de Dorobanti ? Ti-a scris i0nutz83 in presa locala? Cat despre autografe...mai vorbim. Te-as putea face celebru daca ti-as acorda primul ''Thanks'',dar nu o sa se intample acest lucru.

Ronnie20.10.2011 15:40

bogdinho, nu te supara, blindica e invidios pe tine ca esti prost si retardat, d-aia nu-ti da thanks. In rest, bata-te-ar focul, le ai pe toate, si alea pentru animale.

bogdinho'20.10.2011 16:09

Nici acum nu ai terminat bai mariconule sa sugi din penis ? E mareeee :D

Ronnie20.10.2011 16:25

Maricon? Coi@e, tu nici sa injuri nu stii frate?

Maye21.10.2011 21:57

Da` chiar bai bogdinho, cum de nu ai nici un thanks?!

David22.10.2011 05:52

Nici unul, nici unul. Oricum, a cam uitat lumea si de stelute. :))

bugaboo22.10.2011 07:54

Printre doua mistouri faceti bine si cititi articolul.

Vizitati site-ul si DONATI!

 

Spor la mistouri!

Joga Bonito22.10.2011 15:11
Nu, spre surprinderea ta, nu obisnuiesc sa citesc acel tip de reviste. :) Si in legatura cu intrebarea, cred ca scrie destul de clar unde, numai ca ne place sa facem pe interesantii.

 

Respect! Chiar ne lipsea cineva cu o viziune decoltata asupra realitatii steliste. Promit sa-ti dau 5 limbi, pardon stelute, la primul articol.

clausblaus22.10.2011 16:05

Uite unul cu limba mare! :))

Lays22.10.2011 16:59

si ascutita ! scuze, ma bagam si eu in seama. continuati

clausblaus23.10.2011 17:39
@bo...rcusor de guineea

Ai vrea sa fii doar tu prezent peste tot,nu vezi ca nu se mai poate caca lumea de raul tau?

Ti se apropie sfarsitul pe acest site,o simt in urina!

 

Sa mai zica cineva ca nu se poate ghici in..................urina! :))

Bombonel9423.10.2011 18:32

M. Haifa0 - 3Shmona

Stryker23.10.2011 19:25

@ claus

 

ia ghiceste in urina, cand dispare behaila de la Steaua, daca nu poti in urina, incearca in urda :))

clausblaus23.10.2011 20:09

Mai degraba in zer.

«1122912301231123212331251»