asa si eu ![]()
asa si eu ![]()
De la lvl 4 ai mai multe sanse cu ochii inchisi ![]()
De la lvl 4 ai mai multe sanse cu ochii inchisi![]()
eu n-am trecut de 3
eu n-am trecut de 3
Am trecut greu de primul nivel, dar pana la urma am ajuns la 5.
7, si am mouse de 2 lei la munca ![]()
Level 20 !!! Pe cuvant ! ![]()
si daca iti pun poza mai comentezi? strigi hai United vreo 2 zile?
Cand jucam eu de-astea Podolski inca se antrena cu Bayern.
si daca iti pun poza mai comentezi? strigi hai United vreo 2 zile?
de ce faci destea ? am eu stofa de kelerman?
Jajajaja, Internet Explorer! Nici mamaie nu-l mai foloseste.
De ce apare la postarile danimarcu ca si cum i-a fost sters contul? I l-ati sters?
De ce apare la postarile danimarcu ca si cum i-a fost sters contul? I l-ati sters?
mi s-a parut mie ciudat ca nu a mai intrat ![]()
Jajajaja, Internet Explorer! Nici mamaie nu-l mai foloseste.
E la munca, daca ala le place ce sa le fac eu?
pfff chiar mai, ce e cu Dani?
a cerut sa-i sterg contul.
eu folosesc IE si merge foarte bine. (in afara de pm si reply)
Pline liceele de retardati. Cica a fost azi nu stiu ce parada a elevilor s-au strans toti la smardoiala cica. Astia viseaza rivalitati si intre licee, pana se da un pumn si fug toti. ![]()
Thank(s): 666
dati unu repede un thanks sau bagati cu apa sfintita... nu ma lasati lu' necuratu
Pline liceele de retardati. Cica a fost azi nu stiu ce parada a elevilor s-au strans toti la smardoiala cica. Astia viseaza rivalitati si intre licee, pana se da un pumn si fug toti.![]()
Cunosc cativa care au fost la parada (nu inteleg de ce au facut-o) si din ce am auzit n-a fost niciun fel de smardoiala.
Cat despre rivalitati, toata lumea uraste Moisilu, nu inteleg de ce ![]()
@drvladyk :
Piturca ar fi fost mandru de tine ! ![]()
Daca ramanea cu 666 avea sansa sa fie cooptat in stafful tehnic,asaaaaa.............!
Cunosc cativa care au fost la parada (nu inteleg de ce au facut-o) si din ce am auzit n-a fost niciun fel de smardoiala.
Cat despre rivalitati, toata lumea uraste Moisilu, nu inteleg de ce
Nu stiu cum sta treaba, am terminat liceul de cativa ani. Dar am vazut si eu pe fb cum se injurau ca mi-au trimis si mie invitatie la parada. ![]()
da de ce vrei sa dai click pe el?