FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1124012411242124312441251»
drvladyk04.09.2012 10:35

asa si eu :))

iNsTiGaToR04.09.2012 11:30

De la lvl 4 ai mai multe sanse cu ochii inchisi :))

gio_stgloria04.09.2012 12:14
De la lvl 4 ai mai multe sanse cu ochii inchisi :))

eu n-am trecut de 3

ebonyc04.09.2012 13:46
eu n-am trecut de 3

 

Am trecut greu de primul nivel, dar pana la urma am ajuns la 5.

drvladyk04.09.2012 14:16

7, si am mouse de 2 lei la munca :P

gio_stgloria04.09.2012 14:23

Level 20 !!! Pe cuvant ! :D

drvladyk04.09.2012 14:36

si daca iti pun poza mai comentezi? strigi hai United vreo 2 zile?

drvladyk04.09.2012 14:53
Ronnie04.09.2012 15:11

Cand jucam eu de-astea Podolski inca se antrena cu Bayern.

gio_stgloria04.09.2012 15:22
si daca iti pun poza mai comentezi? strigi hai United vreo 2 zile?

de ce faci destea ? am eu stofa de kelerman?

Lays04.09.2012 16:58
http://imageshack.us/photo/my-images/812/vld.png/

Jajajaja, Internet Explorer! Nici mamaie nu-l mai foloseste.

MoWeed04.09.2012 17:22

De ce apare la postarile danimarcu ca si cum i-a fost sters contul? I l-ati sters?

gio_stgloria04.09.2012 17:40
De ce apare la postarile danimarcu ca si cum i-a fost sters contul? I l-ati sters?

mi s-a parut mie ciudat ca nu a mai intrat :no:

drvladyk04.09.2012 18:12
Jajajaja, Internet Explorer! Nici mamaie nu-l mai foloseste.

E la munca, daca ala le place ce sa le fac eu?

 

pfff chiar mai, ce e cu Dani?

Azzido05.09.2012 10:00

a cerut sa-i sterg contul.

Harald05.09.2012 18:24

eu folosesc IE si merge foarte bine. (in afara de pm si reply)

retras din fenomen30.09.2012 03:09

Pline liceele de retardati. Cica a fost azi nu stiu ce parada a elevilor s-au strans toti la smardoiala cica. Astia viseaza rivalitati si intre licee, pana se da un pumn si fug toti. :D

drvladyk02.10.2012 12:49

Thank(s): 666

 

dati unu repede un thanks sau bagati cu apa sfintita... nu ma lasati lu' necuratu

iNsTiGaToR02.10.2012 14:27
Pline liceele de retardati. Cica a fost azi nu stiu ce parada a elevilor s-au strans toti la smardoiala cica. Astia viseaza rivalitati si intre licee, pana se da un pumn si fug toti. :D

 

Cunosc cativa care au fost la parada (nu inteleg de ce au facut-o) si din ce am auzit n-a fost niciun fel de smardoiala.

 

Cat despre rivalitati, toata lumea uraste Moisilu, nu inteleg de ce :))

red&blue_boy02.10.2012 17:43

@drvladyk :

 

Piturca ar fi fost mandru de tine ! :)

clausblaus03.10.2012 00:08

Daca ramanea cu 666 avea sansa sa fie cooptat in stafful tehnic,asaaaaa.............!

retras din fenomen05.10.2012 19:46
Cunosc cativa care au fost la parada (nu inteleg de ce au facut-o) si din ce am auzit n-a fost niciun fel de smardoiala.

 

Cat despre rivalitati, toata lumea uraste Moisilu, nu inteleg de ce :))

 

Nu stiu cum sta treaba, am terminat liceul de cativa ani. Dar am vazut si eu pe fb cum se injurau ca mi-au trimis si mie invitatie la parada. :)

clausblaus05.10.2012 20:01
:ce_oameni:
Lays04.11.2012 23:44

Cine e GeorgeSoft, de ce e portocaliu, si de ce nu pot da click pe el?

 

Untitled3.jpg

drvladyk05.11.2012 07:15

da de ce vrei sa dai click pe el?

«1124012411242124312441251»