Sunt eu nebun, sau de cateva saptamani pe site-ul asta sunt numai certuri?
de cateva luni.... si din aceasta eterna tiganeala in care stelistii se balacaresc unii pe altii, care-i mai stelist, care-i mai roman, care-i mai ortodox, care-i mai moldovean, care-i mai banatean...etc se va naste un mare si unit protest impotriva ciobanului...asa sa ne ajute Dumnezeu
sa moara mama daca nu:))
PS
citat din nu stiu ce vrajeala de formular pt banateni, moldoveni si alte categorii sociale ce se simt defavorizate de arbitraj:P
"Administratorii si moderatorii au intotdeauna dreptate,"
ce e dupa virgula nu mai conteaza, da' asta e pe bune??!... Ca asa a inceput si la Steaua, cu unu care cica are dreptate mereu, si mai era un mustacios in Germania prin anii 30 care tot asa, cica el avea dreptate mereu, Adolf parca ii zicea,nu stiu.. e mult de atunci....nasol....