FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1122212231224122512261251»
Joga Bonito28.09.2011 15:09

I se pare cuiva ciudat ca am fost avertizat de doi moderatori pentru aceeasi postare? Adica, pls sa intrebe cineva pentru mine ca eu sunt la limita cu avertizarile.

 

LRP, ai face una ca asta pentru mine? :x

 

ronnie, pasarel, degeaba o arzi aiurea. ti-am dat peste bot si te-am scos de la moderare. restul e istorie...

Kellerman28.09.2011 15:09

Nu, nu mi se pare ciudat, pentru ca (am spus-o si in trecut si s-a oparit axl), stau la panda si te avertizeaza la minut.

Le reseau pansant28.09.2011 15:16
ce mizerie

 

Copii, mai invatati putin ce inseamna offtopic, trolling si notiunea de sarcasm, ca sunteti corigenti rau de tot aici. Ma refer la axl si azzido.

Ai auzit Azzido? tie nu ti-e rusine ca nu stii ce e ala trolling si offtopic? vezi ca da baiatul cursuri du-te si mai invata la sfarsit elibereaza si diploma.

Kellerman28.09.2011 15:25

hai gata, ca n-am chef de certuri cu NIMENI, o sa zica axl ca sunt nebun, ca vorbesc singur

Bogdan28.09.2011 15:37

mama mama ce probleme aveti si voi..toti.

Ronnie28.09.2011 15:38
ronnie, pasarel, degeaba o arzi aiurea. ti-am dat peste bot si te-am scos de la moderare. restul e istorie...

 

Gogosel tati, ca sa ajungi la bot trebuie sa te uiti in sus si sa te ridici in picioare, nu-i asa usor. Si vrei sa vezi cum se repeta istoria si-mi apare sub avatar din nou moderator?

 

Mai baga 2-3 posturi despre cluburi de etica si autoaparare, poate te baga cineva-n seama si primesti si vreo cerere de prietenie pe facebook.

Azzido28.09.2011 16:49
azzido, tu stii care e definitia trollingului ?

da, stiu. sunt admin pe 4chan

 

l-ati evacuat pe Adrian, il promovati pe frantuzul asta "Le reseau pansan" puncte puncte ca nu mai e loc. Il avertizati pe Gandalf, etc.

 

Copii, mai invatati putin ce inseamna offtopic, trolling si notiunea de sarcasm, ca sunteti corigenti rau de tot aici. Ma refer la axl si azzido.

ma, nu stiu care dintre noi e mai copil. eu am vreo 28 de boabe. tu sigur ai 18 ? vorba aia: ultra, ultra da' buletine aveti ? :hypocrite:

 

I se pare cuiva ciudat ca am fost avertizat de doi moderatori pentru aceeasi postare? Adica, pls sa intrebe cineva pentru mine ca eu sunt la limita cu avertizarile.

 

LRP, ai face una ca asta pentru mine? :x

 

ronnie, pasarel, degeaba o arzi aiurea. ti-am dat peste bot si te-am scos de la moderare. restul e istorie...

mie unul mi se pare normal. el ti-a dat pt off topic, eu pt jigniri. makes sense, nu ?

Ps: n-ai scos tu pe nimeni de la moderare, stai linistit. dar totusi e bine ca iti dai arama pe fata...

 

s-a dus dracu si ultima fortareata impotriva ciobanului

rahat! o sa murim cu totii!! fugiti repede pe sport.ro ca sa va salvati onoarea

Joga Bonito28.09.2011 17:14
mie unul mi se pare normal. el ti-a dat pt off topic, eu pt jigniri. makes sense, nu ?

Ps: n-ai scos tu pe nimeni de la moderare, stai linistit. dar totusi e bine ca iti dai arama pe fata...

 

Nu, cica axl mi-a dat ban pentru postarea "hai pa" - pe care o consider mai mult un raspuns de reflex la socul vestii. Cat despre tine, chiar tu te-ai autoproclamat Basescu, mi s-a parut un act de buna-credinta.

 

Si nu poti sa spui ca n-am avut o mica contributie indirecta la mazilirea moldoveanului. De cand am deschis topicul cu moderatul am simtit ca e menirea mea sa-l dau jos de la putere. Nu e vorba de nici o arama.

MoWeed28.09.2011 17:15

Nu, n-ai avut nici cea mai mica legatura. Iti zice asta cel care a decis...

Ronnie28.09.2011 17:25
Si nu poti sa spui ca n-am avut o mica contributie indirecta la mazilirea moldoveanului. De cand am deschis topicul cu moderatul am simtit ca e menirea mea sa-l dau jos de la putere. Nu e vorba de nici o arama.

 

Iubirica, e a treia oara pe ziua de azi cand repeti. Primesti de la ministerul sanatatii vreo prima ceva?

 

pytycrys28.09.2011 17:34

Sunt eu nebun, sau de cateva saptamani pe site-ul asta sunt numai certuri?

Joga Bonito28.09.2011 17:44
Nu, n-ai avut nici cea mai mica legatura. Iti zice asta cel care a decis...

 

nici macar 0,1%?

 

nici macar 0,1%?

Ronnie, esti blonda?

drvladyk28.09.2011 17:51
Sunt eu nebun, sau de cateva saptamani pe site-ul asta sunt numai certuri?

 

de cateva luni.... si din aceasta eterna tiganeala in care stelistii se balacaresc unii pe altii, care-i mai stelist, care-i mai roman, care-i mai ortodox, care-i mai moldovean, care-i mai banatean...etc se va naste un mare si unit protest impotriva ciobanului...asa sa ne ajute Dumnezeu

sa moara mama daca nu:))

 

PS

citat din nu stiu ce vrajeala de formular pt banateni, moldoveni si alte categorii sociale ce se simt defavorizate de arbitraj:P

"Administratorii si moderatorii au intotdeauna dreptate,"

ce e dupa virgula nu mai conteaza, da' asta e pe bune??!... Ca asa a inceput si la Steaua, cu unu care cica are dreptate mereu, si mai era un mustacios in Germania prin anii 30 care tot asa, cica el avea dreptate mereu, Adolf parca ii zicea,nu stiu.. e mult de atunci....nasol....

MoWeed28.09.2011 17:59

Nici macar.

Sud194728.09.2011 18:11

E berea calda, sucu' calda...

Ronnie28.09.2011 18:31

Doctore, esti nebun?

drvladyk28.09.2011 18:43

da, de ce intrebi?

red&blue_boy28.09.2011 18:45

Fara sa supar pe cineva, vad ca in ultima vreme Adrian e principala problema a site-ului. In rest toate-s bune si frumoase, nu?

Pacat...

Daniel-Ionut28.09.2011 19:16

Nu stricati si topicul asta cu tiganelile voastre !

Maye28.09.2011 19:33

Sa traiasca prieteniaaaa ! Sa traiasca cumetriaa !

Daniel-Ionut28.09.2011 19:48

S-a inlocuit sloganul "sa traiti bine" cu asta? :D

axl28.09.2011 19:49

Ce bine-mi pare ca s-a animat topicul asta! Dintre pasarici doar Dee mai lipseste.

Maye28.09.2011 20:00
S-a inlocuit sloganul "sa traiti bine" cu asta? :D

Mi-ar fi sila !

MoWeed28.09.2011 20:03

Pai sa-ti fie mah!

Maye28.09.2011 20:07

Pai imi e. Chiar imi e ! Dar doar de cumetrii.

«1122212231224122512261251»