,,TU" esti userul inciu -ciuna???? Se recunoaste cumva cineva de pe aici?!............normal ca nu:)))))))))))))))), nici usturoi n-am mancat, nici gura nu ne miroase, asa-i?!
Hai sa va zic ce cred eu, o supozitie de-a mea, poate ma insel eu si sunt cel mai mare dobitoc de pe pamant ( se poate si asta ), nu-i nevoie s-o spuneti voi, uite, o recunosc eu singur ( sper ca sunteti multumiti ), este absolut normal sa ai placere sadica de a ,,lovi" si ,,mascari" alt user, mai ales daca parerile tale nu coincid in cele mai multe cazuri cu ale persoanei respective......
Problema este alta, tu ai deja un ,,nume" pe site, o ,,reputatie de aparat", nu poti sa risti etichetarea ta ca becalitot, persoana fara constiinta, luptator al cauzelor pierdute fara drept de apel, da'totusi tu ii urasti si ii detesti pe unii de pe site care indraznesc sa scoata timid capul la iveala au in cazul meu ( cu un tupeu de-a dreptul nesimtit si frivol ) si si sa sustina ca tu gresesti.................stiu, ca personajele ca mine si ca altii sunt ,,abjecte", ,,au scuipat in coltul gurii", sunt ,,cretini'"SI ,,IRECUPERABILI", vanand fara incetare greselile,, neintentionate" ale becaliotului dintr-o ambitie personala............nu pentru a incerca de a-i ,,destepta pe altii de pe aici" ci doar asa pentru asa zisa faima, care PLM e aia???????????????? ca nu iau eu sau Adrian vrteo medalie ca postam pe aici, de statui nici nu mai spun, desi am merita:))))))))))))))))), glumesc, nu sariti de cur in sus!
Poate ca si eu am fost rau cu altii de pe aici, motivat sau nu, nu este asta problema, unii dintre voi chiar ca varsati kilograme de venin asa aiurea si nejustificat, sperand la ce???? Urate ,,pasiuni" si ,,hobby-uri aveti unii dintre voi............................
@ inciu -ciuna, inainte de ati da ,,obstescul sfarsit" pe site, ai ma un pic de onoare ( ca personajul pe care-l intruchipezi ca nick) si spune-mi a cui clona esti de aici, nu fa pe nestutorul:)))))))))))))))
E tpoic de misto, pot scrie ce vreau, asa parca era vorba:)))))




