FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1121612171218121912201251»
Stanici13.09.2011 13:40

A iesit in **** goala in spatiu.

ebonyc13.09.2011 13:43
Am facut nudism intre Saturn si Venus.

 

Si te ustura UrAnus.

axl13.09.2011 13:44

Nu mai mancati rahat, mă ustura bucile.

Ronnie13.09.2011 13:54

Fa o poza.

axl13.09.2011 14:04
Fa o poza.

Prima oara am vrut sa fac dar a doua oara m-am gandit ca ar fi destul de gay.

Daniel-Ionut13.09.2011 16:00
Fa o poza.

 

Pervers.

Sud194713.09.2011 19:00
axl14.09.2011 15:16

Iar am facut nudism dar de data asta am folosit protectie.

Kellerman14.09.2011 15:19

De ce nu incerci nudismul intr-un camp de cucuruzi fugind cu spatele ?

axl14.09.2011 15:20

Bravo, am zambit.

Ronnie14.09.2011 15:21

Poti sa faci nudism si sa nu ne spui?

axl14.09.2011 15:25

Asa am facut pana acum, am zis ia sa mai schimb ceva.

Ronnie14.09.2011 15:29

Schimba pozitia. Baga fundu' la nisip si roaga-te sa fie nori.

axl14.09.2011 15:36

Razi tu da asta-i cea mai buna perioada de mers la plaja. PuIa turisti, plaje pustii din Vama pana-n Olimp, apa rece dar foarte limpede, fara alge, cer senin, fara gunoaie, muzica la terase sau copii care urla.

Kellerman14.09.2011 17:39

Cand o s-o faci p'aia cu (,) cucuruzii sa-mi spui, ca sunt interesat (nu sa fac si eu, sa te vad pe tine).

axl14.09.2011 17:42

Esti interesat de stimularea anala?

Eu asta inteleg.

 

Dar sa trecem peste, descarca-ti sufletul daca vrei, eu unul n-o sa te provoc.

Kellerman14.09.2011 18:32

Nu, sunt interesat de efectul experimentului.

axl14.09.2011 21:12

Doamne apara-ne, redactorul nostru Adrian ameninta de ceva timp ca o sa ne paraseasca, nu inteleg exact in ce fel dar, desi am avut oaresce meciuri cu el vreau sa arat ca nu exista ranchiuna apeland la cel mai bun mod de a lua atitudine asa ca am creat o petitie on-line pentru a-l determina sa ramana cu noi.

 

Semneaza si tu!!! Eu am semnat primul, cu mainile curate.

 

PETITIE ADUCERE INAPOI Adrian IN CIUDA FAPTULUI CA INCA N-A PLECAT.

 

Ajutati comunitatea fcs si distribuiti aceasta petitie tuturor cunoscutilor din lista de FB, hi5, YM, Skype si stelist.ro!!! Nu sta degeaba, pune umaru'!

Le reseau pansant14.09.2011 21:42
Doamne apara-ne, redactorul nostru Adrian ameninta de ceva timp ca o sa ne paraseasca, nu inteleg exact in ce fel dar, desi am avut oaresce meciuri cu el vreau sa arat ca nu exista ranchiuna apeland la cel mai bun mod de a lua atitudine asa ca am creat o petitie on-line pentru a-l determina sa ramana cu noi.

 

Semneaza si tu!!! Eu am semnat primul, cu mainile curate.

 

PETITIE ADUCERE INAPOI Adrian IN CIUDA FAPTULUI CA INCA N-A PLECAT.

 

Ajutati comunitatea fcs si distribuiti aceasta petitie tuturor cunoscutilor din lista de FB, hi5, YM, Skype si stelist.ro!!! Nu sta degeaba, pune umaru'!

da lasa domne omul in pace sa isi duca decizia la bun sfarsit, a luat o hotarare sa ii suporte urmarile oricare sunt ele, sa nu regrete/spuna mai tarziu ca din cauza lui x si y a facut contra vointei lui.

 

Daca eu fac petitie ca tu sa te bagi in apa maine la 6 dimineata te bagi?

axl14.09.2011 21:44
Daca eu fac petitie ca tu sa te bagi in apa maine la 6 dimineata te bagi?

Probabil ca nu insa cel putin voi sti ca exista oameni carora le pasa.

Le reseau pansant14.09.2011 21:46
Probabil ca nu insa cel putin voi sti ca exista oameni carora le pasa.

nici daca la 50m de geamandura se afla 3 blonde goale pusca spre care vine un rechin hamesit de foame?

axl14.09.2011 21:48

Ia nu mai schimba tu vorba ca aici avem treburi serioase.

 

Sub sloganul NU STA DEGEABA, PUNE UMARU'! invit toti utilizatorii fcs sa semneze petitia on-line care il poate aduce inapoi pe Adrian.

 

 

PETITIE ADUCERE INAPOI Adrian IN CIUDA FAPTULUI CA INCA N-A PLECAT.

 

axl15.09.2011 16:52

untitled.PNG

Singurica, singurica?

Lari15.09.2011 17:29

Adunare Generala a Privilegiatilor + Maharu'-Sef

Clipboard02.jpg

Kellerman15.09.2011 17:30

Utilizatorul ascuns.

 

 

 

Hmmmmmm.

 

 

Ce faceati bai, pe topic, singurei ? ( :hump: ? )

 

 

:naughty:

«1121612171218121912201251»