Vita incaltata.
Vita incaltata.
Suferinta-i mare.Daca nu te mai baga nimeni in seama,te bagi tu ca degetul in.......!
Ai ajuns de rasul lumii.
Bai drogatilor, existau pe piata acum mult timp niste pastile pentru gat magice, numite Oropivalone. Apoi s-au dat doar pe baza de reteta, pentru ca intr-un final sa fie scoase.
Stie cineva daca au reaparut sub alta forma ?
Ce-mi mai place cum va chinuiti , dar in acelasi timp nu aveti nicio sansa sa ma "doborati" ! E din ce in ce mai amuzant , zi de zi , mai apare cate un pupincurist , care din ordinele altuia pe care l-a pupat in anus , ajunge sa posteze impotriva unui " prost " , " vita incaltata " , " penibil " , " patetic " ?!?!? Parca asa sunt nu ?
Pai bai moralo-intelectualilor , eu v-am zis-o de mai multe ori si o mai repet inca o data : " Daca te pui cu prostul , esti mai prost ca el " asa ca nu va mai chinuiti sa ma faceti pe mine de ras , m-am obisnuit cu voi , ma distrez la maxim cand vad postarile unora.
S-a facut prost singur sau mi se pare iar?
Ce-mi place cand bogdinho recunoaste ca e prost ![]()
Auzi, bogdinho, nu vezi ca nu se pune nimeni cu tine? Doar pentru ca lumea observa ca esti frustrat, nu inseamna ca se pune cu tine.
A te pune cu cineva inseamna a-ti bate capul cu persoana respectiva. Iar asta nu se prea intampla, ca nimeni de aici nu-si bate capul cu tine. De tine isi bat doar ****![]()
Si, intreb si eu asa, de ce ai pus in ghilimele cuvantul "doborati"?(la mine e corect pus pentru ca am dat citat, asta daca cumva te gandeai sa argumentezi prostia ta dand vreun exemplu)
p.s. Ce e un moralo-intelectual? Un om care stie multe despre cum sa ridici moralul?
p.p.s.
Acum mi-am adus aminte.
Mergand pe logica asta bogdiniana cum ca "Daca te pui cu prostul, esti mai prost ca el", am stat un pic si m-am gandit. Daca el are dreptate, atunci bogdinho=prostul, iar noi suntem mai prosti ca el.
Observ insa ca bogdinho o cauta cu lumararea si, cand nu e bagat in seama, ataca fara sa fie provocat si face prostii. Ce inseamna asta?
Daca
bogdinho=prost iar noi = mai prosti ca prostul
si
Daca te pui cu prostul, esti mai prost ca el = Adevarat
rezulta prin inductie matematica ca
bogdinho= mai prost ca aia mai prosti ca prostul adica echivalent cu un monument al prostiei.
Raspuns final: bogdinho = monument al prostiei.
Ce-mi place matematica!
Pt prima oara sunt de acord cu tot ce a scris Adrian ![]()
Mai terminati ma, ati ramas blocati.
Lasa-i, domne! Abia mi-am facut floricelele...nu-mi intrerupe spectacolul ![]()
Pai vezi ca esti chitra, sa-ti stea in gat ![]()
Eu nu ii spun lui Adita ca, daca ne luam dupa logica lui, e mai prost decat monumentalul Bodinio- ca ar rezulta ca sunt mai prost decat el. De fapt, ar rezulta ca sunt cel mai prost de pe site. Si nu pot detrona animalele ranite. Mama ma-sii, dupa ce ca sunt ranite, le iau si titlul de glorie. Asa ca nu spun.
Mare iti este gradina Doamne si cam nepazita!!!
Va dati seama ca saracu' bogdinho, dupa ce a vazut logica mea de fier, fierbe, ca nu mai stie ce sa faca. Daca mai posteaza pe aici, e mai prost ca noi. ![]()
Ajutati-ma sa fiu primul om din lume care alearga 7 maratoane si 7 ultra maratoane pe 7 carari!
In 7 zile , de 7 ori ,cu 7 pacate , pe 7 carari...
si-o sa dormi pe 7 scari ![]()
...de unde vei fi gasit si dus acasa -de cine crezi?- SOC si GROAZA!!! - chiar de Lacatus, vechiul nr. 7!... ![]()
Ce nu stiati ca Axl tre' sa alerge tot timpul ala cu 7 **** belite in curulet si la subtiori. Face un film european, "Capra cu 7 pitici". El e (ca sa nu stea) Capra. Varianta porno.
Alearga, Axl, alearga!
Astea-s mistori ma:)))), hai sa zicem ca-s fade, mie-mi plac un picut mai ,,cu sare si piper", ,,condimentate", hai s-o facem asa un picut mai ,,high"......cum pe mine m-a caracterizat intotdeauna nonconformismul, bine, cu riscul de a-i ,,oripila" pe toti puritanii de site......mai facem ba si porcarii in viata asta ce sa-i faci...
))
Userul @inciu ciuna a folosit un mesa privat de-al meu si l-a postat pe aici........nu ma justific in niciun fel, erau exact sentimentele mele pe care le nutream pentru el, am recunoscut asta.....bine, am vazut ca n-ati ,,lesinat " chiar toti pe aici, ati luat-o si voi ca atare........
Plusam in seara asta?!
)), hai ca incep eu, in seara asta i-am trimis un nou mesaj privat....continutul.....f.f.f ,dragut"" pentru el, acum stau in expectativa, vreau sa vad daca il posteaza pe aici.....da, eu l-am rugat sa faca asta, a fost un fel de ,,challenge"........vreau si eu sa vad ceva.....
))) de fapt nu ma intereseaza neaparat reactiile lui, ci mai mult ale voastre:))), se spune ca ,,curiozitatea a ucis pisica", hai sa vedem.......
Acum serios va intreb si eu pe voi, sa va aliati 10 impotriva unui singur user si sa dati toti in el, chiar daca vedeti ca-i la pamant, vi se pare amuzant in vreun fel?!
)))) intreb si ei......hai, tocmai de asta va dau eu ,,subiect" nou.....
)) pe mine.......
Nu-i la pamant, e animal ranit. Iar un animal ranit e cel mai periculos, nu stii? Noua ne place pericolul! Traim pentru adrenalina!
Sa-l inconjuram, sa-l inconjuram! ![]()
De un an de zile va chinuiti sa ma doborati si tot nu ati reusit , sunteti 4 contra 1 !
Asemenea masurilor de securitate adoptate pe plan mondial dupa tragicul eveniment din 11.09.2001,se anunta masuri sporite de admitere a userilor la Echipa Etapei. ![]()
@Stanele stii ca daca vreau pot sa te fac sa plangi citind aici.
Pai daca ai vrea sa ma vezi plangand ar insemna ca ai avea un fetis ciudat. Asa ca nu vrei, nu?
Daca as vrea sa fac pe cineva sa planga ar fi din alte motive decat fetisul.
Sunt membru pe acest forum de mai bine de 6 ani. Mai mult de jumatate din mesajele private primite de mine in tot acest timp sunt de la un anumit user, cu vechime de 1 an. Ghici ciuperca cine-i!
Si nu, nu e Adda_Printzesa.