FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1121212131214121512161251»
blindica22.08.2011 19:50
AG22.08.2011 20:52

aveti mesagerie privata, nu trebuie sa va porcaiti pe toate threadurile, nu va mai purtati ca niste copii frustrati.

AndyQ22.08.2011 23:11

lasa-i ma sa se porcaiasca! daca tot au deschis subiectul, de altfel fiind unu' tare sensibil.

 

Atata timp cat nu prea se poate proba ca a fost X sau Y la proteste, ca unu a injurat ciobanul si altu' nu, ca unu a facut pentru Steaua si celalalt nu.

 

Asa vorbim pana la Sf. Asteapta, fara sa aducem si dovezi pentru ceea ce declaram. E oarecum ceea ce face ciobanul cu Steaua, zice ca a facut multe, dar prea putine se pot demonstra in realitate.

 

Pe de alta parte LRP e mai docil el, e drept, mai putin "acidulat" la egaluri sau infrangeri rusinoase.

 

Stix, pentru tine am doar un proverb, ia-l cum vrei tu: "Sunt batalii la care nu trebuie sa participi, nu de frica ca le-ai pierde dar poti deveni ridicol castigandu-le."

 

Yo!? Va pupa tata! :)

 

navodarean22.08.2011 23:34
ca de obicei Stanel e de vina pentru tot :)))))

 

 

Stanici e ca Deliric.

stix23.08.2011 04:43

@ Fane

 

Ti-am raspuns la mesaj.

Marius23.08.2011 12:52

Si trebuia sa specifici si aici? Crezi ca, din moment ce a observat ca nu i-ai raspuns, nu observa si cand primea un mesaj nou?

AG23.08.2011 13:02

lasa-l frate sa se dea interesant :)))

Robert Aeroth23.08.2011 21:02
Si trebuia sa specifici si aici? Crezi ca, din moment ce a observat ca nu i-ai raspuns, nu observa si cand primea un mesaj nou?

 

 

Tu esti gelos ca nu esti asa de interesant incat sa raspunzi si tu la pm-uri pe alte topice ca stixulet :bananadance:

Robert Aeroth23.08.2011 21:26

Hai sa va arat cat de stelist sunt :)))) Am citit un articol si am vazut acolo niste nume. Cine e Nila ? Cine e pufulete?

 

Ce porecle au parca sunt scosi din cartile pentru copii

AndyQ24.08.2011 15:56

Si poreclele le primesti dupa valoare:

 

Dodel, pufulete, nila, bila, tiganu (asta sigur e brazilianul de Faurei).

Lari24.08.2011 16:01

Tiganu' nu e Florin Costea?

V3324.08.2011 16:10
Tiganu' nu e Florin Costea?

Fl. Costea e "Cioara" :D

Robert Aeroth24.08.2011 18:20

Pana la urma cine e pufulete?:)))) Apropo eu pana acum am crezut ca prost.ro e cel mai varza site de pe planeta....WRONG! gsp a batut recordul. are niste reclame tembele nici nu pot sa citesc articolele... :shit:

Lari24.08.2011 18:28
Fl. Costea e "Cioara" :D

 

Deci el e Tiganu' :rolleyes:

 

axl26.08.2011 22:36
Adrian30.08.2011 20:01
axl31.08.2011 07:43

Doamne apara-ne pe toti, noi, pacatosii de moderatori, inca 4 ore si ghici cui ii expira banul.

Kellerman31.08.2011 07:50

daca e steauatoronto imi puteti da ban de pe acum.

red&blue_boy31.08.2011 08:47
Doamne apara-ne pe toti, noi, pacatosii de moderatori, inca 4 ore si ghici cui ii expira banul.

bogdinho' ??? :D

axl31.08.2011 09:00

Un animal ranit care da tarcoale forumului de azi dimineata. Amisuna pe-aici.

red&blue_boy31.08.2011 09:02

Deci bogdinho .

Fane31.08.2011 10:25

No comment :))

 

320489_10150425690194746_395542559745_11048897_962711_n.jpg

bogdinho'31.08.2011 11:06

Stau si ma gandesc , in momentele astea , la cata popularitate am putut sa castig pe acest site. Oamenii au inceput sa vorbeasca despre bogdinho all day , bogdinho in sus , bogdinho in jos , in stanga , in dreapta ! Au inceput sa ma caute , vor sa ma gaseasca , vor autografe , INCREDIBIL ! Chiar nu imi inchipuiam ca o sa ajung numero uno pe forum. Daca ati fi avut optiunea " like " pe aici , cu siguranta adunam cel putin 10 000 de like-uri ! Topic-ul meu de la "Avertismente" e incis rau de tot , iubesc toti fanii mei :yeahh:

 

@axl :

 

Eu nu vreau sa iti raspund tie , nu meriti , esti prea nesemnificant pentru mine , dar tinand cont ca aici se poate abera la greu si mistocareala e la putere , in plus daca tu , Ronnie , Maye si Adrian da-ti dovada de lasitate si comentati in lipsa mea , de ce sa nu fac asta ? :D Vad ca mai nou sunt un animal , asta chiar e o jignire grosolana , un animal ranit , care " amisuna " pe aici. Pai d-le axl tu m-ai facut animal , dar eu nu vreau sa te fac maimutza. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur? Nu d-le , cum ai spus si tu , o sa stau in banca mea si o sa ma distreze pe baza frustrarilor unora care ma iubesc din ce in ce mai mult , am devenit un idol pentru ei , mai imi trebuie o statuie si totul e perfect.

 

As vrea sa te insult , dar nu cred ca te-ai prinde si nici nu vreau sa imi iau o noua " pauza " din " nimic " , daca ai fi mai destept ca acum , ai fi un mare..."filosof" :D

 

Pana la urma problema e ca tu , Ronnie sau Maye ma confundati cu cineva caruia ii pasa de ceea ce spuneti voi pe aici , aaa , era sa il uit pe amicul meu Adrian "D-le stie tot " ! De un an de zile va chinuiti sa ma doborati si tot nu ati reusit , sunteti 4 contra 1 !

 

Viata trece , voi ramaneti pe loc ! PUBLICITATE !

Marius31.08.2011 11:07
Stau si ma gandesc , in momentele astea , la cata popularitate am putut sa castig pe acest site. Oamenii au inceput sa vorbeasca despre bogdinho all day , bogdinho in sus , bogdinho in jos , in stanga , in dreapta ! Au inceput sa ma caute , vor sa ma gaseasca , vor autografe , INCREDIBIL ! Chiar nu imi inchipuiam ca o sa ajung numero uno pe forum. Daca ati fi avut optiunea " like " pe aici , cu siguranta adunam cel putin 10 000 de like-uri ! Topic-ul meu de la "Avertismente" e incis rau de tot , iubesc toti fanii mei :yeahh:

 

Daca te-apuci de muls oi poti sa ajungi chiar si europarlamentar ;)

bogdinho'31.08.2011 11:08

E mai greu asta , nu sunt compatibil cu " ciuma " !

«1121212131214121512161251»