FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1121112121213121412151251»
stix12.08.2011 22:26

Da, chiar asta este de sectia ,,misto", nu-mi mai pot edita mesajele.... :)) )) , nu stiu de ce, imi apare un mesaj ciudat..............., nu astept expilicatii, ca ar fi inutile, din moment ce voi ,,pastrati " dinamovisti pe site, nimic nu-i imposibil:)))))))))))

Daniel-Ionut16.08.2011 14:53

6666 :unsure:

 

6666r.png

danimarcu16.08.2011 18:03
6666 :unsure:

 

6666r.png

 

Esti mai al dracu' decat Piturca!... :)

David17.08.2011 17:35
6666 :unsure:

 

6666r.png

Ce fain vezi tu bara aia de warn. Poti sa iti dai singur? :D

Sud194717.08.2011 20:04
pytycrys17.08.2011 20:17

Loooooool =)))))

iNsTiGaToR18.08.2011 16:05

Ce-a ajuns lumea asta.. femeile se pisa din picioare...s-au inventat si strap-on-urile..

Barbatu e pe cale de disparitie

pytycrys18.08.2011 16:36

=)))))))))

Sud194718.08.2011 17:50
Ce-a ajuns lumea asta.. femeile se pisa din picioare...s-au inventat si strap-on-urile..

Barbatu e pe cale de disparitie

 

Ori se inventeaz ceva cu care ne pisam stand pe vine...

axl18.08.2011 18:00

Parca sunteti niste animale ranite.

Robert Aeroth18.08.2011 19:24

Eu inca sper ca o sa apuc ziua cand femeile vor conduce lumea si noi vom sta frumos acasa si vom face de mancare vom petrece timp cu copii si vom putea urmari un meci de fotbal imbracati in chiloti ragaind cu berea in mana in timp ce femeia lucreaza 10 ore pe zi pe un salariu vai de capul lui.

 

 

 

iNsTiGaToR18.08.2011 21:05
Ori se inventeaz ceva cu care ne pisam stand pe vine...

Daca esti destul de beat incat sa nu poti sa stai in picioare te poti pisa stand pe vine

Sud194718.08.2011 21:29
Eu inca sper ca o sa apuc ziua cand femeile vor conduce lumea si noi vom sta frumos acasa si vom face de mancare vom petrece timp cu copii si vom putea urmari un meci de fotbal imbracati in chiloti ragaind cu berea in mana in timp ce femeia lucreaza 10 ore pe zi pe un salariu vai de capul lui.

 

AndyQ20.08.2011 13:00

Stix,

 

inainte sa fi "rege" nu vrei un concediu!? Sa te incarci la maxim pentru momentul in care o sa dai drumu' la apocalipsa :)))

Le reseau pansant20.08.2011 13:27
Si pentru toti ,,prietenii" mei de pe forum, @dee, @ lrp, @ r. aeroth.....mai bine vedeti-va de treburile voastre si nu mai comentati postarile mele, asa fara rost numai de dragul sa spuneti ceva pe aici.

tu mai ai curajul sa comentezi? in locul tau eram mort de rusine si ce mare caracter pareai, intre tine si Gigi nu e nicio diferenta ca doar el injura pana raguseste iar in fata presei el cel mai mare crestin, asa si tu pe forum pari ingerasi dar in spatele lui dezastru.

stix21.08.2011 15:35

@lrp Ma cofunzi mai baiatule, nu m-am dat niciodata nici ,,mielusel", nici mare caracter, nici nimic din ce spui tu pe aici.... nu este prima data cand injur si banuiesc ca nici ultima data:))))), am injurat si pe stadion cat am fost, cativa anisori buni, becaliotul a avut parte de multe ,,urari de bine " si din partea mea si din partea prietenilor mei.......si am facut mai multe chestii care probabil pe tine ( ca cetatean ,,responsabil" ) te-ar oripila, da' nu ma intereseaza deloc parerea ta despre mine sau a altora......

 

Pot sa vorbesc foarte frumos si civilizat insa pot injura la fel de bine, care-i problema ta?! Nu-mi plac ciorile si nici cainii, intotdeauna am avut boala pe ei, mai mult decat atat, am boala si pe suporteri ca tine, care se dau anti becalioti numai asa ca sa dea bine la public pe aici pe forum, care n-au participat in viata lor la vreun protest pe stadion, care n-au luat amenzi, care n-au fost amenintati de gorilele becaliotului, care n-au avut niciodata de suferit de pe urma actiunilor lor care erau menite sa elbereze Steaua.

 

Daca aveati caracter erati demult de partea P.S si o ajuatati in demersurile ei, da" nuuuuuuuuu, asta-i super greu, mai usor e sa stai pe forum si sa comentezi asa aiurea, da' voi asa faceti, d-aia suntem in rahat, din cauza suporterilor astia ca tine, d-aia nu mai avem stadion, de aia ne-am pierdut identitatea ca stelisti, de aia isi face becaliotul de cap si isi permite sa se pise pe noi ca suporteri, de aia nu vom mai exista in cativa ani de zile.........datorita ,,caracterelor " ca tine..........care sunt ,,baieti buni", nu ca ,,otrepele" sudiste, lasa ba, nu-i bai, barem noi am facut ce am crezut noi ca este mai bine pentru Steaua, n-am reusit asta e, va lasam pe voi sa faceti treaba buna in continuare.....

Robert Aeroth21.08.2011 17:54

Ma faci sa rad stixulet, poate daca te prezinti ne spui si noua cine esti o sa te si credem cand ne povestesti aici de amenzile tale pentru violarea bunelor moravuri.

 

Deci un om poate sa aibe caracter doar daca e din sud ? Sa inteleg ca daca vi la sud esti automat om cu caracter ? Spune-ne si noua sudistule mai multe despre lucrurile astea, dezvolta

MikStelista21.08.2011 20:47

Vezi mai multe din Animale pe 220.ro

Le reseau pansant22.08.2011 06:20
Daca aveati caracter erati demult de partea P.S si o ajuatati in demersurile ei, da" nuuuuuuuuu, asta-i super greu, mai usor e sa stai pe forum si sa comentezi asa aiurea, da' voi asa faceti, d-aia suntem in rahat, din cauza suporterilor astia ca tine, d-aia nu mai avem stadion, de aia ne-am pierdut identitatea ca stelisti, de aia isi face becaliotul de cap si isi permite sa se pise pe noi ca suporteri, de aia nu vom mai exista in cativa ani de zile.........datorita ,,caracterelor " ca tine..........care sunt ,,baieti buni", nu ca ,,otrepele" sudiste, lasa ba, nu-i bai, barem noi am facut ce am crezut noi ca este mai bine pentru Steaua, n-am reusit asta e, va lasam pe voi sa faceti treaba buna in continuare.....

era o vorba din popor mai bine taci sa zica lumea ca esti prost decat sa deschizi gura si sa le confirmi acest lucru.

 

Tu vorbesti de peluze si stadion cand tu strigi in gura mare ca de ani buni nu te duci la meciuri? tu vorbesti de amenzi si gaze nesimtitule? din respect pentru cei care si-au luat amenzi, gaze, bataie taci dracu si numai deschide gura ca ii umilesti pe baietii aceia.

 

Se vede ca nu ai nicio treaba cu ceea ce scrii din detasarea si din completa lipsa de experienta, daca ai fi participat macar la vreun singur fapt din cele descrise aveai cu totul alta atitudine, dar de, stiu ca te simti complexat pentru asta si vorbesti din spusele altora doar pentru ca da bine.

 

 

 

clausblaus22.08.2011 08:55

Stix contraataca!:))

stix22.08.2011 09:11

Tu esti genul ala de stelist care n-ai nicio treaba cu minic pe lumea asta, tu postezi din Germania, iti dai cu parerea despre toti si despre toate, nefiind in niciun fel implicat, tu visezi pe aici cupe, cadelnite si cristelnite, visezi ca faci tu stadion ( asta m-a distrat cel mai mult ), noi l-am pierdut si pe al nostru si tu crezi ca becaliotul va finanta vreodata din banii lui, furati de la Steaua un nou stadion.....hai sa fim seriosi.

 

Ce-i mult mai grav deupa parerea mea este ca dupa ce ca n-ati facut nimic pentru Steaua de-a lungul timpului, va mai dati si mari cunoscatori, dati verdicte, emiteti tot soiul de terorii care n-au legatura cu realitatea, trageti numai concluzii erontate, sustineti numai prostii pe aici......pai, ma, daca si unul ca tine, care hai sa zicem ca are o facultate terminata ,,in spate", e mai rasarit cat de cat, nu pricepe ca Steaua nu poate exista cat timp este patronata ( a se citi DISTRUSA ), de becaliot prin toate actiunile lui, care asistati asa pasivi si dezinteresati la uciderea spiritului stelist, behaind pe aici ca patronul se ignora si conteaza numai rezultatele echipei, care rezultate ma????, sunteti nebuni......( s-a vazut si aseara ), o sa se vada si joi sau prin Europa ce va face echipa ,,gandita" si antrenata de becaliot, va face cacatul praf, cred ca banuiti si voi ca asa va fi, da' faceti pe naivii in contiunuare.

 

Protestele nu v-au interesat niciodata, daca pana si la ultimul care a avut loc in Bucuresti......voi v-ati facut ca ploua, ati stat acasa, nu i-ati dat importanta, si a iesit ce a iesit....nu prea mai este nimic de spus, daca n-ati crezut un singur moment ca este ceva important pentru noi toti, pentru imaginea noastra a tuturor, indiferent de unde suntem.

 

Tie, ti-au spus multi de pe aici, Adrian, Tupac, LDS, pana si Stanici ca gresesti cum pui problema in legatura cu Steaua, ca te faci sau chiar nu reusesti sa vezi lucrurile in mod clar, ca tot ascunzi rahatul dupa pres, pai asa ati facut ma, ani de zile si uite unde s-a ajuns, mie mi se pare ipocrizie maxima sa te bucuri si te extaziezi aiurea la orice egal sau la o victorie chinuita din momentul de fata, asculta-ma pe mine, cat timp il avem pe becaliot, pe Meme si suporteri ca tine, suntem istorie, nu vom mai reveni niciodata ce am fost, ne vom scufunda in mediocritate si prostie, intelegi ce-ti spun eu acum?!

 

Acum te las sa comentezi si sa-ti dai cu parea cu mult patos pe aici, ca tu asta stii sa faci cel mai bine, sa vii tu pe stadion, in Sud, Nord, tribune sau unde vrei tu si sa faci bine sa urli, sa canti si sa aplauzi echipa ciobanului, sa platesti toate deplasarile pe care le vei face ( multe, putine, nu conteaza ) din banii tai, sa faci tu tot ce n-am facut eu la viata mea.....mult succes in toate demersurile tale...........aaaaaaaaaa, si sa nu uit, spre titlul 2086, asa sa va ajute becalitul pe voi toti suporterii ,,de bine" de pe aici.

Stanici22.08.2011 14:39

Lasti-mi numele in afara netrebnicei voastre certi. Zici ca sunteti niste animale ranite :)) .

Le reseau pansant22.08.2011 15:42
Tu esti genul ala de stelist care n-ai nicio treaba cu minic pe lumea asta, tu postezi din Germania, iti dai cu parerea despre toti si despre toate, nefiind in niciun fel implicat, tu visezi pe aici cupe, cadelnite si cristelnite, visezi ca faci tu stadion ( asta m-a distrat cel mai mult ), noi l-am pierdut si pe al nostru si tu crezi ca becaliotul va finanta vreodata din banii lui, furati de la Steaua un nou stadion.....hai sa fim seriosi.

 

pretenas mai usor in a regurgita lucruri despre mine desi tu nu ma cunosti, de unde stii tu ca nu am facut nimic pentru Steaua, ca nu am fost la protest sau ca nu am vreo treaba cu Ghencea? poti proba daca tot ma acuzi?

 

Vad ca stai bine si cu geografia mai nou, oricum ma bucur ca ai ocazia sa te afunzi in penibil atata timp cat scrii doar inventii copilaresti scoase doar din presupuneri.

 

 

Cat despre partea bolduita, eu am competenta necesara de a face ceea ce am spus si vreau sa fac ceea ce am afirmat daca voi avea sansa.

 

 

 

somn usor

Robert Aeroth22.08.2011 17:57
Lasti-mi numele in afara netrebnicei voastre certi. Zici ca sunteti niste animale ranite :)) .

 

 

ca de obicei Stanel e de vina pentru tot :)))))

Fane22.08.2011 18:04

@stix

 

Mi-ai ramas dator cu niste detalii...ploua afara sau n-a ajuns inca mesajul la tine ?

«1121112121213121412151251»