FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1121312141215121612171251»
Adrian31.08.2011 11:21

E uimitor cum un singur om a reusit sa ajunga bataia de joc a unui intreg site in mai putin de un an, ca vad ca maine i se face anul pe site :))

 

Fantastic mi se pare si faptul ca el traieste intr-o lume numai a lui, lume in care toti vorbesc despre el dar el nu-i baga in seama. Adevarul este, din pacate, ca in ultima saptamana am primit o gramada de mesaje de la bocdinho, mesaje ignorate de mine si in care acest "animal ranit" incerca sa se bage in discutii cu mine: "Mai joaca Alba Iulia in Liga secunda? Himcinski mai e la ei?" - PENIBIL!

 

Oricum, mie imi plac vorbele lui de duh. Mai ales alea in care recunoaste ca e prost.

 

Sfatul meu este, dragi prieteni, sa aveti grija cu bogdinho, ca e un animal ranit si e capabil de orice! :wanker:

axl31.08.2011 11:40

untitled.PNG

Iata ceva ce pe mine ma cam uimeste.

S.S.Lazio31.08.2011 11:50

@bogdinio ...tinere , acelasi mesaj si pt tine si pt unul stelistul nu stiu cum (care mi-a fost sters): bang , bang - you're dead !

bogdinho'31.08.2011 11:55
bang , bang - you're dead !

 

Suntem in GTA aici si nu stiu eu ? :))

S.S.Lazio31.08.2011 11:55

nici eu nu te cunosc , bogdinio , si nici nu imi doresc , asa ca inceteaza cu mesajele private ca pizdele !

bogdinho'31.08.2011 11:59

Pai atunci nu te mai baga in seama , nu cred ca ma intereseaza daca faci asta ! Privatele le dau pentru a nu-mi lua " pauza " ! Si pentru cuvantul ala din finalul frazei tale , eu am fost " bannat " , asa ca nu il mai folosesc pe forum :D

 

P.S. :

 

Bang Bang , i`m dead :huh:

Adrian31.08.2011 12:06

Catre toate animalele ranite:

 

Sunteti offtopic!

bogdinho'31.08.2011 12:12

@Adriane :

 

Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti. Asa ca ai terminat de postat sau mai trebuie sa dorm ?

 

Kellerman31.08.2011 12:15

SbyLU.gif

 

 

Om nom nom nom.

Adrian31.08.2011 12:20

Dormi linistit, FCSteaua.ro vegheaza pentru tine.

 

Adica banul o sa vina si daca nu faci nimic :))

bogdinho'31.08.2011 12:22

Ok , m-am bagat la somn , ai tot timpul din lumea sa vorbesti singur :D

axl31.08.2011 12:23

Ia uitati ce mesaj nostim am primit mai demult de la cineva caruia n-o sa-i dezvalui identitatea.

untitled.PNG

Stanici31.08.2011 12:26

Citez cu aproximatie din memorie : "pai nu vezi ca toata lumea se ia de mine? ma simt ca un animal ranit". Asta e 1.

2. A amusina inseamna, dupa umila mea parere, a da tarcoale. Dovada, cum i-a expirat interdictia, cum "animalutul ranit" a intrat in paine. Si potoliti-va cu dragalasenii de genul "prost". Om fi noi pe la mistouri dar,totusi, ce dreaq. Plus ca baiatul s-a autosesizat si a tras lumea de urechi mai ceva ca un super-mod la inceputul de off-topic de pe thread-ul "gaz metan-Steaua".

Adrian31.08.2011 14:20

Ghiciti personajul:

 

1417_picture_of_an_injured_rat_in_a_slin

Ronnie31.08.2011 14:28
bogdinho in jos

 

Ce-ti mai place viata!

 

 

 

David31.08.2011 15:35
SbyLU.gif

 

 

Om nom nom nom.

Si nachos. NACHOOOS. + COLA!!

 

nachos2.jpgpepsi-vs-cocacola.jpg

 

Tanaru` Young31.08.2011 16:17
Ghiciti personajul:

 

1417_picture_of_an_injured_rat_in_a_slin

 

Începe cu B si se termină in apostrof? :naughty:

Ronnie31.08.2011 17:32
Ghiciti personajul:

 

1417_picture_of_an_injured_rat_in_a_slin

 

Miguelito Jabulani.

AG31.08.2011 19:39
@axl :

 

Eu nu vreau sa iti raspund tie , nu meriti ,

 

doooh.. asta ai si facut....

unde-s scolile de alta data ? astia trec acuma prin scoala ca lebada pe apa..

 

Azzido31.08.2011 23:41

nu exista offtopic pe topicul asta

pytycrys01.09.2011 01:01
nici eu nu te cunosc , bogdinio , si nici nu imi doresc , asa ca inceteaza cu mesajele private ca pizdele !

Lasa-l ca are devieri de comportament. La inceput cand era pe forum incerca sa se imprieteneasca cu mine, acum vreo 3 luni ma intreba de bilete la Steaua-Dinamo,acum vreo luna ma injura, toate pe privat. Deh...

Marius01.09.2011 05:58

În această dimineață, cind incă nu se luminase de ziua lui Cristi Borcea și lui Ciobanul (care tocmai "și aprindeau un trabuc de aur de la un aragaz de platina batut cu rubine, smaralde și diamante) li s-a aratat un inger care a vomitat in fața lor. Atit de scirbit era ingerul incit a reușit să scoată citeva cuvinte abia după ce a ras două citronade și o cafea

Nu se știe exact ce i-a spus lui Cristi Borcea și nașului Gigi, deși putem banui, dar cert este că cei doi s-au urcat in mașini, apoi au urcat mașina in elicopter și elicopterul intr-un avion de aur și au plecat la Muntele Athos.

 

Pe la prinz, cei doi deja cumparaseră un munte și puseseră citeva milioane de sclavi să le sape două chilii pe care le-au imbracat mai apoi in aur. Mai smeriți ca niciodata cei doi au stat de vorbă indelung cu un preot, incercind să talmacească apariția ingerului și calea pe care trebuie s-o urmeze de acum in viață.

 

Ultimele vești venite de la cei doi sună astfel: Ciobanul ar fi spus că ingerul ala era, de fapt, Satana, că dacă Dumnezeu voia să-i transmită ceva, ar fi venit personal, iar Cristi Borcea se pare că s-a retras din viața lumească urmind să traiască rupt de lume, sub numele de calugarul Cocalarie.

 

SURSA: WWW.TIMESNEWROMAN.RO

bogdinho'01.09.2011 13:25

Lasand la o parte problemele dintre mine si acest moldovean , ceea ce a postat el trebuie sa se incadreze fara probleme la " Perla Anului 2011 " pe acest forum :))

 

Cu alte cuvinte , se vinde precum Iuda chiar si javrelor , din dragoste pentru Banel.

 

 

Untitled.jpg

Adrian01.09.2011 13:42

Ha?!

Cred ca te-ai ranit la caput.

0511-0910-2812-0519.jpg

 

 

 

Stanici01.09.2011 14:08
Lasand la o parte problemele dintre mine si acest moldovean , ceea ce a postat el trebuie sa se incadreze fara probleme la " Perla Anului 2011 " pe acest forum :))

 

Cu alte cuvinte , se vinde precum Iuda chiar si javrelor , din dragoste pentru Banel.

 

 

Bai copil. Omul a vrut sa aduca multumiri francezilor pentru ca ne-au scapat de "euglena neagra". Ronie e caine cum e o anumita brazilianca prietena ta.

 

Nu te vezi? Incerci sa starnesti apoi te plangi ca te simti ca un animal ranit cand te iau baietii la perpulis. Jos, nota 4.

«1121312141215121612171251»