E uimitor cum un singur om a reusit sa ajunga bataia de joc a unui intreg site in mai putin de un an, ca vad ca maine i se face anul pe site ![]()
Fantastic mi se pare si faptul ca el traieste intr-o lume numai a lui, lume in care toti vorbesc despre el dar el nu-i baga in seama. Adevarul este, din pacate, ca in ultima saptamana am primit o gramada de mesaje de la bocdinho, mesaje ignorate de mine si in care acest "animal ranit" incerca sa se bage in discutii cu mine: "Mai joaca Alba Iulia in Liga secunda? Himcinski mai e la ei?" - PENIBIL!
Oricum, mie imi plac vorbele lui de duh. Mai ales alea in care recunoaste ca e prost.
Sfatul meu este, dragi prieteni, sa aveti grija cu bogdinho, ca e un animal ranit si e capabil de orice! ![]()







