Ai grija, ca noi chiar ne gandeam sa il facem pe Stix rege al forumului. Vezi ca nu e de jucat cu el, ca are relatii si conexiuni, e sef de clan mafiot, iti da pachete pe ip de ti se blocheaza youtubul. Asta apropo de amenintarile din lumea virtuala.

.
VREAU, VREAU, VREAU SA FIU UN ,,REGE" al forumului, in aceasta calitate il pot starpi pe inciulica far' de frica de pe aici????!!!, ca si asa este anti stelist, este o cioara proasta sau un caine fara stapan, pardon, COMUNITAR, asa se spune, asta fara sa ma sanctioneze in vreun fel Uniunea Europena......si nu are ce sa caute pe aici, alinare?!, prietenie cu stelistii?!, satifactie rautacioasa ca nu mai avem stadion ( nici ei numai au )
)), invidie prosteasca, teama ca vor fi intotdeuana in spatele nostru, cretinism notoriu ( specific lor, asta nu se pote explica ), teama ca vor lua bataie de la noi in orice situatie, prostie crancena ca au ales sa tina cu alte echipe, ingamfare, sarcasm fara nicio baza............
Inciulica, ti-am spus pe privat, iti repet si pe forum ( fara nicio gluma, de data asta ), sa nu cumva sa aflu vreodata cine esti......tooate specimenele sdpurcate ca tine care urasc stelistii ( se vede asta din toate comentariile tale ), merita sa vada Ghencea indeaprope, stadionul????!!!, nu alt obiectiv din apropiere, la fel de frumos si interesant, din punct de vedere arhitectural si istoric....normal ca la asta ma refer.
Nu, acum fara gluma si caterinca, ce cauta spurcatul asta de inciu ciuna asta pe aici, liber si nestingherit, scriind toate ineptiile de pe lume, ironizand si dand cu noroi in oamenii vechi din peluza ( gen Bogdan_p ), cei care sunt de ani de zile pe stadion, cei care dus greul in foarte multe situatii ( daca nu ati sta numai pe net, ati cunoaste aceste aspecte ), de ce il lasati sa-si bata joc si sa ironizeze oameni care au fost legati de Steua ani de zile, care au sute de deplasari, care poate au facut mai multe pentru echipa asta decat voi toti de pe forumul asta, pentru are Steaua a fost ceva super important..............de ce faceti asta?!!!! mie nu mi se pare normal....
Si pentru toti ,,prietenii" mei de pe forum, @dee, @ lrp, @ r. aeroth.....mai bine vedeti-va de treburile voastre si nu mai comentati postarile mele, asa fara rost numai de dragul sa spuneti ceva pe aici.
Intotdeauana cand va exista un stelist pe aici cum este Bogdan_p si va fi atacat de orice creatura care nu stie ce vorbeste, ii voi lua apararea, cu riscul de a fi blamat de unii dintre voi, mai bine faceti voi ce a facut baiatul asta pentru Steaua si dupa aia aveti voiei sa deschideti gura sa criticati, cei care stiu ce vorbesc imi vor da dreptate, restul sunteti o adunatura de......va las pe voi sa completati.