FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120812091210121112121251»
Maye16.07.2011 20:14

Specimen pe http://Steaua.ro/baschet/2011/07/15/virgil...t-de-la-Steaua/ , vorbind despre plecarea lui Stanescu :

 

"asta nu mai e Steaua noastra, dak a plecat si stanescu, stelist adevarat. Oierul l-a fortat. Bine k ramanem cu handbal si hokey unde spulberam europa. Eu la baschet nu mai calc."

Kellerman16.07.2011 20:48

axl...boss...daca nu .... stim noi ce...e degeaba. :)

Ronnie16.07.2011 21:00

Ce-ai facut cu fetele, ba? Le-ai imbatat si dupa ai discutat ultimul Harry Potter? De ce-s imbracate?!

1on16.07.2011 23:34
Specimen pe http://Steaua.ro/baschet/2011/07/15/virgil...t-de-la-Steaua/ , vorbind despre plecarea lui Stanescu :

 

"asta nu mai e Steaua noastra, dak a plecat si stanescu, stelist adevarat. Oierul l-a fortat. Bine k ramanem cu handbal si hokey unde spulberam europa. Eu la baschet nu mai calc."

 

Probabil o oaie care vrea sa fie ironica.

Le reseau pansant17.07.2011 11:17
Dar sfantul 5 nu va mai place?

Daca o sa dai la Politehnica (Bucuresti) la intrare ai o biserica, si minune poarta hramul studentesc Biserica Sfantul Cinci in sesiune sunt studenti mai multi decat babe.

 

 

Mai ai inca o biserica a sfantului cinci tot in Bucuresti, langa facultatea de architectura, dar ea nu are renumele asta, oricum si acolo e plin cand ai predare sau cand ai descriptiva cu Iulius ( :bananadance: )

axl17.07.2011 18:04
Ce-ai facut cu fetele, ba? Le-ai imbatat si dupa ai discutat ultimul Harry Potter? De ce-s imbracate?!

Nu stiu cum e la Bacau da la Mangalia, care-i leaganul civilizatiei, nu ne obligam musafirele sa doarma-n **** goala.

 

In alta ordine de idei ne-am rupt aznoapte-n Vama. Cu regret, trupul meu de arcas odihnindu-se suporta din ce in ce mai greu doua nopti de betie consecutive. Nu mai e ca la 28 de ani.

clausblaus17.07.2011 21:06

@axl

La Bacau le "leganam" civilizat fara sa le obligam la ceva anume!

axl18.07.2011 13:04
La Bacau le "leganam"

Nu stiu cum e la Bacau. Am trecut odata prin tranzit, mergeam la Iasi, m-am uitat pe geam dupa Ronnie da nu l-am vazut. Data viitoare ma uit si dupa tine.

Ronnie18.07.2011 13:14

Eram pe partea ailalta. Ti-am facut din mana, da' nimic.

Le reseau pansant18.07.2011 14:16
In alta ordine de idei ne-am rupt aznoapte-n Vama. Cu regret, trupul meu de arcas odihnindu-se suporta din ce in ce mai greu doua nopti de betie consecutive. Nu mai e ca la 28 de ani.

da tu stii cum e la 25 de ani cand dormi pe pragul unui magazin si pe la 7 jumate te trezeste un trector sa vada daca esti bine si tu borasti?

axl18.07.2011 14:23

Nu-i un lucru de lauda, Mihai, nu-i un lucru de lauda.

gio_stgloria18.07.2011 23:54

Betivii sunt rugati sa se mute pe topicul despre beutura.

MikStelista19.07.2011 16:02
Arsenal1886Steaua194719.07.2011 16:28

Hahaha ce penal =)) cum sa scrii asa ceva ?

axl23.07.2011 16:57

A murit Amy Winehouse. Paguba-n ciuperci.

 

Javra, a intrat ilegal in Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

navodarean23.07.2011 17:09

axl, am auzit ca te-ai dat ranit cand au venit baietii la tine la mare. pai se poate?

axl23.07.2011 17:11

Tu nu-l asculta asculta pe chelu ala ca vorbeste mult, prost si dezarticulat la bautura. Ma lovesc in seara asta in Vama.

vlad23.07.2011 17:29
A murit Amy Winehouse. Paguba-n ciuperci.

 

Javra, a intrat ilegal in Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

 

Stai,ca nu inteleg nimic! Cum adica a intrat ilegal in Club? Pai parca avea 27 de ani,banuiesc ca detinea buletin. Aaaaaaaaaaaaa....m-am prins a intrat in Club cu bautura de afara si au prins-o badigarzii! Pai si eu faceam d'astea cand eram mic! Intram cu motorola(adica cutii cu votca skandic). Dar ea nesatula a intrat cu Hendrix Joplin si Morrison. Unde naibii le ascundea ca parea destul de plapanda.

axl23.07.2011 17:31

Nici nu-mi dau seama daca ma iei la misto sau nu, asa de afectat sunt de stirea asta.

vlad23.07.2011 17:33
Nici nu-mi dau seama daca ma iei la misto sau nu, asa de afectat sunt de stirea asta.

 

Hai sa fim seriosi macar un pic si sa ne amintim momentele frumoase cu ea.

 

 

Cred ca de la portocaliul ala i s-a tras! Tuturor ne va veni randul de la portocaliu'!

axl23.07.2011 17:38

Amy Winehouse went to the Rehab in the sky

She took an overdose and she died.

 

Se canta in grup, pe muzica lui Norman Greenbaum.

vlad23.07.2011 17:55

Induiosator clipul! M-a luat cu furnicaturi pe sira spinarii!

 

Axl, si Kurt Cobain face parte din 27. Macar ca s-a stins la 27 ani.

axl23.07.2011 18:15
Club 27, cu Hendrix, Cobain, Joplin si Morrison.

 

vlad23.07.2011 19:12

 

Scuze,nu am fost atent. Eram afectat de aceasta stire. Ma intelegi...

 

Cobain si-a tras-o in cap. Ceilalti si-au tras-o-n vene.

Lari24.07.2011 23:07
(...) in Vama.

 

Stai calm la munca, de beut me ocup io... :yes::beer2:

 

«1120812091210121112121251»