FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120712081209121012111251»
pytycrys13.07.2011 09:17

4 ani intregi? :))

Daniel-Ionut13.07.2011 09:21
nerd2.gif
pytycrys13.07.2011 10:20

Ai webcam observ. =))

Daniel-Ionut13.07.2011 10:25

Nu ma, ti-am gasit poza pe feisbuc.

gio_stgloria13.07.2011 10:25

9.64 auzi la el. Ma la voi n-au fost camere de luat vederi :spank:

pytycrys13.07.2011 10:53

Minti! :))

 

Lari13.07.2011 11:06
De cateva zile bune, sunt cu bateria pe 0. Plugged in, not charging.

 

Posibile solutii!

 

iNsTiGaToR13.07.2011 12:07
4 ani intregi? :))

Eu zic ca ai belit plua acolo daca toti aia 4 ani ai copiat :))

Sud194713.07.2011 12:17

@pytycrys, ai belit carcaletele in Viteazu :shit: . Sau ai avut o revelatie si vrei sa te apuci serios de invatat?

iNsTiGaToR13.07.2011 12:26

In general cand ajungi la liceu incepi sa-ti bagi plua-n toate :))

 

pytycrys13.07.2011 14:02

Ba,astia 4 ani n-am invatat,dar totusi am avut media generala 9.86. Sunt mai inteligent asa din fire. Chill, ca ma descurc . :)

iNsTiGaToR13.07.2011 14:10

Eu nu zic ca o sa ramai repetent sau mai stiu eu ce, eu zic ca nu o sa mai ai tu 9,86 media.

Asa am fost si eu , si de la 9,50 media pe 5-8 (fara teze) am ajuns la 8,66(a 9a) si 8,50 (in a 10a).

Daniel-Ionut13.07.2011 14:26

Dar sfantul 5 nu va mai place?

Sud194713.07.2011 14:43

OMFG! Ce butoaie are aia de pe Pro TV :| !

gio_stgloria13.07.2011 14:53

poze poze poze :-w

Sud194713.07.2011 15:10
pytycrys13.07.2011 17:45

Pleaca ma cu Sfantu' tau. Sunt numai ciori si cocalari acolo. :)

Stiu ca o sa imi scada media,iti dai seama. Sa trec cu bine totu' si o sa fie bine :)

axl13.07.2011 18:23

Care-ai fost la Dublin? Ceva de vazut pe-acolo? In afara de bere si iarba.

Daniel-Ionut13.07.2011 19:09

Spiridusi verzi si trifoi cu 4 foi :yeahh:

dansuri_muzica_irlandeza_si_spiridusi_in

Maye13.07.2011 19:11

Protestanti spanzurati.

 

bp5.jpg

axl16.07.2011 10:03
Cat de ,,alunecos" esti Axl:))), crede omul ca te-a ,,inhatat " si cand colo, imediat gasesti tu niste ,,pietricele" sa te strecori ca sa-ti pierzi urma, oricum imi place raspunsul, foarte inspirat....nu ca te-as fi banuit vreun moment de lipsa de ,,inspiratie", clar le ,,ai", asta fara niciun dubiu:)...

IMG_5846.JPG

 

 

 

@Axle..sunt rusoaicele alea doua de care-mi povesteai ??

Nu. Stanga-i irlandeza, dreapta-i evreica. Pe bune.

 

Sunt mahmur.

1on16.07.2011 11:01

 

 

Bolero - Maurice Ravel ascultat la maxim in camin.

navodarean16.07.2011 16:36

Unu' tot isi lauda prietena...

Confuzius: Femeia ta e ca apa

Ala: Adica?

Confuzius: Plata! :/

Maye16.07.2011 17:09

@ axl

 

Irlandeza se ruga la St Patrick.

axl16.07.2011 18:55

Nu, asa doarme ea, si eu m-am mirat.

Care vii in Vama?

«1120712081209121012111251»