4 ani intregi? ![]()
4 ani intregi? ![]()

Ai webcam observ. =))
Nu ma, ti-am gasit poza pe feisbuc.
9.64 auzi la el. Ma la voi n-au fost camere de luat vederi ![]()
Minti! ![]()
4 ani intregi?![]()
Eu zic ca ai belit plua acolo daca toti aia 4 ani ai copiat ![]()
@pytycrys, ai belit carcaletele in Viteazu
. Sau ai avut o revelatie si vrei sa te apuci serios de invatat?
In general cand ajungi la liceu incepi sa-ti bagi plua-n toate ![]()
Ba,astia 4 ani n-am invatat,dar totusi am avut media generala 9.86. Sunt mai inteligent asa din fire. Chill, ca ma descurc . ![]()
Eu nu zic ca o sa ramai repetent sau mai stiu eu ce, eu zic ca nu o sa mai ai tu 9,86 media.
Asa am fost si eu , si de la 9,50 media pe 5-8 (fara teze) am ajuns la 8,66(a 9a) si 8,50 (in a 10a).
Dar sfantul 5 nu va mai place?
OMFG! Ce butoaie are aia de pe Pro TV
!
poze poze poze :-w
Pleaca ma cu Sfantu' tau. Sunt numai ciori si cocalari acolo. ![]()
Stiu ca o sa imi scada media,iti dai seama. Sa trec cu bine totu' si o sa fie bine ![]()
Care-ai fost la Dublin? Ceva de vazut pe-acolo? In afara de bere si iarba.
Spiridusi verzi si trifoi cu 4 foi ![]()

Protestanti spanzurati.

Cat de ,,alunecos" esti Axl:))), crede omul ca te-a ,,inhatat " si cand colo, imediat gasesti tu niste ,,pietricele" sa te strecori ca sa-ti pierzi urma, oricum imi place raspunsul, foarte inspirat....nu ca te-as fi banuit vreun moment de lipsa de ,,inspiratie", clar le ,,ai", asta fara niciun dubiu:)...
@Axle..sunt rusoaicele alea doua de care-mi povesteai ??
Nu. Stanga-i irlandeza, dreapta-i evreica. Pe bune.
Sunt mahmur.
Bolero - Maurice Ravel ascultat la maxim in camin.
Unu' tot isi lauda prietena...
Confuzius: Femeia ta e ca apa
Ala: Adica?
Confuzius: Plata! :/
@ axl
Irlandeza se ruga la St Patrick.
Nu, asa doarme ea, si eu m-am mirat.
Care vii in Vama?