FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120512061207120812091251»
axl20.06.2011 15:58

Hm, a murit Ryan Dunn.

pytycrys20.06.2011 16:53

Hai frate...:(

pytycrys21.06.2011 08:18
gio_stgloria21.06.2011 09:33

Si eu vazusem mai devreme stire cum ca a murit :)). Pana la urma , unde-i adevarul ?

axl21.06.2011 09:40
untitled.JPG
David21.06.2011 09:59
http://28.media.tumblr.com/tumblr_ln3nblTL...btysko1_500.jpg

Asta nu e sanatos la cap :|

Poza postata de tine e fake, tipul e mort.

flo4721.06.2011 14:02

bad post.

David23.06.2011 11:28

Tocmai am aflat ca am aceeasi zi de nastere ca si Wayne Rooney. :D

Dragoshel23.06.2011 14:01
:rolleyes:

243213_212145808819345_100000717813693_625327_3430215_o.jpg

iNsTiGaToR24.06.2011 16:07
cristy.steaua2124.06.2011 16:56

Saraca... masina :)

Le reseau pansant24.06.2011 18:50
Hm, a murit Ryan Dunn.

cine-i gagiul si la ce mc donlad a lucrat de a facut cartofi prajiti asa de buni de il plange lumea-n hohote?

axl24.06.2011 19:07
inca 7 zile de pauza pentru injuraturi. La urmatoarea abatare de genul propun ban permanent.

http://www.trilulilu.ro/video/animatie' title="animatie">

Ronnie24.06.2011 20:32

ce senil e asta de la mare ma

Maye24.06.2011 20:55

O scriu aici pentru ca altundeva nu am acces :

 

Ce rahat aveti cu Aeroth ma? Bine ca el primeste ban si voi ii tineti pe toti taranii in brate pentru ca fac "rating". Zici ca suntem gesepe-ul, in **** mea. Si ne mai miram de ce oamenii buni nu mai scriu aici si apar toate creaturile, gen bogdinho.

 

Spor la inviat trolli, desteptii lu` peste prajit !

axl24.06.2011 20:57

Oamenii buni care nu fac nimic.

Ronnie24.06.2011 20:58

de-asta:

 

ratat.jpg

 

daca baiatul ar discuta normal n-ar avea nimeni nicio problema cu el. si poate daca era prima oara treceam peste, dar si-a facut un obicei.

Maye24.06.2011 21:05

Pai ma multi si-au facut un obicei, dar vad ca trolli fac legea pe aici si aia nu patesc nimic. M-am speriat azi cand m-am uitat mai mult pe site si am vazut ce era pe la articole.

 

@ axl

oamenii buni nu fac nimic pentru ca nu au pentru/cu cine. Sa mor de mi-as da silinta pentru un site populat de bogdinho & trolls

Le reseau pansant24.06.2011 22:44
oamenii buni nu fac nimic pentru ca nu au pentru/cu cine. Sa mor de mi-as da silinta pentru un site populat de bogdinho & trolls

mai oameni buni spuneti-mi si mie ce sunt aia trolli? ca tot va aud ca vorbiti despre ei dar nu inteleg neam ce vreti sa spuneti.

Le reseau pansant24.06.2011 22:53
de-asta:

 

ratat.jpg

 

daca baiatul ar discuta normal n-ar avea nimeni nicio problema cu el. si poate daca era prima oara treceam peste, dar si-a facut un obicei.

tinand cont de antecedentele dupa sait, de ce mesaje ti-a trimis si de modul in care vorbeste el in general cred ca nici banul permanent nu e de ajuns pentru anonimul asta. In fine nu pot decat sa ma bucur pentru inca 7 zile de liniste pe sait.

 

PS: mai este inca un specialist care se cere si el insistent banat, sa vedem cam cum se comporta pe viitor, oricum pe vreo 3,4 topice doar de el si postarile lui dai

stix24.06.2011 22:54

Troll, este un provocator, care lanseaza o discutie sau se implica intr-o discutie existenta deja, cu scopul de a crea un conflict de idei, care sa duca la cearta si destabilizare comunitate (mai simplificat, o sa-i puteti identifica prin termenul enervant si certaret).

 

Un troll, de obicei se foloseste de tematica comunitatii, pentru a crea un conflict, care sa duca la incalcarea etichetei si a regulelor de conduita in forum pentru ceilalti membri din comunitate. Drept consecinta pe langa el sa fie penalizati si membri ˜inocenti', care doar au reactionat la ˜capcana' pusa de troll (nu reactionati, ca va implicati inutil, persoana in cauza nu cauta sa duca o discutie, ci cauta sa va enerveze, ca sa incalcati regulamentul si eventual sa va certati cu ceilalti membri. Sesizati un moderator sau administrator, pentru ca acel cont trebuie inchis).

 

roberica se incadreaza perfect in aceste tipare......,aaa, sa nu uit, spor mult la injuraturi ca la sta te pricepi tu cel mai bine, sa nu-ti iesi cumva din mana :punk::yeahh:

Lari25.06.2011 16:43

Baaai, deci ziua Rapidului e si ziua Fariseului? Va dati seama ce zi ar fi 25 iunie sa se duca Guie la fratii lui de sange? :punk:

Kellerman25.06.2011 17:23

stix, nu aia inseamna troll.

 

a trolla e cand iei la misto.

 

 

 

exemplu, meci decisiv intre Dinamo si crapid pentru locul 1, adica Champions League. Dinamo pierde in minutul 99, toti fanii suparati, etc, la care vin eu si bag asta:

 

Troll-Problem.jpg

 

 

 

Si hai sa fim seriosi, se dau banuri mai nou daca iti bagi madularul in becalisti ?

Maye25.06.2011 18:01

Ce rahat tot postati mesajele private ale lui Robert ma? Sunteti aiurea. Sa vedeti cand o sa primiti si voi mesaje private de la unul dintre trollii reprimiti aici.

 

Point :

Si hai sa fim seriosi, se dau banuri mai nou daca iti bagi madularul in becalisti ?
pytycrys25.06.2011 19:07

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=236...e=1&theater

Incredibil, ce comentarii sunt pe acolo..

«1120512061207120812091251»