FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120412051206120712081251»
pytycrys07.04.2011 12:11

Il muce, il muce,/ De plua sa ne-apuce!

MikStelista12.04.2011 07:35

:blink:

 

 

 

 

 

ebonyc12.04.2011 11:54
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/0B6fQD3PSXk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Am rezistat un minut. A reusit cineva mai mult?

Lari20.04.2011 13:16
:king:

Clipboard02.jpg

daaani.20.04.2011 14:24

se referea la al 1000-lea post al topicului. :steag_sah_mic:

Lari20.04.2011 14:42

Stiu, bre, intentionat am pus screenshotu' de asa natura si, mai ales, la acest topic.

1on20.04.2011 16:56

Am vazut si eu si-am crezut c-a umblat cineva "de la butoane".

axl21.04.2011 16:07
Interviu cu Axl.
Sud194723.04.2011 22:10

Paste fericit tuturor stelistilor adevarati! Multa sanatate!

 

 

Ionutzalexx24.04.2011 09:33

Sa pastem fericiti! :drunk:

Azzido24.04.2011 13:15
Interviu cu Axl.

autografe dai ?

axl24.04.2011 16:24
autografe dai ?

Dau, de ce sa nu dau.

 

In alta ordine de idei, un paste fericit tuturor celor care il sarbatoresc.

navodarean24.04.2011 18:47
In alta ordine de idei, un paste fericit tuturor celor care il sarbatoresc.

 

Se pun bautele, gratarele, friptanele etc? Daca da, l-am sarbatorit.

Daniel-Ionut23.05.2011 18:18
vreau o blonda cu tate mari!

 

DOUA !

puky23.05.2011 18:25

CITAT
Daniel-Ionut:

 

CITAT(Azzido @ May 23 2011, 09:12 PM) 587874[/snapback]
vreau o blonda cu tate mari!

 

DOUA !

 

 

 

si eu 3

 

Le reseau pansant23.05.2011 19:17
vreau o blonda cu tate mari!

photoshopata de mine pentru a corespunde cerintelor

 

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry587888

axl23.05.2011 19:38

Sa-mi sara ochii, nu m-am mai imbatat luni seara de nici nu mai stiu cand.

Lari23.05.2011 21:30

"Luni seara" ori "ca luni seara" ? :king:

navodarean23.05.2011 21:38

nici el nu mai tine cont de timp si spatiu ...

Daniel-Ionut28.05.2011 10:30

spartan1-482x361.jpg

 

spartan2-482x411.jpg

 

spartan3-482x315.jpg

 

Si mai are acum un singur doooooooor, Liga Campionilooooooooor :yeahh:

LUPANU06.06.2011 07:46

Am luat si eu la misto cateva chestii care cica fac parte din sportul romanesc

http://www.lupanu.com/2011/06/Gabriel-torj...at-la-gay-fest/ Unul ar fi Gabi Torje

 

Apoi am vorbit despre nationala Romaniei: http://www.lupanu.com/2011/06/soc-Romania-...-la-masa-verde/

 

Si despre Fuziunea dintre Poli si Concordia : http://www.lupanu.com/2011/06/Politehnica-...mane-in-Liga-1/

 

PS: Sper sa va placa :)

 

Marius06.06.2011 08:06
Am luat si eu la misto cateva chestii care cica fac parte din sportul romanesc

http://www.lupanu.com/2011/06/Gabriel-torj...at-la-gay-fest/ Unul ar fi Gabi Torje

 

Asta e spam pe fata :D

 

plus ca: Gabriel Torje, a participat - virgula intre subiect si predicat? ntz, ntz

LUPANU06.06.2011 08:30
Asta e spam pe fata :D

 

plus ca: Gabriel Torje, a participat - virgula intre subiect si predicat? ntz, ntz

Primesc Warn? :D

Cat despre virgula. Am vrut sa evit o cacofonie!

Gabriel Torje(caca)

Marius06.06.2011 08:51

caca a participat nu-i cacofonie :P

Azzido06.06.2011 15:12

Contact FCS

show details Jun 5 (2 days ago)

forzza Steaua

Reply la: c***@***

 

«1120412051206120712081251»