Il muce, il muce,/ De plua sa ne-apuce!
Il muce, il muce,/ De plua sa ne-apuce!
![]()
<iframe title="YouTube video player" width="480" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/0B6fQD3PSXk" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Am rezistat un minut. A reusit cineva mai mult?
se referea la al 1000-lea post al topicului. ![]()
Stiu, bre, intentionat am pus screenshotu' de asa natura si, mai ales, la acest topic.
Am vazut si eu si-am crezut c-a umblat cineva "de la butoane".
Paste fericit tuturor stelistilor adevarati! Multa sanatate!
Sa pastem fericiti! ![]()
Interviu cu Axl.
autografe dai ?
autografe dai ?
Dau, de ce sa nu dau.
In alta ordine de idei, un paste fericit tuturor celor care il sarbatoresc.
In alta ordine de idei, un paste fericit tuturor celor care il sarbatoresc.
Se pun bautele, gratarele, friptanele etc? Daca da, l-am sarbatorit.
vreau o blonda cu tate mari!
DOUA !
vreau o blonda cu tate mari!
photoshopata de mine pentru a corespunde cerintelor
http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?sho...mp;#entry587888
Sa-mi sara ochii, nu m-am mai imbatat luni seara de nici nu mai stiu cand.
"Luni seara" ori "ca luni seara" ? ![]()
nici el nu mai tine cont de timp si spatiu ...



Si mai are acum un singur doooooooor, Liga Campionilooooooooor ![]()
Am luat si eu la misto cateva chestii care cica fac parte din sportul romanesc
http://www.lupanu.com/2011/06/Gabriel-torj...at-la-gay-fest/ Unul ar fi Gabi Torje
Apoi am vorbit despre nationala Romaniei: http://www.lupanu.com/2011/06/soc-Romania-...-la-masa-verde/
Si despre Fuziunea dintre Poli si Concordia : http://www.lupanu.com/2011/06/Politehnica-...mane-in-Liga-1/
PS: Sper sa va placa ![]()
Am luat si eu la misto cateva chestii care cica fac parte din sportul romaneschttp://www.lupanu.com/2011/06/Gabriel-torj...at-la-gay-fest/ Unul ar fi Gabi Torje
Asta e spam pe fata ![]()
plus ca: Gabriel Torje, a participat - virgula intre subiect si predicat? ntz, ntz
Asta e spam pe fata
plus ca: Gabriel Torje, a participat - virgula intre subiect si predicat? ntz, ntz
Primesc Warn? ![]()
Cat despre virgula. Am vrut sa evit o cacofonie!
Gabriel Torje(caca)
caca a participat nu-i cacofonie ![]()
Contact FCS
show details Jun 5 (2 days ago)
forzza Steaua
Reply la: c***@***