pe cineeeeeeeeeeeee?
Pe tineeeeeeeee:))
pe cineeeeeeeeeeeee?
Pe tineeeeeeeee:))
=))))))))))))))) n-a rupt ![]()
voi sunteti

hahahahahhahahahah. foarte tare melodia. mi-a inveselit seara!!
^Monica Columbeanu.
http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/ne-am-dist...-ro-231349.html
=))
Am auzit ca o sa il cheme pe Mache astia la televizor sa faca reclama la crema de maini
Steaua condusa acasa, Cartu este in genunghi , Mache freaca mainiile...
si cate si mai cate... doar cititi live-textu' ![]()
Mwhahaha =)))
nu pot sa rad doar eu ... ar fi nedrept.
Cate de repede se raspandeste clipu asta...e incredibil ![]()
Samba din giuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesti
PS : vad ca l-au scos ![]()
S-au facut prea de ca**t , d-aia l-au scos. ![]()
oricum, bajetii erau pe sistemu regheton a lu' Vali bulgaru.
@navodarean Cum poti downloada piesa facuta de pe gobarbra.com ? Spuneai ca tu ti-ai pus-o ca ringtone.. Mersi.
eu am downloadat-o pe parti, si am unit-o in FruityLoops.
am numele la Skype ; Virgil Stanescu, cu tot cu avatar si restu'...
[15:07:49] Lupanu: sal
[15:07:59] Virgil Stanescu: sal
[15:08:07] Lupanu: virgi virgil?
![]()
[15:08:12] Lupanu: baschetbalistul ala bun ![]()
[15:08:16] Virgil Stanescu: cel mai bun
[15:08:18] Lupanu: capitanulllllllllll
[15:08:19] Lupanu: ![]()
[15:08:23] Virgil Stanescu: el capitano mundial
[15:08:29] Virgil Stanescu: stai sa-mi iau fasolea din microunde
[15:09:03] Virgil Stanescu: gata
[15:09:24] Lupanu: dar de unde si pana unde te am in lista de skype?
[15:09:49] Virgil Stanescu: pai, te-am adaugat eu, ca am intrat
[15:09:51] Virgil Stanescu: pe fcsteaua.ro
[15:09:55] Virgil Stanescu: si te-am vazut acolo
[15:09:57] Lupanu: aaa
[15:10:21] Lupanu: io`s ala care ti-am zis sa-ti dai barba jos ![]()
n-am mai rezistat, si i-am zis pe mess... ![]()
am numele la Skype ; Virgil Stanescu, cu tot cu avatar si restu'...
[15:07:49] Lupanu: sal
[15:07:59] Virgil Stanescu: sal
[15:08:07] Lupanu: virgi virgil?
[15:08:12] Lupanu: baschetbalistul ala bun
[15:08:16] Virgil Stanescu: cel mai bun
[15:08:18] Lupanu: capitanulllllllllll
[15:08:19] Lupanu:
[15:08:23] Virgil Stanescu: el capitano mundial
[15:08:29] Virgil Stanescu: stai sa-mi iau fasolea din microunde
[15:09:03] Virgil Stanescu: gata
[15:09:24] Lupanu: dar de unde si pana unde te am in lista de skype?
[15:09:49] Virgil Stanescu: pai, te-am adaugat eu, ca am intrat
[15:09:51] Virgil Stanescu: pe fcsteaua.ro
[15:09:55] Virgil Stanescu: si te-am vazut acolo
[15:09:57] Lupanu: aaa
[15:10:21] Lupanu: io`s ala care ti-am zis sa-ti dai barba jos
n-am mai rezistat, si i-am zis pe mess...
dete-n sangeeee ![]()
Io-l mai sun si pe Costi si-l intreb daca-i propun lui Stanescu sa se incrie in AISS ![]()
daca stiam ce aveai in cap, te mai tineam, si va duceati la Virgil si ramanea ala surprins ... ![]()
pfa, ca n-am avut inspiratie.
-Virgile tu esti?
-Da, gigica ![]()
x: Ce te joci ma?
y: Counter Strike si ascult manele!
x: Cum sa joci ma Counter Strike pe manele?
y: Simplu, Guta imi spune mereu pe unde vin dusmanii...