FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120212031204120512061251»
elika04.03.2011 20:03
:w00t: pe cineeeeeeeeeeeee?

 

 

 

 

Pe tineeeeeeeee:))

leoSUD04.03.2011 20:22

=))))))))))))))) n-a rupt :D

voi sunteti

Lays05.03.2011 16:38
Maye05.03.2011 22:16
62,_ne_vrem_clubul_inapoi_-1622611284.jp
pytycrys07.03.2011 18:49
navodarean07.03.2011 19:35

http://gobarbra.com/hit/new-383a036f1a8d43f53f92f9742b389586

 

eu pe asta il am ringtone la telefon.

Alex88pl07.03.2011 21:21

hahahahahhahahahah. foarte tare melodia. mi-a inveselit seara!!

Stanici08.03.2011 09:21
pytycrys08.03.2011 12:30

^Monica Columbeanu.

john_8608.03.2011 13:49
navodarean08.03.2011 14:10

http://www.gsp.ro/fotbal/Liga-1/ne-am-dist...-ro-231349.html

 

=))

 

Am auzit ca o sa il cheme pe Mache astia la televizor sa faca reclama la crema de maini

 

Steaua condusa acasa, Cartu este in genunghi , Mache freaca mainiile...

 

si cate si mai cate... doar cititi live-textu' :))

Stanici09.03.2011 07:38

De ziua animalelor noastre de comapanie. Cu intaziere. www.futezatorii.ro

canceringat_600x450.jpg

pytycrys09.03.2011 12:31

Mwhahaha =)))

navodarean12.03.2011 21:28

nu pot sa rad doar eu ... ar fi nedrept.

 

RaMs3s13.03.2011 01:10

Cate de repede se raspandeste clipu asta...e incredibil :))

 

Samba din giuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesti

 

PS : vad ca l-au scos :(

pytycrys13.03.2011 08:47

S-au facut prea de ca**t , d-aia l-au scos. :))

navodarean13.03.2011 10:35

oricum, bajetii erau pe sistemu regheton a lu' Vali bulgaru.

LanDSharK13.03.2011 11:28

@navodarean Cum poti downloada piesa facuta de pe gobarbra.com ? Spuneai ca tu ti-ai pus-o ca ringtone.. Mersi.

navodarean13.03.2011 11:54

eu am downloadat-o pe parti, si am unit-o in FruityLoops.

MikStelista16.03.2011 12:24
navodarean25.03.2011 13:48

am numele la Skype ; Virgil Stanescu, cu tot cu avatar si restu'...

 

[15:07:49] Lupanu: sal

[15:07:59] Virgil Stanescu: sal

[15:08:07] Lupanu: virgi virgil?

:D

[15:08:12] Lupanu: baschetbalistul ala bun :D

[15:08:16] Virgil Stanescu: cel mai bun

[15:08:18] Lupanu: capitanulllllllllll

[15:08:19] Lupanu: :))

[15:08:23] Virgil Stanescu: el capitano mundial

[15:08:29] Virgil Stanescu: stai sa-mi iau fasolea din microunde

[15:09:03] Virgil Stanescu: gata

[15:09:24] Lupanu: dar de unde si pana unde te am in lista de skype?

[15:09:49] Virgil Stanescu: pai, te-am adaugat eu, ca am intrat

[15:09:51] Virgil Stanescu: pe fcsteaua.ro

[15:09:55] Virgil Stanescu: si te-am vazut acolo

[15:09:57] Lupanu: aaa

[15:10:21] Lupanu: io`s ala care ti-am zis sa-ti dai barba jos :))

 

n-am mai rezistat, si i-am zis pe mess... :D

LUPANU25.03.2011 13:55
am numele la Skype ; Virgil Stanescu, cu tot cu avatar si restu'...

 

[15:07:49] Lupanu: sal

[15:07:59] Virgil Stanescu: sal

[15:08:07] Lupanu: virgi virgil?

:D

[15:08:12] Lupanu: baschetbalistul ala bun :D

[15:08:16] Virgil Stanescu: cel mai bun

[15:08:18] Lupanu: capitanulllllllllll

[15:08:19] Lupanu: :))

[15:08:23] Virgil Stanescu: el capitano mundial

[15:08:29] Virgil Stanescu: stai sa-mi iau fasolea din microunde

[15:09:03] Virgil Stanescu: gata

[15:09:24] Lupanu: dar de unde si pana unde te am in lista de skype?

[15:09:49] Virgil Stanescu: pai, te-am adaugat eu, ca am intrat

[15:09:51] Virgil Stanescu: pe fcsteaua.ro

[15:09:55] Virgil Stanescu: si te-am vazut acolo

[15:09:57] Lupanu: aaa

[15:10:21] Lupanu: io`s ala care ti-am zis sa-ti dai barba jos :))

 

n-am mai rezistat, si i-am zis pe mess... :D

dete-n sangeeee :))

 

Io-l mai sun si pe Costi si-l intreb daca-i propun lui Stanescu sa se incrie in AISS :))

navodarean25.03.2011 14:23

daca stiam ce aveai in cap, te mai tineam, si va duceati la Virgil si ramanea ala surprins ... :))

 

pfa, ca n-am avut inspiratie.

Sud194725.03.2011 15:20

-Virgile tu esti?

-Da, gigica :))

navodarean25.03.2011 21:17

x: Ce te joci ma?

y: Counter Strike si ascult manele!

x: Cum sa joci ma Counter Strike pe manele?

y: Simplu, Guta imi spune mereu pe unde vin dusmanii...

«1120212031204120512061251»