Pitzipoanca
:
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:37 PM) : hey
Alex~(02/27/2011 3:52:48 PM) : buna, cine esti?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:58 PM) : am id tau de la o fata
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:59 PM) :
Alex~(02/27/2011 3:53:03 PM) : ?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:53:20 PM) : o fta din rosetti
Alex~(02/27/2011 3:53:36 PM) : nu cunosc pe nimeni din rosetti...
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:18 PM) : cum ti se par
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:19 PM) : :-.
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:19 PM) : ?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:25 PM) : da;mi
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:25 PM) : o
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:27 PM) : pic
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:28 PM) : cu
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:29 PM) : tn
Alex~(02/27/2011 3:56:15 PM) : zi-mi de unde ai id-ul...
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:32 PM) : frate
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:34 PM) : ce cont
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:41 PM) : ?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:57:58 PM) : ?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:58:00 PM) : <ding>
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:58:25 PM) : sunt bunicica?
Alex~(02/27/2011 3:58:29 PM) : hai zi dracu de unde ai id-ul meu?
Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:59:09 PM) : fmm nu vezi ce pi2da buna sunt ma arde vaginu de deabia astepta **** da in gaoaza mea
Alex~(02/27/2011 3:59:38 PM) : recunosti ca esti panarama sau ce?
Va urma... Totusi, de unde are id-ul meu
?
era buna?
sau bun...???
Pasul 1 : posteaza o poza cu ea pe site
Pasul 2 : publica-i id-ul aici , pe fata o mananca si tu nu vrei sa o ajuti , nu e panica , se gasesc baJeti dornici de aventura !
Pasul 1 : posteaza o poza cu ea pe sitePasul 2 : publica-i id-ul aici , pe fata o mananca si tu nu vrei sa o ajuti , nu e panica , se gasesc baJeti dornici de aventura !
Uitate atent la id lui...e nascut in 95....si cum probabil "aia" e vreun coleg de-al lui...iti doresc succes aventurierule:)))
BAAAAA. Poate e mache.
Bai era bunicica , acum sunt pe laptop si nu am pozele
.
Si apropo de mache, nici ma-sa nu mai vorbeste cu el , stiu din surse sigure (si anonime
) , s-a certat si cu nevasta-sa ...
esti de-al lui nea guie
Bai era bunicica , acum sunt pe laptop si nu am pozele.
Si apropo de mache, nici ma-sa nu mai vorbeste cu el , stiu din surse sigure (si anonime
) , s-a certat si cu nevasta-sa ...
Acum stim cu cine facea videochat anonimule:))))
AG, mi-a zis un vecin de-al lui
.
Presupun ca il stiti pe Toranagah , moderatorul de pe Xtreme PC si My Garage , a murit... Dumnezeu sa-l ierte.
Maye ai fost ieri la mall ?
Sta in Sibiu Maye. ![]()
Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?
Cain sau Onan?
Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!
Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?Cain sau Onan?
Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!
Cain, hai zi care e faza sa ne prefacem ca e amuzanta si sa trecem mai departe ![]()
Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?Cain sau Onan?
Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!
As zice eu una..da mi-e ca nu mai postez p-aici ceva timp ![]()
Mai bine ar fi Cain ![]()
sau
Maye ai fost ieri la mall ?
Nu.
Eu nu merg la mall, vine mall-ul la mine.
Tu cu Mahomed ! ![]()
Exact.
Oman.
Onan clar, ca asa ajungi team manager la cel mai titrat club din Romania
) Da-ne web Mache da-ne web pam pam pam ![]()
Doamne iarta-ma, din nebagare de seama ma logasem vizibil.
Esti in competitie cu inca 2 , cat rahat ai manca pentru 1 milion de dolari ?
e o intrebare generala ..?
tara tara vrem ostasi