FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120112021203120412051251»
axl26.02.2011 07:57

 

 

 

Sud194727.02.2011 14:05

Pitzipoanca :)):

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:37 PM) : hey

Alex~(02/27/2011 3:52:48 PM) : buna, cine esti?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:58 PM) : am id tau de la o fata

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:52:59 PM) :

Alex~(02/27/2011 3:53:03 PM) : ?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:53:20 PM) : o fta din rosetti

Alex~(02/27/2011 3:53:36 PM) : nu cunosc pe nimeni din rosetti...

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:18 PM) : cum ti se par

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:19 PM) : :-.

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:19 PM) : ?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:25 PM) : da;mi

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:25 PM) : o

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:27 PM) : pic

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:28 PM) : cu

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:55:29 PM) : tn

Alex~(02/27/2011 3:56:15 PM) : zi-mi de unde ai id-ul...

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:32 PM) : frate

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:34 PM) : ce cont

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:56:41 PM) : ?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:57:58 PM) : ?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:58:00 PM) : <ding>

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:58:25 PM) : sunt bunicica?

Alex~(02/27/2011 3:58:29 PM) : hai zi dracu de unde ai id-ul meu?

Denisaa;x Maria(02/27/2011 3:59:09 PM) : fmm nu vezi ce pi2da buna sunt ma arde vaginu de deabia astepta **** da in gaoaza mea

Alex~(02/27/2011 3:59:38 PM) : recunosti ca esti panarama sau ce?

 

Va urma... Totusi, de unde are id-ul meu :))?

Dragos_G27.02.2011 21:03

era buna?

sau bun...???

RaMs3s27.02.2011 22:57

Pasul 1 : posteaza o poza cu ea pe site

Pasul 2 : publica-i id-ul aici , pe fata o mananca si tu nu vrei sa o ajuti , nu e panica , se gasesc baJeti dornici de aventura !

 

Robert Aeroth28.02.2011 12:43
Pasul 1 : posteaza o poza cu ea pe site

Pasul 2 : publica-i id-ul aici , pe fata o mananca si tu nu vrei sa o ajuti , nu e panica , se gasesc baJeti dornici de aventura !

 

Uitate atent la id lui...e nascut in 95....si cum probabil "aia" e vreun coleg de-al lui...iti doresc succes aventurierule:)))

Stanici28.02.2011 14:47

BAAAAA. Poate e mache.

Sud194728.02.2011 15:19

Bai era bunicica , acum sunt pe laptop si nu am pozele :)).

 

Si apropo de mache, nici ma-sa nu mai vorbeste cu el , stiu din surse sigure (si anonime :))) , s-a certat si cu nevasta-sa ...

AG28.02.2011 21:06

esti de-al lui nea guie

Robert Aeroth28.02.2011 21:46
Bai era bunicica , acum sunt pe laptop si nu am pozele :)) .

 

Si apropo de mache, nici ma-sa nu mai vorbeste cu el , stiu din surse sigure (si anonime :)) ) , s-a certat si cu nevasta-sa ...

 

Acum stim cu cine facea videochat anonimule:))))

Sud194701.03.2011 08:20

AG, mi-a zis un vecin de-al lui :)).

 

 

Presupun ca il stiti pe Toranagah , moderatorul de pe Xtreme PC si My Garage , a murit... Dumnezeu sa-l ierte.

leoSUD01.03.2011 09:30

Maye ai fost ieri la mall ?

pytycrys01.03.2011 12:28

Sta in Sibiu Maye. :D

axl01.03.2011 18:29

Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?

Cain sau Onan?

 

 

Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!

Robert Aeroth01.03.2011 18:36
Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?

Cain sau Onan?

 

 

Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!

 

Cain, hai zi care e faza sa ne prefacem ca e amuzanta si sa trecem mai departe :bananadance:

iNsTiGaToR02.03.2011 19:07
Daca ai avea pistolul la tampla cum ti-ai boteza fiul nou nascut?

Cain sau Onan?

 

 

Orice post care nu raspunde la intrebarea de mai sus va fi sters!

As zice eu una..da mi-e ca nu mai postez p-aici ceva timp :))

 

Mai bine ar fi Cain :))

Ronnie02.03.2011 20:14

sau

Maye02.03.2011 20:47
Maye ai fost ieri la mall ?

Nu.

Eu nu merg la mall, vine mall-ul la mine.

red&blue_boy02.03.2011 20:49

Tu cu Mahomed ! :)

Maye02.03.2011 20:57

Exact.

 

Oman.

Opio02.03.2011 22:23

Onan clar, ca asa ajungi team manager la cel mai titrat club din Romania :))) Da-ne web Mache da-ne web pam pam pam :))

axl04.03.2011 11:43

Doamne iarta-ma, din nebagare de seama ma logasem vizibil.

gio_stgloria04.03.2011 16:36

Esti in competitie cu inca 2 , cat rahat ai manca pentru 1 milion de dolari ?

S.S.Lazio04.03.2011 17:43

e o intrebare generala ..?

leoSUD04.03.2011 19:40

tara tara vrem ostasi

Daniel-Ionut04.03.2011 19:55
:w00t: pe cineeeeeeeeeeeee?
«1120112021203120412051251»