ai un os ![]()
Da, adevarul este ca ai mare dreptate ![]()
Daniel si-a tras din nou clona :
Avem 48,255 membri inregistrati.
Cel mai nou membru este Vulturul Oierul
Ala-i un tovaras de-al meu. =))
( Da, ma cunosc cu vulturu' lu' cioby, invidiosi ? :> )
contact@fcs revine:
Buna ziua,ma numesc N. E. as avea si eu o mica intrebare daca imi permiteti ! As dori sa ma inscriu si eu la cursurile de box ale clubului Rapid . Precizez ca am varsta de 29 de ani si sunt cadru militar,vreau doar sa ma initiez si sa practic doar pt mine ,nu vreau sa particip in nici o competitie..ci doar pt mine ! As dori sa imi raspundeti si mie daca se poate ...si care sunt pasii de urmat ! Multumesc aniticipat !
![]()
crapidu' e mai jos pe strada... aici e Steaua !
Cred ca ii intrase un purice in ochi si a uitat sa coboare din 41 ![]()
Ghiceste persoana de pe forum ![]()
Indiciu: e smecherinho' ![]()
bogdinho !
primu' !
ce premiuuuuu ?
PS : nu mai apar RObotzi
(
pps : au aparut !
Stilul FuTai ftw. =))
Ghiceste persoana de pe forum
Indiciu: e smecherinho'
Nu cred, ar fi prea penal.
stiam eu de ce nu sufar jocul asta. acum cu atat mai mult cand vad ce fel de personaje il mai joaca(nu e universal valabil). pe bune frate?16 ore in continuu?
chiar e domnul "Hagi la 29 de ani a explodat"?
acum m-am uitat la tot. partea de sfarsit..=))))) hahahaahahahaahahaha. lasa-te de joc:))))
Pe ala din filmulet vad ca-l cheama Razvan si nu Bogdan , deci nu cred ca e bogdinho.
Ronnie, cine e ? ![]()
Ghiceste persoana de pe forum
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/_qRXQ848vQE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Indiciu: e smecherinho'
ce ratat
Si-a dat un nume fals ![]()
Poate-i alcool, poate-i rom, poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin! ![]()
Rom? Rasistule.
Ghiceste persoana de pe forum
<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/_qRXQ848vQE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Indiciu: e smecherinho'
Daca ar baga si scene de tufai in joc asta ar fi cel mai fericit ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=0Hhsq_euQP8
=)))))))))))))))))) vai cat am putut sa rad cand au inceput aia sa danseze=))))))))))))))))
Mai stie careva unde-i topicul cu scandalul porno de la Teatrul de Opereta sau ceva de genul asta?
Nevermind, am descoperit search-ul pe fcs.
nu cred ala cu wow HAHAHAHAHAHAHAH! cica "lasa-te de joc noobule"
aliuta , lasa-te de dota ca nu e de tine ![]()