FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120012011202120312041251»
Marius14.02.2011 15:25
Dragoshel14.02.2011 15:31

ai un os :)

Daniel-Ionut14.02.2011 15:34

Da, adevarul este ca ai mare dreptate :blink:

Maye15.02.2011 22:15

Daniel si-a tras din nou clona :

 

Avem 48,255 membri inregistrati.

Cel mai nou membru este Vulturul Oierul

navodarean16.02.2011 05:21

Ala-i un tovaras de-al meu. =))

 

( Da, ma cunosc cu vulturu' lu' cioby, invidiosi ? :> )

Azzido16.02.2011 13:49

contact@fcs revine:

 

Buna ziua,ma numesc N. E. as avea si eu o mica intrebare daca imi permiteti ! As dori sa ma inscriu si eu la cursurile de box ale clubului Rapid . Precizez ca am varsta de 29 de ani si sunt cadru militar,vreau doar sa ma initiez si sa practic doar pt mine ,nu vreau sa particip in nici o competitie..ci doar pt mine ! As dori sa imi raspundeti si mie daca se poate ...si care sunt pasii de urmat ! Multumesc aniticipat !

:ce_oameni:

navodarean16.02.2011 14:31

crapidu' e mai jos pe strada... aici e Steaua !

razvan2816.02.2011 20:55

Cred ca ii intrase un purice in ochi si a uitat sa coboare din 41 :))

Ronnie17.02.2011 16:44

Ghiceste persoana de pe forum :D

 

 

Indiciu: e smecherinho' :D

navodarean17.02.2011 18:18

bogdinho !

 

primu' !

 

ce premiuuuuu ?

 

PS : nu mai apar RObotzi :( (

 

pps : au aparut !

 

pytycrys17.02.2011 19:07

Stilul FuTai ftw. =))

Robert Aeroth17.02.2011 19:18
Ghiceste persoana de pe forum :D

 

 

 

Indiciu: e smecherinho' :D

 

Nu cred, ar fi prea penal.

Alex88pl17.02.2011 19:46

stiam eu de ce nu sufar jocul asta. acum cu atat mai mult cand vad ce fel de personaje il mai joaca(nu e universal valabil). pe bune frate?16 ore in continuu?

chiar e domnul "Hagi la 29 de ani a explodat"?

acum m-am uitat la tot. partea de sfarsit..=))))) hahahaahahahaahahaha. lasa-te de joc:))))

gio_stgloria17.02.2011 20:03

Pe ala din filmulet vad ca-l cheama Razvan si nu Bogdan , deci nu cred ca e bogdinho.

 

Ronnie, cine e ? :D

AG17.02.2011 21:25
Ghiceste persoana de pe forum :D

 

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/_qRXQ848vQE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Indiciu: e smecherinho' :D

ce ratat

Ronnie18.02.2011 06:02

Si-a dat un nume fals :))

Sud194718.02.2011 14:43
http://www.youtube.com/watch?v=YADCfQvtnbM...player_embedded

Poate-i alcool, poate-i rom, poate-i tuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin! :))

navodarean18.02.2011 15:07

Rom? Rasistule.

iNsTiGaToR19.02.2011 16:31
Ghiceste persoana de pe forum :D

 

<iframe title="YouTube video player" width="640" height="390" src="http://www.youtube.com/embed/_qRXQ848vQE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

 

Indiciu: e smecherinho' :D

 

Daca ar baga si scene de tufai in joc asta ar fi cel mai fericit :))

Robert Aeroth20.02.2011 22:55

http://www.youtube.com/watch?v=0Hhsq_euQP8

 

 

=)))))))))))))))))) vai cat am putut sa rad cand au inceput aia sa danseze=))))))))))))))))

axl22.02.2011 16:39

Mai stie careva unde-i topicul cu scandalul porno de la Teatrul de Opereta sau ceva de genul asta?

 

Nevermind, am descoperit search-ul pe fcs.

aliuta4724.02.2011 16:41

nu cred ala cu wow HAHAHAHAHAHAHAH! cica "lasa-te de joc noobule"

RaMs3s24.02.2011 19:33

aliuta , lasa-te de dota ca nu e de tine :))

MikStelista24.02.2011 20:58
Robert Aeroth24.02.2011 21:01
«1120012011202120312041251»