FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119811991200120112021251»
razvan2813.01.2011 22:24

Mare om mare caracter Surdu asta :))

 

 

Cand il vad cum alearga ma chinui sa nu mor de ras , da din maini zici ca e lebada

Daniel-Ionut14.01.2011 20:25

http://www.libertatea.ro/stire/au-protesta...ean-318233.html

 

VREM SI NOI PROTESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :yeahh:

MoWeed14.01.2011 20:38

Sunt singurul care gaseste nepotrivit un protest in sanii goi intr-un cimitir?

MikStelista14.01.2011 20:43

Chiar crezi ca observa cimitirul? :))

Arata bine duduia

Daniel-Ionut14.01.2011 20:45
Sunt singurul care gaseste nepotrivit un protest in sanii goi intr-un cimitir?

 

Se SCOALA si mortii din cimitir... :))

Marius14.01.2011 20:58

are tatele mici

Daniel-Ionut14.01.2011 21:02

Mai du-te baaah, titus stil... bine ca nu are un ochi mai in lateral :ce_oameni:

razvan2815.01.2011 01:53

E urata , e slaba , e chioara , are par in cap...daca o vedeti pe asta pe strada va iese strumfu din pantaloni...

 

 

Sa tot fie si la noi astfel de proteste :))

AG15.01.2011 11:17

hai ne vedem la sala .. **** bozgoria

AG16.01.2011 14:30

fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))

 

 

Daniel-Ionut16.01.2011 15:45

:huh:

esti cu capu.

Lari16.01.2011 16:02

Daniele, vad ca si tu, dar nu cand trebuie :gathering:

BAF-kimi16.01.2011 19:18
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))

Hai ma ca nu e chiar asa rau, bine ca nu s-a inrosit. Sau poate isi imagineaza toate fetele/femeile goale. =))

pytycrys16.01.2011 19:45
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))

=)) LOL=))

Robert Aeroth16.01.2011 21:55
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))

 

 

:)))))))))))))))))))=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))))))

 

Daniele, vad ca si tu, dar nu cand trebuie :gathering:

 

Pfff era Daniel pe jos si vine lari cu fraza asta .......fatality :)))))))))

MoWeed17.01.2011 00:17

Ce-a facut mah asta micu? :)))

Lari17.01.2011 00:21

S-a trezit la viata cand nu trebuie :D

vlad17.01.2011 06:58

30 de mii de mistouri.

David17.01.2011 16:36

Din care 29000 sunt la misto.

pytycrys17.01.2011 19:45

La mai mare.

f234567k18.01.2011 15:17

Intamplare din dimineata asta:

 

pytycrys21.01.2011 12:36

Ce sl*boz?! Tocmai mi-a dat add pe messenger unu' "steaua_mmstoica". =))

Ironia sortii cred.

axl21.01.2011 13:50

Oierul: "Tanase e mai indispensabil Stelei decat Stancu."

axl23.01.2011 11:29

Ia uite ba e ziua Addei azi.

Stanici23.01.2011 12:55

Slobozi-ne-am pe tatuajele alea. La sto', desigur.

«1119811991200120112021251»