Mare om mare caracter Surdu asta ![]()
Cand il vad cum alearga ma chinui sa nu mor de ras , da din maini zici ca e lebada
Mare om mare caracter Surdu asta ![]()
Cand il vad cum alearga ma chinui sa nu mor de ras , da din maini zici ca e lebada
http://www.libertatea.ro/stire/au-protesta...ean-318233.html
VREM SI NOI PROTESTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! ![]()
Sunt singurul care gaseste nepotrivit un protest in sanii goi intr-un cimitir?
Chiar crezi ca observa cimitirul? ![]()
Arata bine duduia
Sunt singurul care gaseste nepotrivit un protest in sanii goi intr-un cimitir?
Se SCOALA si mortii din cimitir... ![]()
are tatele mici
Mai du-te baaah, titus stil... bine ca nu are un ochi mai in lateral ![]()
E urata , e slaba , e chioara , are par in cap...daca o vedeti pe asta pe strada va iese strumfu din pantaloni...
Sa tot fie si la noi astfel de proteste ![]()
hai ne vedem la sala .. **** bozgoria
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))
![]()
esti cu capu.
Daniele, vad ca si tu, dar nu cand trebuie ![]()
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))
Hai ma ca nu e chiar asa rau, bine ca nu s-a inrosit. Sau poate isi imagineaza toate fetele/femeile goale. =))
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))
=)) LOL=))
fac un apel catre fetele ce vin la meciuri sa evite tangentele cu Daniel .. =)) =)) cum sa ti se scoale intrumentu de la o imbratisare ?? =))
)))))))))))))))))=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))
Daniele, vad ca si tu, dar nu cand trebuie
Pfff era Daniel pe jos si vine lari cu fraza asta .......fatality
)))))))
Ce-a facut mah asta micu?
)
S-a trezit la viata cand nu trebuie ![]()
30 de mii de mistouri.
Din care 29000 sunt la misto.
La mai mare.
Intamplare din dimineata asta:
Ce sl*boz?! Tocmai mi-a dat add pe messenger unu' "steaua_mmstoica". =))
Ironia sortii cred.
Oierul: "Tanase e mai indispensabil Stelei decat Stancu."
Ia uite ba e ziua Addei azi.
Slobozi-ne-am pe tatuajele alea. La sto', desigur.