FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119711981199120012011251»
blindica04.01.2011 16:25
Uite de la ce a pornit toata treaba:

 

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:33): oki atunci inseamna ca ve-ti modifica

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:49): ma anunti te rog cand e actualizat

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:55:56): sa citesc si eu ce trebuie

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:18): ve-ti modifica

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:20): )))))))))))))))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:56:26): invata ma sa scrii romaneste

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:38): i-auzi mai

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:56:44): cine imi da lectii

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:09): voi va ve- -iti -ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:25): de aceea se scrie ve-ti

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:30): romanule !!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:34): sau desteptule !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:47): appp am fost la faza nationala pe tara ...

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:57:52): deci scuza-ma

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:02): hai o seara placuta

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:05): veti !!!!

Calin - Mircea Toma (18.12.2010 20:58:08): )))))))))))))))))))))))

i0nutz83 (18.12.2010 20:58:25): ve-ti modifica?>

 

Din respect pentru limba romana, prefer sa nu discut cu astfel de oameni.

 

http://www.tricouimprimat.com/Cum-cumpar --->>> Din cate se pare,omu` care a vizitat forumul acesta nu e singurul.Daca nu cumva,se ocupa cu afaceri in ceea ce priveste tricourile.

razvan2804.01.2011 19:21
Am inceput anul cu o durere in gat care ma termina , nu pot sa mananc decat lichide , iau pastile de 2 zile si nu simt nici o imbunatatire. Bag **** sunt suparat rau.

 

 

 

Cat ai fumat la revelion ?

Robert Aeroth04.01.2011 22:04
luati-va o camera.

 

Hai nu fi gelos acu...il impart si cu tn=)))))))))

aquilla05.01.2011 09:18

neata :D:D:D

Marius05.01.2011 09:46

In urma mai multor sesizari venite din partea unor cetateni din judetele Harghita si Covasna, firma producatoare de prezervative Murex si Asociatii a decis să scrie pe cutiile destinate comercializarii instructiunile de folosire in limba maghiara

 

Cetatenii de etnie maghiară care au sesizat neajunsul au reclamat că n-au reusit să folosească

prezervativele in mod corespunzator, fiindcă nu sunt cititori de romana. Citiva dintre reclamanti au mentionat chiar ca neintelegind instructiunile romanesti, au cumparat copiilor prezervative cu aromă de capsuni, pe post de baloane, sau si le-au pus ei insisi pe cap, crezind că sunt casti de dus.

David05.01.2011 13:41

Ai de capul meu! :bananadance::)):yeahh:

pytycrys05.01.2011 14:42

Doar bozgorii pot fi atat de idioti. :))

Stanici05.01.2011 18:32

Pai la ce cap-de-Poli sunt, normal ca incercau sa si le puna pe bostan.

pytycrys05.01.2011 18:55

http://www.youtube.com/watch?v=BdkxY1CvV1M...feature=related

 

OMFG, ce ras are omu' asta!

=))))))))))

iNsTiGaToR05.01.2011 19:05

''25 Ha haa ha haaaaaa'' :)))

pytycrys05.01.2011 19:21

HA HA HA HA!

EPIC!

Iti dai seama, dupa 25 de joint-uri, era omu' deja pe la acelasi nivel cu Bob Marley. :))

Robert Aeroth05.01.2011 19:36

Mama acum ati descoperit clipu ala?:))))

iNsTiGaToR05.01.2011 21:56
HA HA HA HA!

EPIC!

Iti dai seama, dupa 25 de joint-uri, era omu' deja pe la acelasi nivel cu Bob Marley. :))

Ce Bob Marley frate? Avea in el concentratie de THC mai mare decat iarba in sine :))

Maye06.01.2011 15:52
new%20town%20is%20born.JPG
aquilla07.01.2011 13:21

ceva interesant

 

vizionati acum un adevarat ninja majestate care te si taie daca fumezi :D

Robert Aeroth08.01.2011 10:25
ceva interesant

 

vizionati acum un adevarat ninja majestate care te si taie daca fumezi :D

Arab piscopac roman=)))))))

AG08.01.2011 11:42

vai de tara noastra..

iNsTiGaToR09.01.2011 17:58
pytycrys09.01.2011 18:30

I'm back biatches!

Daniel-Ionut10.01.2011 20:33

AG, ti-ai facut formatie mah? Parca te lasasei de cantat :D

 

AG10.01.2011 20:35

du-te dreq cu viermii tai :))

Dragos_G10.01.2011 20:37

From Russia with love!

 

Robert Aeroth13.01.2011 21:39

Cu ce ma confrunt eu zilnic pe facebook....

 

 

  • Robi Rob cum sa porti tricou cu surdu...25 decembrie 2010 la 21:19 · Îmi placeNu imi place
  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Rob de ce nu e jucator bun, ce contează numele lui preferai prenumele lui Romeo?Ieri la 23:20 · Îmi placeNu imi place
  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Important e nr de pe tricou e de atacant veritabilIeri la 23:22 · Îmi placeNu imi place
  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob Jucator bun? E un handicapat in toata regula, nici sa alerge nu stie...Ieri la 23:24 · Îmi placeNu imi place
  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Bine că sti tu mai mult fotbal si ai uitat cate goluri a dat? ce să mai spunem de alergat el ară terenul si cu Bogdan Stancu face un cuplu de atac bun. Dar sti de criticat e usor mai greu de muncit e mai greu...acum 23 ore · Îmi placeNu imi place
  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob Eu nu sunt platit cu mii de euro pe luna sa joc fotbal. Degeaba alearga, alearga ca prostu. Da frate e usor de criticat dar hei vorba ciobanului, pe banii mei (aia de pe abonamet) fac ce vreau si eu vreau sa tip la surdu ca e un prostacum 23 ore · Îmi placeNu imi place
  • 49311_1502860028_7822351_q.jpgCristina Steaua nu e corect ce zici....Surdu e jucatorul care mereu va lupta pentru echipa,indiferent cum si citacum 23 ore · Îmi placeNu imi place
  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob Steaua este Steaua nu o echipa de maidan ! Dar deh suporterii din ziua de azi au ajuns sa se multumeasca cu jucatori gen Surdu sau Banel.......ca deh alearga.....

     

    Trist. Ce am fost si ce am ajuns...acum 23 ore · Îmi placeNu imi place

  • 49311_1502860028_7822351_q.jpgCristina Steaua eu il respect pe Surdu pentru ce face si ce a facutacum 23 ore · Îmi placeNu imi place
  • 23154_100000672652889_3585_q.jpgCojocaru Marius-Viorel Intradevar spre deosebire de altii Surdu isi face treabaacum 15 ore · Îmi placeNu imi place
  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Nu se compară Banel cu Romeo Surdu, amandoi aleargă mult dar jucatorul Stelei cu cel mai bun randament e Surdu. Cate pase de gol a primit Stancu de la el? cate mimgi jucate si media golurilor pe meci asta dă valoarea unui jucator nu pareea... noastra Și dacă tot vedem spectacol in Anglia trebuie să vedem si cat aleargă jucatori in Anglia : de la 10 km in sus, de ce pt că fotbalul modern cere să fi un atlet nu doar un jucator care stie să dribleze.

    Cine se lamenteză cu texte de ce am fost si ce am ajuns e E CLAR NU ARE SPIRIT DE LUPTĂ'TOR ( dacă se numeste si Rob ha, ha...)Vezi mai multacum 12 ore · Îmi placeNu imi place

  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob Ia adu niste cifre concrete nu povesti si mai vorbim.acum 7 ore · Îmi placeNu imi place
  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Ce cifre vrei citeste gazeta sporturilor sau prosport si acolo vezi notele pt jucatori după fiecare etapă si cate pase ,mingi jucate mingi pierdute e cam greu de dat o cifră exactă nu dă nici televiziunile care nu au un soft special, dar ce e evident se vede . ex :Romeo Surdu a dat o dublă in meciul cu Vaslui 3-0 si o pasă de gol acesta e doar un meci asa să iți dai seama despre cine critici tu cu aberatiile taleacum 6 minute · Îmi placeNu imi place
  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob aolo da ce surse de cunoastere infailibile....pro sportu =))))) si gazeta lu peste=)))

    ma faci sa rad nici 1 la suta din ce scrie in porcariile alea de ziar nu e adevarat.

    Urmeaza sa imi spui de gsp si sport.ro nu ? chiar vrei sa fac intoxi...catie de ras?

    Am inteles esti un cetatean de la t1 care traieste cu vaga impresie ca Surdu e jucator de tricoul ros-albastru. Dar iti vand un pont...NU MERITA ACEL TRICOU IMBRACAT DE JUCATORI CA Hagi,Lacatus,Dumitrescu,Piturca,Iordanescu,DUMITTRIU etc.Vezi mai multacum aproximativ un minut · Îmi placeNu imi place

  • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Cristina vezi de ce imi face mie placere să vorbesc mai mult cu fetele pt că barbati sunt invidiosi si spre deosebire de voi fetele care unele au un bun simț exagerat multor barbati le lipseste bunul simtacum aproximativ un minut · Îmi placeNu imi place
  • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob hahahaha fugi dupa fusta acum puisor. vrei un servetel?
Robert Aeroth13.01.2011 22:07

Continuarea:))

 

    • Robi Rob hahahaha fugi dupa fusta acum puisor. vrei un servetel?acum 29 minute · Îmi placeNu imi place
    • 41434_100000737143952_5093_q.jpgComan Ioan Ce puisor si servetele vrei mă robule,? mă tu nu vezi că parerea ta nu o impartășeste nimeni. Gata ajunge să imi racesc gura cu un rob că nu fac cheat cu tine, ha,ha. Și dacă nu iți place ce poartă sora mea stelistă treaba ta tine pt tine ea face ce vrea si orice face orice imbracă ea ramane cea mai frumoasă stelistaacum 15 minute · Îmi placeNu imi place ·
    • 41692_100000395971416_7201301_q.jpgRobi Rob Usor papusel ca iti plexneste un vas ceva. Ia o gura de apa. Deci daca in tara asta 90 % sunt cocalari inseamna ca voi aveti dreptate? Asa e ma voi sunteti aia destepti....
       
      OILORacum 10 minute · Îmi placeNu imi place

 

 

 

#

Nu imi place

#

Coman Ioan Cocalar poate esti tu si de plesnit vene nici vorba iar fata pe care o critici tu nu e din Romania, iar dacă mai aud că spui ceva rau despre ea poate iți fac o vizită neplacută

acum 3 minute · Îmi placeNu imi place

#

Robi Rob

Ž=))) te astept periculosule ma gasesti in peluza 1 randul 1 chiar in jumatate. astept sa ma vizitezi bruce lee.

Daca iti e frica sa vi pe stadion ma gasesti in facultatea cantermir stiinte politice anul 2 intreaba de robert. sa nu iti uiti ...nunceacu cichi chan de ciorogarla

da pana atunci hai pa ca mai am si alta treabaVezi mai mult

Acum 2 secunde · Îmi place

Robert Aeroth13.01.2011 22:14

Cu astia vrem noi ma sa facem revolutii la Steaua? Aide plm....

«1119711981199120012011251»