FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119611971198119912001251»
Daniel-Ionut30.12.2010 11:56

Deci... DOAMNEEEEEE, mare ti-e gradina :)) ))))

 

David30.12.2010 12:10

Artistic.

Daniel-Ionut30.12.2010 13:23
By Daniel

 

:chair:

MikStelista30.12.2010 13:42

Daniele, nu te prinde costumul de mos din videoclip :notangel:

Daniel-Ionut30.12.2010 13:43
:)))) daaa... imi este putin mic la maneci :ras:
Dragoshel30.12.2010 14:34

du-te ma sa te distrezi tot pe forum stai.

Daniel-Ionut30.12.2010 14:49

tu vorbesti baaa, miniclip.ro :))))

Mergem la peste?

Dragoshel30.12.2010 15:07

as merge ca e plictiseala grava

Le reseau pansant30.12.2010 16:14
Cum spunea si Eminescu...Romania tara bogata , noi cersim din poarta-n poarta.

 

nu Eminescu spunea bre aia, ci alt poet, si nici macar nu spunea ce zici matele acolo, versul era asa:

 

Muntii nostri aur poarta, noi cersim din poarta-n poarta.

autorul este Octavian Goga iar poezia se cheama Muntii nostri.

 

PS: Si cum sub tampla mea fierbinte

O lume-ntreaga reinvie

Nu cate au fost imi vin in minte

Ci cate ar fi putut sa fie!

 

tot el este autorul, este ultima sa scriere, facuta cu 2 zile inainte de a muri, data e simpla de retiunut, 7 mai 1938.

 

razvan2830.12.2010 16:44

Goga scuze...oricum amandoi sunt mari poeti , stateam si ma gandeam dupa ce a murit Paunescu , ce poeti mai are tara asta in momentul de fata ?

Le reseau pansant30.12.2010 17:44
Goga scuze...oricum amandoi sunt mari poeti , stateam si ma gandeam dupa ce a murit Paunescu , ce poeti mai are tara asta in momentul de fata ?

doua beri pentru mine si o votca pt stanici, asta asa de sarbatori ca super oferta daca vrei sa te iert pt "opsaidul" literar comis.

 

pai Paunescu nu a fost never un poet bun, el a fost doar un gargaragiu cu ratul, ma rog gura mare care a mancat ce trebuie pe la televizor si pe unde trebuie.

 

Pentru mine literatura romana a murit in anii 60 cu Blaga, Calinescu si partial Sadoveanu, Arghezi si Bacovia, primii doi niste profitori ordinari care au acceptat servilismul politic si propaganda comunista in operele lor.

 

Lucru pentru care au si fost recompensati evident cu diferite premii gen premiul Lenin, recte nobelul sovietic, presediti ai uniunii scriitorilor, academicieni si alte porcarii din astea mizerabile servite de comunisti drept multumire pentru inchinarea operelor lor cauzei si idealurilor lumii comuniste-a se citi pentru maniera degradanta si umilitoare in care au ales sa isi renege operele din trecut.

pytycrys30.12.2010 18:12

Ce plictiseala frate..

razvan2830.12.2010 23:30

Gaseste subiect de caterinca atunci...

 

Vad ca ai la profil ca stai in Pantelimon...prin ce parte a Pantelimonului stai ?

pytycrys31.12.2010 07:26

Spre capatu' lu' 14...Relativ aproape de Cora. Vergului mai exact.

iNsTiGaToR01.01.2011 10:03

Untitled.png

No comment

axl01.01.2011 13:22

Acuma m-am prins eu de ce-s asa multi nascuti pe 1 ianuarie.

Robert Aeroth01.01.2011 14:25
post-56959-1293876178.png

No comment

 

 

A ajuns numele de golan sa fie folosit de toti labagii.....de acum inainte sa imi spuna lumea intelectualu :ce_oameni:

gio_stgloria02.01.2011 19:17

Am inceput anul cu o durere in gat care ma termina , nu pot sa mananc decat lichide , iau pastile de 2 zile si nu simt nici o imbunatatire. Bag **** sunt suparat rau.

 

 

Daniel-Ionut02.01.2011 19:22

Si peste toate astea, acum va trebui sa iti schimbi si semnatura :no:

E prea mare poza :nono:

 

 

[eh.. asa mai merge :D]

Robert Aeroth03.01.2011 10:02
Am inceput anul cu o durere in gat care ma termina , nu pot sa mananc decat lichide , iau pastile de 2 zile si nu simt nici o imbunatatire. Bag **** sunt suparat rau.

 

Si ai spus asta la sectia lua-te-as la misto pentru ca vrei ca noi sa facem poante pe seama ta cu tenta sexuala? ca de unde te doare pe tine gatu?? :D:D:D

gio_stgloria03.01.2011 13:17

simpaticule

bogdinho'03.01.2011 14:14

Hai sa zic si eu una tare...nu stiu daca se incadreaza , dar o sa decideti voi :D :

 

Două blonde elegante:

 

- Auzi, draga cică acu' e la modă să faci sex in ureche.

- Vai, tu! Dacă e periculos si ramai surda

- Da' ce? Pină acu' ai ramas muta ?!?!?

 

Edit : In rolurile principale , mioritele blonde : Giginho si Argaseala !

Robert Aeroth03.01.2011 15:22
simpaticule

 

suparaciosule :kisstogether:

S.S.Lazio04.01.2011 15:07

luati-va o camera.

David04.01.2011 16:10

Ce matur. :D

CINE LOVESTE IUBESTE!!!

«1119611971198119912001251»