Ma, da tare bine-i sa ai ore dupa-amiaza luni.
Ma, da tare bine-i sa ai ore dupa-amiaza luni.
Ma, da tare bine-i sa ai ore dupa-amiaza luni.
Si mai bine e sa ai cursuri de la 8 si sa nu te duci:X
sau sa faci doar 4 ore din 7 ... lunea.
sau sa te trezesti la 2 =)))
ori la munca si iei bani
Si mai bine e sa ai cursuri de la 8 si sa nu te duci:X
Inseamna ca inca nu a fost bataia intre pisicutze ![]()
Inseamna ca inca nu a fost bataia intre pisicutze![]()
Shhhhhht! ![]()
Adriane, de-astea faci, ma?![]()
Hai ba ca esti gelos. Tu taci si voteaza.
MoWeed e heterosexual.
MoWeed e heterosexual.
Soc! Nu imi vine sa cred
.
LE :Moamaaa, ce pupic din botic are Ronie la avataaar =)) . Zici ca e pitiponc in oglinda de la baie, fraaate =)) .
Esti invidios ba ca nu primesti si tu ba.
Voai. Tu vroiai de ceva timp sa ma pupi pe botic si abia acum ai zis? Ti-ai ratat sansa, mon cher. Pupa-l pe Adita, ca tot va aveti asa bine.
Tot tu ramai febletea mea. Nu te poate inlocui nimeni.
MoWeed e heterosexual.
Hai, ma, las-o dracu'.
Azi mi-a zis ca mi-ar face un oral nenorocitul.
Si tie?
Si voua? :o
Ce vise ude aveti...
Evident, faza cu MoWeed hetero era o pacaleala de 1 aprilie. E gay toata ziua el.
LE :Moamaaa, ce pupic din botic are Ronie la avataaar =)) . Zici ca e pitiponc in oglinda de la baie, fraaate =)) .
Da, chiar ca.
Tristilor!
Tristilor, in loc sa beti si voi macar cate o bere in cinstea Jandarmeriei Romane, a carei zi este azi, voi stati aici si ma denigrati. Sa va fie rusine!
Asa e ! Numai dragoste si respect pentru Jandarmeria romana.Adica ii futem in gura cu tot respectul.