FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1120312041205120612071251»
1on28.03.2011 09:32

Ma, da tare bine-i sa ai ore dupa-amiaza luni.

dayra28.03.2011 09:33
Ma, da tare bine-i sa ai ore dupa-amiaza luni.

Si mai bine e sa ai cursuri de la 8 si sa nu te duci:X

navodarean28.03.2011 10:57

sau sa faci doar 4 ore din 7 ... lunea.

leoSUD28.03.2011 13:12

sau sa te trezesti la 2 =)))

AG28.03.2011 18:57

ori la munca si iei bani

Robert Aeroth28.03.2011 19:41
Si mai bine e sa ai cursuri de la 8 si sa nu te duci:X

 

Inseamna ca inca nu a fost bataia intre pisicutze :naughty:

Adrian28.03.2011 20:04
dayra28.03.2011 20:38
Inseamna ca inca nu a fost bataia intre pisicutze :naughty:

Shhhhhht! :notangel:

Stanici29.03.2011 12:05

 

Adriane, de-astea faci, ma?:))

Adrian29.03.2011 12:31

Hai ba ca esti gelos. Tu taci si voteaza.

Lari30.03.2011 15:32
Ronnie01.04.2011 07:08

MoWeed e heterosexual.

Stanici01.04.2011 07:17
MoWeed e heterosexual.

 

 

Soc! Nu imi vine sa cred :)) .

 

 

LE :Moamaaa, ce pupic din botic are Ronie la avataaar =)) . Zici ca e pitiponc in oglinda de la baie, fraaate =)) .

Ronnie01.04.2011 07:45

Esti invidios ba ca nu primesti si tu ba.

Stanici01.04.2011 07:51

Voai. Tu vroiai de ceva timp sa ma pupi pe botic si abia acum ai zis? Ti-ai ratat sansa, mon cher. Pupa-l pe Adita, ca tot va aveti asa bine.

Ronnie01.04.2011 07:56

Tot tu ramai febletea mea. Nu te poate inlocui nimeni.

RobYnho01.04.2011 12:07
MoWeed e heterosexual.

 

Hai, ma, las-o dracu'.

Azi mi-a zis ca mi-ar face un oral nenorocitul.

Maye01.04.2011 12:43

Si tie?

Ronnie01.04.2011 14:09

Si voua? :o

MoWeed01.04.2011 14:29

Ce vise ude aveti...

Ronnie02.04.2011 12:13

Evident, faza cu MoWeed hetero era o pacaleala de 1 aprilie. E gay toata ziua el.

axl03.04.2011 16:25
LE :Moamaaa, ce pupic din botic are Ronie la avataaar =)) . Zici ca e pitiponc in oglinda de la baie, fraaate =)) .

Da, chiar ca.

Ronnie03.04.2011 16:30

Tristilor!

MoWeed03.04.2011 17:39

Tristilor, in loc sa beti si voi macar cate o bere in cinstea Jandarmeriei Romane, a carei zi este azi, voi stati aici si ma denigrati. Sa va fie rusine!

razvan2804.04.2011 11:22

Asa e ! Numai dragoste si respect pentru Jandarmeria romana.Adica ii futem in gura cu tot respectul.

«1120312041205120612071251»