Hai sa-l bombardam toti cu mesaje.
Hai sa-l bombardam toti cu mesaje.
Deja a abandonat
Am ajuns sa se comercializeze clubul nostru pe un site unde predomina pornografia si curvaraia. Dar asta e daca asta e ciobanul nostru nu avem ce sa facem!
Pornografie si curvasareala pe Facebook ? Te inseli , incurci Facebook cu Hi5 cred...Facebook e foarte normal , iti pui poze , primesti comentarii , nu stiu unde vezi tu curvasaraie pe Facebook.
Barcelona , Real Madrid , Arsenal , Bayern au si ele cont de Facebook pentru fanii echipelor , ce e rau in asta ??
Curva ramane curva indiferent ca e pe hi5 sau facebook.
nu inteleg ,de ce va bateti capul cu niste incompetenti ? astia vor doar intrebari : cum va juca Steaua la Bistrita,cine joaca,unde,de ce ? ce mai faci,tu ,nevasta-ta ? ce zice tanase la antrenament ...adica,cacaturi de 2 lei.
si in scurt timp facebook va deveni hi5,daca nu a devenit usor-usor. Urmeaza twitter ..
Hotii au fost la un pas sa fure portile de pe stadion
De, Dan Chiriac | 30.10.2010 ( Afisari: 129)
Zgomotul produs de infractori si greutatea portilor din fier i-a alertat pe locuitorii din zona
Totul este de furat! Hotii au fost la un pas sa duca la fier vechi portile de joc de pe stadionul Milcovul din Focsani. Ieri dimineata, oficialii echipei de fotbal au avut surpriza sa gaseasca una dintre porti cocotata pe gardul ce desparte stadionul de soseaua de centura. Se pare ca poarta a fost prea grea pentru a fi aruncata pe partea cealalta a stadionului, iar hotii nu si-au dus misiunea la indeplinire. Infractorii au mers la sigur dupa ce au auzit ca stadionul nu mai are paznic. Asta dupa ce, in urma cu citeva luni, Primaria Focsani a decis sa nu-i mai trimita pe cei de la Politia Comunitara sa pazeasca baza sportiva din Sud. Informatia a ajuns repede si la urechile hotilor care au decis sa dea lovitura. S-au gindit ca o astfel de poarta vinduta la fier vechi le-ar putea aduce citeva sute de lei. S-au orientat spre un gard situat pe terenul doi care este folosit in special la antrenamente si la jocurile copiilor si juniorilor. Dupa acest episod, primarul Decebal Bacinschi a promis ca va intari paza la stadion. Niste golani! Nu am crezut ca pot fura portile! De cind Guvernul a redus numarul functionarilor am fost nevoiti sa dam afara 193 de oameni la Politia Comunitara. Acum, cei ramasi fac prin rotatie si incearca sa pazeasca toate obiectivele. O sa facem in asa fel incit sa mai treaca cineva si pe la stadion ca sa verifice ce este acolo, ne-a spus Bacinschi. Autorii au intrat in incinta bazei sportive sarind gardul dinspre soseaua de centura. Tot pe acolo au incercat sa scoata si poarta. Probabil au facut zgomot si au fost auziti de locatarii caselor din apropiere. S-au speriat si au fugit, lasind poarta atirnind pe o parte si alta a gardului ce desparte terenului doi de soseaua de centura, ne-au spus reprezentantii clubului CSM Focsani. In incinta bazei sportive sunt doi ciini lup paznicii de noapte, care se pare ca nu i-au intimidat deloc pe pungasi.
Nu ma surprinde , ma mir ca nu au inceput sa fure si iarba de pe teren...
Cum spunea si Eminescu...Romania tara bogata , noi cersim din poarta-n poarta.
Pornografie si curvasareala pe Facebook ? Te inseli , incurci Facebook cu Hi5 cred...Facebook e foarte normal , iti pui poze , primesti comentarii , nu stiu unde vezi tu curvasaraie pe Facebook.
alina plugaru are cont pe facebook, daca nici la ea nu vezi curvasaraie, atunci la cine?
Are plugaru cont pe facebook?
) Sa vezi ce mare add ii dau ![]()
Adina Barbu o avea? ![]()
![]()
9' Simon Cox in W.B.A. fires in a shot on goal in Blackpool. Without success, however.
alina plugaru are cont pe facebook, daca nici la ea nu vezi curvasaraie, atunci la cine?
Ma rog se mai intampla ![]()
Oricum Facebook mi se pare un site ok , nu e plin de pitzipoance sau cocalari , dar mai sunt si specimene gen Alina Plugaru sau alte curve..
Adina Barbu o avea?![]()
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001304871664
Nu sunt sigur daca e chiar ea... doar 491 prieteni... ma asteptam sa aiba mai multi o parasuta ca ea
Gai.
Azi am mers cu B 60 VPM (RATB) ! ![]()
Azi am mers cu B 60 VPM (RATB) !![]()
baaa.. am mers si eu cu ala!!
baaa.. am mers si eu cu ala!!
Daca-ti zic ca am stat pe scaun , ma crezi?
O fi stiut ca sunt ''VPM-ist''...
Daca nu ma insel ala are capat in pipera=))))))))
Si nu m-am inselat 4504 " B-60-VPM " Autobaza Pipera " 164000 km
=))
La cioban in curte
!
Sa-i intre si in casa sa-l calce ca nu m-as supara!
Vorba Iepurasului...nu va uitati daca sunteti sensibili....
http://cocalari.com/2010/11/pe-facebook/co...age-1/#comments
cica aici se abereaza in voie.....in acest caz......
Gusturile nu se discuta bineinteles, dar ca fost fumator de Dunhill eu sunt oarecum dezamagit. Dacă a mai incercat cineva noul Dunhill Fine Cut Master Blend si vrea să-și impartășească opinia, il invit să comenteze mai jos. Cum ti se pare? E mai bun sau mai rau decat altele din gama Crezi că e ceva de capul lui?
mi se pare una din piesele cele mai incarcate emotional din hip hopul romanesc:) sincer omule esti adevarat si claudiuvuta are dreptate..no sa-ti descarc albumul..doar piesa asta am ascultato de pe el si restul cand o sa til cumpar...mult succes si sa dai de multi pustani ca noi..meriti..pac
Oh, that is typical! why has it done that? *made in Britain* ...arrrrrrrrr...lol love this show ![]()
aberare clasica despre un castravete.....castravetele are coaja....castravetele are craci....castravetele poate fi folosit pe post de suport pentru bratari....castravetele poate fi folosit anti diareeic.....castravetele e foarte gustos
hapciu..
sanatate ca noroc au toti prostii!
inteligenta este o constanta doar ca populatia planetei este in crestere....
imi place sa fac sex dupa ce fac sport
cine stie ce e ala un sobolingozaur?