FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119211931194119511961251»
pytycrys29.10.2010 10:39

Hai sa-l bombardam toti cu mesaje.

MoWeed29.10.2010 10:58

Deja a abandonat

Omdrem29.10.2010 14:02

Am ajuns sa se comercializeze clubul nostru pe un site unde predomina pornografia si curvaraia. Dar asta e daca asta e ciobanul nostru nu avem ce sa facem!

razvan2829.10.2010 19:04

Pornografie si curvasareala pe Facebook ? Te inseli , incurci Facebook cu Hi5 cred...Facebook e foarte normal , iti pui poze , primesti comentarii , nu stiu unde vezi tu curvasaraie pe Facebook.

 

Barcelona , Real Madrid , Arsenal , Bayern au si ele cont de Facebook pentru fanii echipelor , ce e rau in asta ??

Ronnie29.10.2010 19:23

Curva ramane curva indiferent ca e pe hi5 sau facebook.

S.S.Lazio29.10.2010 19:47

nu inteleg ,de ce va bateti capul cu niste incompetenti ? astia vor doar intrebari : cum va juca Steaua la Bistrita,cine joaca,unde,de ce ? ce mai faci,tu ,nevasta-ta ? ce zice tanase la antrenament ...adica,cacaturi de 2 lei.

 

si in scurt timp facebook va deveni hi5,daca nu a devenit usor-usor. Urmeaza twitter ..

1on30.10.2010 10:44

Hotii au fost la un pas sa fure portile de pe stadion

De, Dan Chiriac | 30.10.2010 ( Afisari: 129)

 

Zgomotul produs de infractori si greutatea portilor din fier i-a alertat pe locuitorii din zona

 

Totul este de furat! Hotii au fost la un pas sa duca la fier vechi portile de joc de pe stadionul Milcovul din Focsani. Ieri dimineata, oficialii echipei de fotbal au avut surpriza sa gaseasca una dintre porti cocotata pe gardul ce desparte stadionul de soseaua de centura. Se pare ca poarta a fost prea grea pentru a fi aruncata pe partea cealalta a stadionului, iar hotii nu si-au dus misiunea la indeplinire. Infractorii au mers la sigur dupa ce au auzit ca stadionul nu mai are paznic. Asta dupa ce, in urma cu citeva luni, Primaria Focsani a decis sa nu-i mai trimita pe cei de la Politia Comunitara sa pazeasca baza sportiva din Sud. Informatia a ajuns repede si la urechile hotilor care au decis sa dea lovitura. S-au gindit ca o astfel de poarta vinduta la fier vechi le-ar putea aduce citeva sute de lei. S-au orientat spre un gard situat pe terenul doi care este folosit in special la antrenamente si la jocurile copiilor si juniorilor. Dupa acest episod, primarul Decebal Bacinschi a promis ca va intari paza la stadion. Niste golani! Nu am crezut ca pot fura portile! De cind Guvernul a redus numarul functionarilor am fost nevoiti sa dam afara 193 de oameni la Politia Comunitara. Acum, cei ramasi fac prin rotatie si incearca sa pazeasca toate obiectivele. O sa facem in asa fel incit sa mai treaca cineva si pe la stadion ca sa verifice ce este acolo, ne-a spus Bacinschi. Autorii au intrat in incinta bazei sportive sarind gardul dinspre soseaua de centura. Tot pe acolo au incercat sa scoata si poarta. Probabil au facut zgomot si au fost auziti de locatarii caselor din apropiere. S-au speriat si au fugit, lasind poarta atirnind pe o parte si alta a gardului ce desparte terenului doi de soseaua de centura, ne-au spus reprezentantii clubului CSM Focsani. In incinta bazei sportive sunt doi ciini lup paznicii de noapte, care se pare ca nu i-au intimidat deloc pe pungasi.

razvan2831.10.2010 20:09

Nu ma surprinde , ma mir ca nu au inceput sa fure si iarba de pe teren...

 

Cum spunea si Eminescu...Romania tara bogata , noi cersim din poarta-n poarta.

iNsTiGaToR31.10.2010 21:41
Pornografie si curvasareala pe Facebook ? Te inseli , incurci Facebook cu Hi5 cred...Facebook e foarte normal , iti pui poze , primesti comentarii , nu stiu unde vezi tu curvasaraie pe Facebook.

alina plugaru are cont pe facebook, daca nici la ea nu vezi curvasaraie, atunci la cine?

 

Robert Aeroth31.10.2010 21:46

Are plugaru cont pe facebook?:))) Sa vezi ce mare add ii dau :bananadance:

Sud194701.11.2010 10:35

Adina Barbu o avea? :whistle::D

f234567k01.11.2010 20:11

9' Simon Cox in W.B.A. fires in a shot on goal in Blackpool. Without success, however.

razvan2802.11.2010 12:06
alina plugaru are cont pe facebook, daca nici la ea nu vezi curvasaraie, atunci la cine?

 

 

Ma rog se mai intampla :))

 

Oricum Facebook mi se pare un site ok , nu e plin de pitzipoance sau cocalari , dar mai sunt si specimene gen Alina Plugaru sau alte curve..

iNsTiGaToR02.11.2010 18:40
Adina Barbu o avea? :whistle::D

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001304871664

Nu sunt sigur daca e chiar ea... doar 491 prieteni... ma asteptam sa aiba mai multi o parasuta ca ea

Ronnie02.11.2010 18:47

Gai.

Sud194703.11.2010 16:20

Azi am mers cu B 60 VPM (RATB) ! :))

AG03.11.2010 19:38
Azi am mers cu B 60 VPM (RATB) ! :))

baaa.. am mers si eu cu ala!!

Sud194703.11.2010 20:13
baaa.. am mers si eu cu ala!!

Daca-ti zic ca am stat pe scaun , ma crezi? :)) O fi stiut ca sunt ''VPM-ist''...

Robert Aeroth03.11.2010 20:37

Daca nu ma insel ala are capat in pipera=))))))))

 

 

Si nu m-am inselat 4504 " B-60-VPM " Autobaza Pipera " 164000 km :))=))

Sud194704.11.2010 17:37

La cioban in curte :)) !

Omdrem04.11.2010 18:24

Sa-i intre si in casa sa-l calce ca nu m-as supara!

MikStelista04.11.2010 18:48

Vorba Iepurasului...nu va uitati daca sunteti sensibili....

http://cocalari.com/2010/11/pe-facebook/co...age-1/#comments

Robert Aeroth04.11.2010 18:53

http://cocalari.com/2008/05/junior-seful-lor/

 

 

=))))))))))))))))))))

Robert Aeroth04.11.2010 23:01

cica aici se abereaza in voie.....in acest caz......

Gusturile nu se discuta bineinteles, dar ca fost fumator de Dunhill eu sunt oarecum dezamagit. Dacă a mai incercat cineva noul Dunhill Fine Cut Master Blend si vrea să-și impartășească opinia, il invit să comenteze mai jos. Cum ti se pare? E mai bun sau mai rau decat altele din gama Crezi că e ceva de capul lui?

 

mi se pare una din piesele cele mai incarcate emotional din hip hopul romanesc:) sincer omule esti adevarat si claudiuvuta are dreptate..no sa-ti descarc albumul..doar piesa asta am ascultato de pe el si restul cand o sa til cumpar...mult succes si sa dai de multi pustani ca noi..meriti..pac

 

Oh, that is typical! why has it done that? *made in Britain* ...arrrrrrrrr...lol love this show :D

 

aberare clasica despre un castravete.....castravetele are coaja....castravetele are craci....castravetele poate fi folosit pe post de suport pentru bratari....castravetele poate fi folosit anti diareeic.....castravetele e foarte gustos

 

hapciu..

sanatate ca noroc au toti prostii!

 

inteligenta este o constanta doar ca populatia planetei este in crestere....

 

imi place sa fac sex dupa ce fac sport

 

 

 

cine stie ce e ala un sobolingozaur?

Stanici05.11.2010 08:20

http://www.fcsteaua.ro/forum/index.php?act...sult_type=posts

 

E delicios baiatul, pisa-m-as pe el.

«1119211931194119511961251»