Nu ai vazut mai ratati ca aia?
))
Uita-te pana la final si vorbim dupa! Militari City ruleaza=))
Nu ai vazut mai ratati ca aia?
))
Uita-te pana la final si vorbim dupa! Militari City ruleaza=))
Du-te baaa, imi arati travestiti.
Rusii sunt cei mai tampiti! ![]()
Vezi ca multe din fazele din astea nu sunt din rusia ![]()
Si aia nu era travestiti erau doar sparti:)))
=)))))))) mai handicapati ca astia nu am vazut!!
Copii, nu incercati asta la voi in cada. Aia puteau foarte usor sa ramana fara coite. Unda de soc a exploziei in apa se propaga mult mai repede decat in aer. Daca o pocnitoare de-aia iti face palma vraiste inchipuiti-va ce poate sa faca unui ou.
![]()
Ce le tot place la pizde pe facebook ma?
Unde vezi tu Facebook ? ![]()
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))
Umflata dracului, a speriat copiii.
In ce sa ma imbrac vineri la Halloween? ![]()
Fara misto, am dat azi foc la aragaz ![]()
STEAU E NUMAI UNA
bravo Steaua,dar vrem mai mult decat atat sunte-ti capabili de mai mult FORZA Steaua
HAIDE Steaua FOTZA Steaua Forza Steaua Forza Steaua
Fara misto, am dat azi foc la aragaz
Stai linistit au mai patit-o si altii (eu).
epic=))))))))))
Pe facebook cica e chat cu Narcis Raducan.
Dar daca il intrebati de Gigi o sa va dispara postarea ![]()
Hai ba... n-ai vrea sa iti spuna ca e sclav acum, scrieti mai multi acolo daca tot vreti sa faceti ceva ![]()
Sa ii dam UNLIKE si sa vezi ce o sa sufere ![]()
Mi-a dat el inainte.
Nu mai sunt fan FCSB ![]()
Au mai postat si Calin si Silviu si au primit urmatorul raspuns:
Nu se sterg intrebarile incomode, ci orice comentariu ce contine material inadecvat, obscen, defaimator ori rasist sau continut de nuditate sau pornografic. Le amintim fanilor nostri ca sunt ingraditi de regulamentele facebook.com, iar moderatorii nostri vor monitoriza site-ul in permanenta si vor sterge orice material cu continut interzis. Va multumim pentru intelegere.
Ce este inadecvat,obscen,defaimator, rasist sau cu continut de nuditate sau pornografie in intrebarea : Cand pleaca Gigi?
ce bagabonteala si pe aia dupa feisbuc ![]()
da ce mah l-ai injurat cumva de masa ?
Pai o fi Gigi ma-sa.
Si raspunde tot altceva -> Narcis Raducan e un troll
Narcis Raducan e xray ![]()