FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119111921193119411951251»
Robert Aeroth21.10.2010 20:41

Nu ai vazut mai ratati ca aia? :))))

 

 

Uita-te pana la final si vorbim dupa! Militari City ruleaza=))

Daniel-Ionut21.10.2010 20:50

Du-te baaa, imi arati travestiti.

 

Rusii sunt cei mai tampiti! :))

 

 

Robert Aeroth21.10.2010 20:53

Vezi ca multe din fazele din astea nu sunt din rusia :)

 

 

 

Si aia nu era travestiti erau doar sparti:)))

axl21.10.2010 23:56
=)))))))) mai handicapati ca astia nu am vazut!!

Copii, nu incercati asta la voi in cada. Aia puteau foarte usor sa ramana fara coite. Unda de soc a exploziei in apa se propaga mult mai repede decat in aer. Daca o pocnitoare de-aia iti face palma vraiste inchipuiti-va ce poate sa faca unui ou.

MikStelista22.10.2010 06:43

:blink:

 

Ronnie22.10.2010 10:50

Ce le tot place la pizde pe facebook ma?

razvan2822.10.2010 12:42

Unde vezi tu Facebook ? :hmmm:

Robert Aeroth23.10.2010 12:46

 

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

))

Dragos_G23.10.2010 13:44

Umflata dracului, a speriat copiii.

pytycrys26.10.2010 11:38

In ce sa ma imbrac vineri la Halloween? :D

Ronnie26.10.2010 14:18

Fara misto, am dat azi foc la aragaz :D

Azzido26.10.2010 14:22
STEAU E NUMAI UNA

 

bravo Steaua,dar vrem mai mult decat atat sunte-ti capabili de mai mult FORZA Steaua

HAIDE Steaua FOTZA Steaua Forza Steaua Forza Steaua

 

 

Robert Aeroth26.10.2010 17:11
http://lab.andre-michelle.com/tonematrix

 

F tare asta, ma simt ca Mozard pe toaleta:))

Robert Aeroth26.10.2010 17:16

 

Fara misto, am dat azi foc la aragaz :D

 

Stai linistit au mai patit-o si altii (eu).

Robert Aeroth27.10.2010 20:54

 

 

epic=))))))))))

Maye29.10.2010 09:10

Pe facebook cica e chat cu Narcis Raducan.

Dar daca il intrebati de Gigi o sa va dispara postarea :D

Maye29.10.2010 09:16

In prima poza se vede intrebarea mea.

 

In a doua , cineva a facut Hocus Pocus cu ea.

Cand1.JPG

cand2.JPG

Maye29.10.2010 09:24

Situatia se repeta :

 

 

 

Si uite asa m-am convins ce inseamna Steaua in ziua de azi :

 

cand3.JPG

cand4.JPG

cand5.JPG

cand6.JPG

Daniel-Ionut29.10.2010 09:28

Hai ba... n-ai vrea sa iti spuna ca e sclav acum, scrieti mai multi acolo daca tot vreti sa faceti ceva :P

blindica29.10.2010 09:36

Sa ii dam UNLIKE si sa vezi ce o sa sufere :))

Maye29.10.2010 09:47

Mi-a dat el inainte.

Nu mai sunt fan FCSB :(

Maye29.10.2010 10:14

Au mai postat si Calin si Silviu si au primit urmatorul raspuns:

 

Nu se sterg intrebarile incomode, ci orice comentariu ce contine material inadecvat, obscen, defaimator ori rasist sau continut de nuditate sau pornografic. Le amintim fanilor nostri ca sunt ingraditi de regulamentele facebook.com, iar moderatorii nostri vor monitoriza site-ul in permanenta si vor sterge orice material cu continut interzis. Va multumim pentru intelegere.

 

Ce este inadecvat,obscen,defaimator, rasist sau cu continut de nuditate sau pornografie in intrebarea : Cand pleaca Gigi?

Fane29.10.2010 10:16

ce bagabonteala si pe aia dupa feisbuc :D

da ce mah l-ai injurat cumva de masa ?

Maye29.10.2010 10:18

Pai o fi Gigi ma-sa.

 

Si raspunde tot altceva -> Narcis Raducan e un troll

MoWeed29.10.2010 10:27

Narcis Raducan e xray :bananadance:

«1119111921193119411951251»