FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118911901191119211931251»
Azzido16.10.2010 18:44
FITI MAI TARE SA NU VA CALCE IN PICIOARE **** DE DINAMOVIS

SA FITI MAI TARE SA NU VA RADA DINAMOVISTI DE Steaua SA RADEM NOI STELISTI PE DINAMOVIS SA LE DATI GOLURI SA SE CANTE DE MILA LOR

cristurean

mai are rost sa va zic de unde am copiat textul ? :hypocrite:

Maye16.10.2010 20:29

Ba, va merge filelist-ul?

S.S.Lazio16.10.2010 20:33

nu merge . isi tot cer scuze de pe la 9 ca revin ...

navodarean16.10.2010 21:31
mai are rost sa va zic de unde am copiat textul ? :hypocrite:

 

Ar trebui. :))

 

sau sa ghicesc, stelisti.ro ? :))

 

Maye16.10.2010 21:42
nu merge . isi tot cer scuze de pe la 9 ca revin ...

pai tu de unde stii de scuze?

MikStelista17.10.2010 12:30

Hac :))

 

razvan2817.10.2010 19:16

Ce sa faca si el ? A bagat 2-3 pahare inainte de meci ca sa isi faca curaj :))

Lays18.10.2010 01:23

il durea spatele ma ce stiti voi? :alcoholic:

Maye20.10.2010 13:03
nu merge . isi tot cer scuze de pe la 9 ca revin ...

acuma iti merge?

blindica20.10.2010 14:41
razvan2820.10.2010 17:43

O stiu de mult e tare :))

 

 

Toate fetele sa-apeleze la mine :))

David20.10.2010 18:43

Ce s-a intamplat cu filelist?

AG20.10.2010 18:46

a fost dat jos de un fost moderator care a fost dat afara :D nu merge de 4-5 zile

Dragoshel20.10.2010 18:51

da ba...mai ziceti si voi un tracker sa mai iau niste filme pana isi revin nebunii astia.

 

ps: dati si contu vostru :)

MikStelista20.10.2010 18:52

Ce bine imi pare ca nu merge

Daniel-Ionut20.10.2010 18:53
Ce bine imi pare ca nu merge

 

Ia-te de urechi! :dry:

MikStelista20.10.2010 18:55

Nu-mi place cum arata forumul :thumbdown:

Numai Daniel e de vina!

Bogdan20.10.2010 19:09

e chiar frumos.

Daniel-Ionut20.10.2010 19:13

Pai n-ai cu cine domle... vorbim de arta cu nerecunoscatorii astia :notangel:

AG20.10.2010 19:25

Andreeiutza: ghici de unde stie Daniel sa cante la tarabana

Andreeiutza: ete-l in copilarie pe strazile din rahova

Andreeiutza: http://www.youtube.com/watch?v=RWC0ZCd8Rxs...feature=related

 

 

PS . daca stergi postarea esti cel mai lache :))

Dragoshel20.10.2010 19:29

da id lu andreiutza sa nu o sterg io :))

 

 

ghinion....timpul a expirat.

AG20.10.2010 19:33
da id lu andreiutza sa nu o sterg io :))

e foarte probabil sa il ai deja in mess :)) doar k nu stii cine e =))

 

 

Pai n-ai cu cine domle... vorbim de arta cu nerecunoscatorii astia :notangel:

esti cel mai mare organ genital feminin ... lasule :)) te oftici =))

Dragoshel20.10.2010 19:33

daca e mika, nu il am. daca e Roby, il am

MikStelista20.10.2010 19:33

Poftesti la id meu? Ciu-ciu

AG20.10.2010 19:35

mika e :P dar asta nu inseamna k iti dau id'ul :))

«1118911901191119211931251»