FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118711881189119011911251»
Robert Aeroth11.10.2010 15:24

Uneori am impresia ca admini inventeaza regulile astea din mers:)))

Daniel-Ionut11.10.2010 15:25

Te-ai prins :blush:

Daniel-Ionut11.10.2010 17:11

Prea tare ca sa fie trecuta cu vederea :happy::happy::happy:

A.ALeX, 14 ani : "...printre toate astea, Ciobanul ii inima Stelei"

pytycrys, 14 ani : "...retardul si idiotul ala e inima Stelei ma, copile"

iNsTiGaToR11.10.2010 17:45

Asteptam explicatia sa vedem ce a vrut sa zica :))

axl11.10.2010 18:52
pytycrys11.10.2010 18:54
Prea tare ca sa fie trecuta cu vederea :happy::happy::happy:

A.ALeX, 14 ani : "...printre toate astea, Ciobanul ii inima Stelei"

pytycrys, 14 ani : "...retardul si idiotul ala e inima Stelei ma, copile"

 

Sh, ca ma dai de gol. Ce pot sa spun.. Am o gandire de om matur. :bananadance:

 

Fane11.10.2010 19:00

Aveti pe dreaq betivilor.

axl11.10.2010 19:01
dayra11.10.2010 19:06
Aveti pe dreaq betivilor.

 

 

Asa Fane, intra in ei :boxing:

Daniel-Ionut11.10.2010 19:07

Care esti betiv p'aici ca dau cu tine de pamant! :blink:

Ceeeeeee Fane, nu a mers cico ala la instalatii? :>

Marius11.10.2010 19:15
dayra11.10.2010 19:19
Ceeeeeee Fane, nu a mers cico ala la instalatii? :>

 

Instala-ti-ar vreo 2 capace si restu`palme! :yeahh:

navodarean11.10.2010 21:03

http://cocalari.com/2010/04/barbatu-care-i-barbat/

 

 

WOAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

 

CIOBAN STYLE =))))))))))

Alex88pl11.10.2010 21:24
Care esti betiv p'aici ca dau cu tine de pamant! :blink:

tu n-ai voie sa bei d-aia esti asa rau, asa-i? :naughty:

blindica12.10.2010 06:41

Nu stiu daca sa ma amuz sau sa ma intristez c-a mai aparut inca o chestie cu Ciobanul.

 

KissFM - No Speak Americano Oierul

Asculta mai multe audio house

Alex88pl12.10.2010 09:57

trista e tara asta..

axl12.10.2010 16:02

Reusesc sa ma uimesc zilnic. Acum 2 ore vine Pisi acasa, pune o masina de rufe la spalat si constata ca masina nu merge. Discutie: chemam mester sau ne luam alta. Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta. Discutie ce se va relua mai pe seara. Pleaca Pisi de-acasa, desfac masina de spalat, asez toate surubelele alea in ordine, ma uit prin ea, constat, o montez la loc. Merge.

Omdrem12.10.2010 16:17

Chiar nu e de ras cand toti il ling in cur pe cioban... scuze pentru pentru cuvinte daca se considera vulgar dar spunea cineva ca nu ar trebui sa cenzuram cuvinte intre noi cand vorbim despre dinam0 ca ei ne injura pe site-urile lor si nici cele care fac referire la oier ca el ne face de ras.

Alex88pl12.10.2010 16:24
spunea cineva ca nu ar trebui sa cenzuram cuvinte intre noi cand vorbim despre dinam0 ca ei ne injura pe site-urile lor si nici cele care fac referire la oier ca el ne face de ras.

asta nu inseamna ca trebuie sa ne coboram la nivelul lor. noi suntem Steaua..Intotdeauna Superiori.

Robert Aeroth12.10.2010 17:09
Reusesc sa ma uimesc zilnic. Acum 2 ore vine Pisi acasa, pune o masina de rufe la spalat si constata ca masina nu merge. Discutie: chemam mester sau ne luam alta. Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta. Discutie ce se va relua mai pe seara. Pleaca Pisi de-acasa, desfac masina de spalat, asez toate surubelele alea in ordine, ma uit prin ea, constat, o montez la loc. Merge.

 

Oau cand mi se mai strica ceva prin casa stiu la cine sa apelez:D axl guru-ul masinilor de spalat

Sud194712.10.2010 17:12
Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta.

Foarte tare asta =))!

dee12.10.2010 18:17

axl- idolul femeilor : mestereste tot ce e de mesterit prin casa ... si fara schema!

 

p.s si eu as fi mers pe varianta "luam alta".

RaMs3s13.10.2010 18:19

Am postat ceva initial aici , dar dupa am mutat postarea la " Dinamo - Steaua " si nu mergea sa-i dau delete... :-s [ rog un moderator ceva sa stearga el postu' asta , daca se poate , ca imi cam prind urechile :)) ]

RaMs3s13.10.2010 18:23

Ce spun cainii pe dinamoprostia :

 

noroc cu provincia ca umplem si noi stadionul

Nicu2010 (13.10.2010 16:16)

 

Am eu 2 bilete la trib 0 la 25 ron, e posibil sa nu mai vine 2 prieteni... daca nu se razgandesc, le dau eu.

Audacia_et_Devotio (13.10.2010 15:41)

 

Stadionului Dinamo i'ar trebui niste tribune extensibile, sa se ajunga la 35-40.000 de locuri..gen..sa punem scaune si pe pista de atletism!

Octavian_io (13.10.2010 18:41)

 

Foarte corect Audacia!Dinamo nu isi respecta suporterii!Cat am stat la coada,nenumarati "cunscut i" si-au permis sa sa bage ca nesimtitii in fata sfidand lumea ce statea la coada!Inclusiv Mihnea facea loc in fata "cunostiintelor"!Cum plm sa te mai respect cand tu nu ai un minim de bun simt...

luka (13.10.2010 17:59)

 

Te pisi pe bisnitari ? Si eu ... dar sa stii ca majotiatea bisnitarilor sunt din pch ....

Achiles (13.10.2010 19:18)

Robert Aeroth13.10.2010 21:24

Din nefericire avem si noi destule specimene pe site-ul asta.

«1118711881189119011911251»