Uneori am impresia ca admini inventeaza regulile astea din mers:)))
Uneori am impresia ca admini inventeaza regulile astea din mers:)))
Te-ai prins ![]()
Prea tare ca sa fie trecuta cu vederea ![]()
![]()
![]()
A.ALeX, 14 ani : "...printre toate astea, Ciobanul ii inima Stelei"
pytycrys, 14 ani : "...retardul si idiotul ala e inima Stelei ma, copile"
Asteptam explicatia sa vedem ce a vrut sa zica ![]()
Prea tare ca sa fie trecuta cu vedereaA.ALeX, 14 ani : "...printre toate astea, Ciobanul ii inima Stelei"
pytycrys, 14 ani : "...retardul si idiotul ala e inima Stelei ma, copile"
Sh, ca ma dai de gol. Ce pot sa spun.. Am o gandire de om matur. ![]()
Aveti pe dreaq betivilor.
Aveti pe dreaq betivilor.
Asa Fane, intra in ei ![]()
Care esti betiv p'aici ca dau cu tine de pamant! ![]()
Ceeeeeee Fane, nu a mers cico ala la instalatii? :>
Ceeeeeee Fane, nu a mers cico ala la instalatii? :>
Instala-ti-ar vreo 2 capace si restu`palme! ![]()
http://cocalari.com/2010/04/barbatu-care-i-barbat/
WOAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
CIOBAN STYLE =))))))))))
Care esti betiv p'aici ca dau cu tine de pamant!![]()
tu n-ai voie sa bei d-aia esti asa rau, asa-i? ![]()
Nu stiu daca sa ma amuz sau sa ma intristez c-a mai aparut inca o chestie cu Ciobanul.
KissFM - No Speak Americano Oierul
trista e tara asta..
Reusesc sa ma uimesc zilnic. Acum 2 ore vine Pisi acasa, pune o masina de rufe la spalat si constata ca masina nu merge. Discutie: chemam mester sau ne luam alta. Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta. Discutie ce se va relua mai pe seara. Pleaca Pisi de-acasa, desfac masina de spalat, asez toate surubelele alea in ordine, ma uit prin ea, constat, o montez la loc. Merge.
Chiar nu e de ras cand toti il ling in cur pe cioban... scuze pentru pentru cuvinte daca se considera vulgar dar spunea cineva ca nu ar trebui sa cenzuram cuvinte intre noi cand vorbim despre dinam0 ca ei ne injura pe site-urile lor si nici cele care fac referire la oier ca el ne face de ras.
spunea cineva ca nu ar trebui sa cenzuram cuvinte intre noi cand vorbim despre dinam0 ca ei ne injura pe site-urile lor si nici cele care fac referire la oier ca el ne face de ras.
asta nu inseamna ca trebuie sa ne coboram la nivelul lor. noi suntem Steaua..Intotdeauna Superiori.
Reusesc sa ma uimesc zilnic. Acum 2 ore vine Pisi acasa, pune o masina de rufe la spalat si constata ca masina nu merge. Discutie: chemam mester sau ne luam alta. Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta. Discutie ce se va relua mai pe seara. Pleaca Pisi de-acasa, desfac masina de spalat, asez toate surubelele alea in ordine, ma uit prin ea, constat, o montez la loc. Merge.
Oau cand mi se mai strica ceva prin casa stiu la cine sa apelez:D axl guru-ul masinilor de spalat
Ea, chemam mester. Eu, ne luam alta.
Foarte tare asta =))!
axl- idolul femeilor : mestereste tot ce e de mesterit prin casa ... si fara schema!
p.s si eu as fi mers pe varianta "luam alta".
Am postat ceva initial aici , dar dupa am mutat postarea la " Dinamo - Steaua " si nu mergea sa-i dau delete... :-s [ rog un moderator ceva sa stearga el postu' asta , daca se poate , ca imi cam prind urechile
]
Ce spun cainii pe dinamoprostia :
noroc cu provincia ca umplem si noi stadionul
Nicu2010 (13.10.2010 16:16)
Am eu 2 bilete la trib 0 la 25 ron, e posibil sa nu mai vine 2 prieteni... daca nu se razgandesc, le dau eu.
Audacia_et_Devotio (13.10.2010 15:41)
Stadionului Dinamo i'ar trebui niste tribune extensibile, sa se ajunga la 35-40.000 de locuri..gen..sa punem scaune si pe pista de atletism!
Octavian_io (13.10.2010 18:41)
Foarte corect Audacia!Dinamo nu isi respecta suporterii!Cat am stat la coada,nenumarati "cunscut i" si-au permis sa sa bage ca nesimtitii in fata sfidand lumea ce statea la coada!Inclusiv Mihnea facea loc in fata "cunostiintelor"!Cum plm sa te mai respect cand tu nu ai un minim de bun simt...
luka (13.10.2010 17:59)
Te pisi pe bisnitari ? Si eu ... dar sa stii ca majotiatea bisnitarilor sunt din pch ....
Achiles (13.10.2010 19:18)
Din nefericire avem si noi destule specimene pe site-ul asta.