FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118511861187118811891251»
Daniel-Ionut28.09.2010 20:26

Lasa mah, da sa fi auzit ce mi-a zis Andreea despre tine... da nu mai zic... deci pur si simplu nu mi-a venit sa cred, m-am facut ca nu te stiu cand am auzit asa ceva... incredibil. Nu ma apuc eu sa iti povestesc... nu mi-ar ajunge spatiul asta de aici daca as incepe :-s

In viata mea nu am auzit asemenea lucruri... nu stiam cum sa inchei discutia mai repede :no:

Mai Robert... aveam pretentii de la tine... chiar in halul asta... :(

 

:))

razvan2828.09.2010 20:30

Daca nu va luati la bataie...degeaba :))

Robert Aeroth28.09.2010 20:34

Mama frate sper ca nu ti-a zis de incidentu cu aia din club? Frate eram beat nu realizam eu o vedeam frumoasa....de unde sa stiu eu ca are 160 de kile ochelari aparat dentar si cosuri pe fata?

Daniel-Ionut28.09.2010 20:40

Mah, beat, nebeat... dar acum copilul ala nu se creste singur.

160 de kile, aparat dentar, ochelari... da de mustata, tatuajul cu sirena de pe umar, bustul pana in podea, parul de sub unghii... de ce nu zici nimic, ai uitat sau vrei sa nu dezvoltam subiectul? :naughty:

Robert Aeroth28.09.2010 20:46

:-SS mama Daniel sticla mea de bere tot iti spune numele, nu;s ce e cu ea. Cred ca vrea sa o bei :hmmm: si eu ti-as face cunostinta cu ea cu ce-a mai mare placere, desigur asta daca anumite subiecte raman nedezvoltate :notangel:

Daniel-Ionut28.09.2010 20:51
:)))) trimite-o incoa` hai ca ma fac comod, despre ce discutam? blonda aia de dooj`trei de ani? 1.85m, 60 kg, 90-61-92 :hmmm: ?? ma uitam la meci.. eu vroiam sa scriu de bine doar ca tastatura o lua razna... doar stii asta..
Robert Aeroth28.09.2010 20:57

Tastaturile astea nu se mai fac ca pe vremuri:))))

Maine vi la basket? Ca sa bem berea asta inainte de meci sa avem vocea unsa :innocent:

Daniel-Ionut28.09.2010 21:05

Pai mai avem incotro? ...daca intreaba de mine cum as putea sa o dezamagesc :no:

 

Sa ai vocea unsa.. :hmmm: ti-am zis ca odata si'odata o sa ruginesti de la atata apa..

blindica28.09.2010 21:25

Va imbracati in alb la liceu :D?

gio_stgloria28.09.2010 21:34

Cultura lui Dorel

 

 

Asta a fost tot, noapte buna !:D

Stanici30.09.2010 12:35
razvan2830.09.2010 18:28
Cultura lui Dorel

 

 

Asta a fost tot, noapte buna !:D

 

 

A dracu siliconataa...ce buna eee :))

David01.10.2010 19:32

Alex Ivan: ba

Alex Ivan: m-am rahat de 3 ori de cand am venit aksa

Alex Ivan: ba ma ustura curu de mor

Alex Ivan: imi dau si eu seama cum se simte sandra romain

luci: ))))))))))))))))))))))))

Alex Ivan: la ultima cacare..nici diaree nu se putea numi

Alex Ivan: era apa potabila

Alex Ivan: ma gandeam sa o opresc in ceva..

 

Robert Aeroth02.10.2010 09:58
MikStelista02.10.2010 17:29

"ned patru sped" =))

 

 

axl02.10.2010 17:31

Moldoveanco!

Robert Aeroth04.10.2010 13:10

http://www.mariuslacatus.ro/tribuna.php

 

 

Pozele de le haifaiv si facebuk de ultrasi periculosi tocmai si-au pierdut valoarea=))))))))))))

blindica05.10.2010 19:48
dayra05.10.2010 21:17

Nu o canta prost. :)) Dar Kirk e unic. :rolleyes:

Robert Aeroth05.10.2010 21:58

E chiar foarte tare :thumbup:

MikStelista06.10.2010 09:02

 

AG06.10.2010 09:20
:)))))))) sa moara Gigi =))) ce tare a fost aia cu lumanarea =)))))
Robert Aeroth06.10.2010 14:18
Omdrem06.10.2010 16:44
Ste@ua2306.10.2010 17:20
http://www.youtube.com/watch?v=M0m_ovXAVVs Romulus cea mai tare bautura :))
«1118511861187118811891251»