FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118311841185118611871251»
razvan2818.09.2010 00:38

Sa sara samanta din bozgoorii :boxing:

MikStelista18.09.2010 08:57

Nah :)))

 

 

Daniele, da mai incet muzica, de aici te aud :))

Daniel-Ionut18.09.2010 09:39
Daniele, da mai incet muzica, de aici te aud :))

 

:))))

 

 

 

 

 

:ras:

Alex88pl18.09.2010 10:53

de la el se auzea? nu stiam cine m-a trezit cu acordurile alea duioase..

pytycrys18.09.2010 10:55

Pe mine m-a trezit din somn o vaca de 2 ori.

Urat e sa ai sinuzita.

 

Am ajuns sa primesc PM-uri de la fani.

 

fara

M-a facut anafilactic, auzi la el. :chair: .

Oricum, il cunoaste cineva pe baiatul asta?

razvan2818.09.2010 22:46

Doamne ce au ajuns rusii...cred ca e stalin in mormant si se rasuceste

MikStelista19.09.2010 09:59
razvan2819.09.2010 10:34

O sa intre pe teren , o sa alerge pe acolo si o sa se duca la Banel si Dodel sa faca o poza cu ei..mi-a spus mie Jimmy ca ei sunt jucatorii lui preferati , i se pare ca Banel e un fel de Joe Cole , iar Dodel e urmasul lui Xavi.

Dupa ce il iau astia de pe teren banuiesc ca va vrea sa faca cunostinta cu patronul absolut :))

iNsTiGaToR19.09.2010 13:33

Eu zic ca o sa faca cunostinta cu bastoanele :))

 

 

 

P.S http://stirileprotv.ro/video/papagal-care-...tistii/60445937 :))

axl19.09.2010 13:49

Am fost azinoapte la o nunta de vamesi. M-am abtiguit, aveam cu ce. Toate femeile erau bune, cu decolteuri. Bune rau. Pisi a prins buchetul. Azi pe la 10 a inceput after-party-ul, cica asa se fac nuntile mai nou. Dupa o ciorba de potroace femeile nu mai erau asa bune. Bine, nu toate.

iNsTiGaToR19.09.2010 15:15

Si eu trebuia sa merg aseara la o nunta :)) Sigur nu vorbim de aceeasi? :))

razvan2819.09.2010 19:03

Apropo de nunti , un prieten s-a dus la nunta lu' vara-sa parca si acolo nasul era profu lui de mate :))

RobYnho19.09.2010 21:22
blindica20.09.2010 11:13

Lasati-ma sa-mi beau apa ! :))

 

pytycrys20.09.2010 12:23

Sa beau...hac...hac... apa..

razvan2820.09.2010 13:21

In cazu asta , ce-as bea si eu o apa minerala :))

1on20.09.2010 15:16
David22.09.2010 13:48

Circula zvonul cum ca berea ar contine hormoni feminini care isi fac efectul asupra barbatilor dupa consumarea acesteia. Pentru a clarifica o data pentru totdeauna acest subiect, s-a facut un experiment cu ajutorul unor testeri binevoitori. Conducatorul povesteste despre cum a inceput experimentul, cum s-a desfasurat si care au fost rezultatele constatate in urma acestuia:

 

Saptamana trecuta eram impreuna cu niste amici. Discutam despre una despre alta, cand unul dintre noi:

- Hei! Am citit undeva ca ar fi hormoni feminini in bere!

Avand in vedere ca suntem dotati cu un oarecare spirit stiintific am decis sa verificam. Foarte rapid am golit 20 de beri, in interesul stiintei, bineinteles! Rezultatul acestei experiente in vivo a fost stupefiant.

Dupa cele 20 doze:

1- Toti am prins ceva greutate in plus;

2- Vorbeam prea mult fara sa spunem nimic;

3- Am intampinat dificultati in a conduce corect;

4- Ne era imposibil sa efectuam chiar cel mai simplu rationament;

5- Refuzam cu incapatanare sa recunoastem ca nu avem dreptate, chiar daca era evident;

6- Ca sa fie complet, mergeam la toaleta la fiecare 5 minute si in plus: impreuna! Cred ca e inutil sa continuam sa experimentam acest subiect.

E clar ca berea contine hormoni feminini.

 

razvan2822.09.2010 21:14

Inseamna ca ar trebui sa ne bagam **** in ea de bere ? :))

 

 

Nu...mai bine mai facem niste experimente , tot asa in spiritul stiintei.O Timisoreana sau un Carlsberg rece , si sa vedeti voi cum uita lumea de Einstein si Graham Bell :D

crysty1424.09.2010 19:43

 

stie cineva dupa ce melodie e inspirat inceputul? :D sau e doar in capu' meu?

gio_stgloria25.09.2010 17:59

@Cristi

nu-mi dau seama.

 

 

Alo politia, mai e cineva pe aici ?

pytycrys25.09.2010 19:29

Vine careva maine la baschet? :)

MikStelista26.09.2010 09:02
Alex88pl26.09.2010 10:18

e mai beat gaboru

gio_stgloria26.09.2010 18:49

saracu politist zici ca trage sa moara.

«1118311841185118611871251»