a fost la protest el ma, d-asta e ragusit ![]()
a fost la protest el ma, d-asta e ragusit ![]()
Uitati-va de la 1:16 daca nu aveti rabdare sa vedeti tot.
Inca o data suntem facuti de rahat.
Sa dea Domnu' sa ajunga ca ala. Sa ramana cu 6 cai.
Bai h Adriane dar ca consateni de treaba aveti p'acolo. aiaiai!![]()
Mi-au julit antebratul...si ce antebrat frumos aveam ![]()
Alejandrooooooooooooooo in plm nu mai radeti de cretinu ala . ![]()
Stii cum e..de-alungul vietii trebuie sa faci misto de cat mai multa lume (de preferabil justificat) ca sa te simti bine ![]()
O faca clasica !
Gigi se trezi in patul lui imens de la Cotroceni. Deschise ochii incet, precaut, de parcă s-ar fi temut să nu vadă o sabie deasupra capului. Femeia plecase demult, dar mirosul i se mai simtea incă in asternuturi.
- Bă! il strigă pe SPP-istul care, de obicei, stă dincolo de ușă. Bă!
- Da, domnule presedinte. Bună dimineata! navali tanarul ofiter, pregatit pentru o nouă zi plină de neprevazut.
- Cat e ceasul? intrebă somnoros.
- E 7 si 10, domnule.
- În cat sintem azi?
- În 28 august.
- Aualeu, ce mă doare spatele, se schimonosi, incercand să se ridice. Renunță. Cine-i prim-ministru azi?
- E Ponta, cel pe care l-ati instalat alaltaieri.
- Aha. Am avut o nouă viziune. Mi-a aparut Dumnezeu in vis si mi-a spus că nici asta nu e bun. Cine nu face performanță, trebuie să plece! Da? intrebă pe ton rastit. Să-mi aduci aminte să-l schimb după-masa
- Am inteles, domnule presedinte.
- Dă-mi niste apă!
- Imediat, domnule, zise servil ofiterul si umplu paharul de pe noptieră cu apă proaspata adusă special de la munte in timpul noptii.
- Poate-l pun pe Dan in locul lui. Sau pe Meme, iși mormai singur in barbă presedintele. Sorbi pe nerasuflate paharul si apoi plescai zgomotos. Acum, pleacă! ordonă brusc in secunda urmatoare. Vreau să mai dorm juma de oră!
Se rasuci cu spatele la ușă, in timp ce SPP-istul iesi discret. Presedintele tuturor adormi la loc. Peste o oră se trezi in patul lui din Pipera.
O sa viseze mult si bine Oierul ca va ajunge presedinte...
Am observat o greseala in bancul lui Ion
Gigi se trezi in patul lui imens de la Cotroceni. Deschise ochii incet, precaut, de parcă s-ar fi temut să nu vadă o sabie deasupra capului. Femeia plecase demult, dar mirosul i se mai simtea incă in asternuturi.
In pat cu marele conducator doarme doar Mioara care nu e chiar femeie,este de sex feminin dar nu e femeie!
http://www.youtube.com/watch?v=24TaD7-QcGI...feature=related
TREBUIE VAZUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
daaa, daaaa =))
Stelisto eu chiar nu am ras la asta
. Doar ca o sa dorm mai linistit ![]()
Asa si? Adevarul e ca la ce oameni avem in politie chiar poti sa dormi linistit. Noapte buna!
Tragic. Ms ms nb si tie, eu si asa am depasit ora de nani cu 2 ore:))). ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=g38AGCUdjEk in caz ca mai e careva care nu le stie
Scandaaaaaaaal ![]()
Scandaaaaaaaal![]()
Prezentam tipul moderatorului-ț ață .In loc sa calmeze spiritele, se duce mai aproape, sa vada mai bine...in cazul de fata, se bucura cand vede scandal. ![]()
Prezentam tipul moderatorului-ț ață .In loc sa calmeze spiritele, se duce mai aproape, sa vada mai bine...in cazul de fata, se bucura cand vede scandal.![]()
)
Si acum gen: mai Robert.. nu ca m-as baga da mi se pare ca Andreea te cam ia peste picior cu "noapte buna", si Andreea, mi se pare doar mie sau Robert face misto de tine cu "tragic" si ora de culcare... acum poate ca doar mi se pare mie... nu vreau sa bag raca sau ceva de de genul, nu ca as vrea sa va certati si sa va paruiti da, am facut o simpla observatie, nu vad de ce as vrea sa vad acum o cearta doar pe motiv ca ma plictisesc eu la ora asta, in niciun caz... ![]()
PS: Eu glumeam, sa nu va apuce acum ca nu stiu ce fac cu voi ![]()
PPS: Uite maaa cum a dat ea copy/paste la ț si ă pe gugal sa ma faca pe mine tață ![]()
PPS: Uite maaa cum a dat ea copy/paste la ț si ă pe gugal sa ma faca pe mine tață
Pfff, mama Dana auzi ce zice de tine
eu nu ii permiteam asa ceva ![]()
![]()
Pfff, mama Dana auzi ce zice de tineeu nu ii permiteam asa ceva
![]()
Pai eu i-am zis ca nu l-am facut eu...
Mama Daniele ce spune Dana de tine ba frate ba, nu imi vine sa cred. De ce ii permiti frate? ![]()