FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118211831184118511861251»
iNsTiGaToR14.09.2010 19:47

Daca esti a 8-a...fereste-te cu tot ce-ti sta in putinta de Moisil (asta in caz ca ai medie peste 9)

AG14.09.2010 20:44
Daca esti a 8-a...fereste-te cu tot ce-ti sta in putinta de Moisil (asta in caz ca ai medie peste 9)

liceu de drogati

pytycrys14.09.2010 20:47

De medie pana acu' nu e problema, cred ca as intra la orice liceu. O sa tin cont de sfatul tau, mersi.

Totusi, m-as duce pe undeva aproape gen Viteazu, Cosbuc..

razvan2814.09.2010 20:54

Daca ai medie mare nu ezita sa te duci in Lazar...am un prieten foarte bun care e acolo si din ce mi-a zis e viata..

Alex88pl14.09.2010 21:08

in lazar la drogati

pytycrys14.09.2010 21:13

Hahaha, si "drogati" unde nu sunt?

=))

iNsTiGaToR14.09.2010 21:45
liceu de drogati

Taci ma :))

Maye14.09.2010 21:48

A ajuns topicul asta locul elevilor de generala.

AG15.09.2010 05:36
De medie pana acu' nu e problema, cred ca as intra la orice liceu. O sa tin cont de sfatul tau, mersi.

Totusi, m-as duce pe undeva aproape gen Viteazu, Cosbuc..

de ce nu sari peste liceu, si te duci direct la facultate? baga un cutit in cioban si primesti bursa!

S.S.Lazio15.09.2010 09:41

vino ma-n scoala centrala , bine , mai am anul asta si pa ,dar ...aici gasesti cele mai bune tipe. De la pitipoance la fete de senatori,deputati , diversi oameni :)

 

de ce nu sari peste liceu, si te duci direct la facultate? baga un cutit in cioban si primesti bursa!

 

 

lasa-l ma sa faca cum vrea el , nu ca tine ! :))

AG15.09.2010 10:11
vino ma-n scoala centrala , bine , mai am anul asta si pa ,dar ...aici gasesti cele mai bune tipe. De la pitipoance la fete de senatori,deputati , diversi oameni :)

 

huligani ca tine, astea, tocilar nenorocit!

dayra15.09.2010 10:17
De medie pana acu' nu e problema, cred ca as intra la orice liceu. O sa tin cont de sfatul tau, mersi.

Du-te in Monnet. :rolleyes:

Daniel-Ionut15.09.2010 10:22

Ce caterinca... de 3 zile numai de scoli si licee vorbiti :|

 

Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

razvan2815.09.2010 19:47

Sa para ca ne pasa...bine ca la inceput nu ne *** astia prea mult la cap da prin noiembrie cred ca fac rost de niste scutiri si intru in "medical" cateva zile :))

RaMs3s15.09.2010 19:54

Ce caterinca... de 3 zile numai de scoli si licee vorbiti :|

 

 

 

termina lumea generala si Daniel tot nu termina liceu :))

Daniel-Ionut15.09.2010 20:48
termina lumea generala si Daniel tot nu termina liceu :))

 

Daca imi place la scoala ce sa fac ma, ce sa fac?! :rolleyes:

razvan2815.09.2010 21:34

De cati 6 ani esti in a11a ? :naughty:

Dragoshel16.09.2010 07:50

pacat ca ai trecut la liceu Daniele...putreai fi primul elev din scoala generala care venea cu masina la scoala :)

Alex88pl16.09.2010 11:33

cade vitanu maa..s-a rupt acoperisul de la moul vitan. care era pe acolo?

Maye16.09.2010 23:25

.

S.S.Lazio17.09.2010 13:36

de la mall sau de la carrefour ? am fost eu intamplat in vitan si ..n avea nimic mall-ul :)

navodarean17.09.2010 14:23
Daniel-Ionut17.09.2010 20:21
bowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gifbowl.gif
alina_mihaela17.09.2010 20:23

asa colegu ' :clap:

crysty1417.09.2010 23:20

:D

«1118211831184118511861251»