adevarat.. noi ne rugam de diriga sa ne stampileze cecul, k aveam absente, pe voi va doare la Vasile, va vine prin posta
La spart sticlele.Crede-ma , il cunosc putin mai bine decat tine.
si tu te combini cu fotbalisti ? gheiule
adevarat.. noi ne rugam de diriga sa ne stampileze cecul, k aveam absente, pe voi va doare la Vasile, va vine prin posta
La spart sticlele.Crede-ma , il cunosc putin mai bine decat tine.
si tu te combini cu fotbalisti ? gheiule
maine incep copiii scoala?...bafta ma:)) sa va curga scutirile luate pe un pachet de tigari si unul de cafea
Nu va duceti bah la scoala ca aia va minte mult!
Nu va duceti bah la scoala ca aia va minte mult!
asta v-o zice un premiant
asta v-o zice un premiant
Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.
Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.
CATEGORIC!
Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.
la tine a fost invers, te-ai nascut prost, si pentru asta scoala te-a rasplatit,
Daniele, vezi azi boboace, alea alea... mai pipai si tu fund de clasa noua.
aahahaha ![]()
Bai ce plictiseala e cu scoala asta.
Voi pe la ce licee sunteti mah?
Prima zi la liceu si gata mah? nu iti place ![]()
Era mai frumos in generala a?
Ai atins si tu o buca azi ma?
s-a rusinat si n-a mai putut
****, dupa fix 25 de minute mi s-a facut dor de casa si am plecat... nu mai ma duc saptamana asta ![]()
adevarat.. noi ne rugam de diriga sa ne stampileze cecul, k aveam absente, pe voi va doare la Vasile, va vine prin posta
mai nou, pe card.
si tu te combini cu fotbalisti ? gheiule
Am facut liceul in acelasi oras, derbedeule.
Si 42 de lei. Noi ne chinuiam cu 21![]()
Mortii lui de postas mi-a dat doar 40 lei de unde 42 ca ma duc si fac scandal ![]()
Bai ce plictiseala e cu scoala asta.Voi pe la ce licee sunteti mah?
Mie imi spui...Kretzulescu.Tu unde esti ?
Daniele, vezi azi boboace, alea alea... mai pipai si tu fund de clasa noua.
nu-l mai invata, ba, sa-si puna singur mana pe cur.
Homosexualilor!
Vorbeste marele futalau!
Nu sunt nicaieri razboinicii mei, sunt un copil mic si nepangarit si ma invatati la prostii. Huliganilor!
Ps: dau la Viteazu daca am noroc.
Esti a 8-a?
Jucatori prefereati care au activat la Steaua:
Bibishkov,Todorov,Tall,Tudela.
Esti a 8-a?
Da.
Haha, mie mi-a placut mai ales Tudorov, Tall care nici n-au debutat.
Ce sa mai spunem de Tudela care si-a dat practic autogol la debut.
Ce vremuri.