FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118111821183118411851251»
AG12.09.2010 21:22

adevarat.. noi ne rugam de diriga sa ne stampileze cecul, k aveam absente, pe voi va doare la Vasile, va vine prin posta

 

 

 

La spart sticlele.

Crede-ma , il cunosc putin mai bine decat tine.

 

 

si tu te combini cu fotbalisti ? gheiule

Alex88pl12.09.2010 21:31

maine incep copiii scoala?...bafta ma:)) sa va curga scutirile luate pe un pachet de tigari si unul de cafea

Daniel-Ionut12.09.2010 21:34

Nu va duceti bah la scoala ca aia va minte mult!

Alex88pl12.09.2010 21:35
Nu va duceti bah la scoala ca aia va minte mult!

asta v-o zice un premiant

Daniel-Ionut12.09.2010 21:39
asta v-o zice un premiant

 

Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.

Alex88pl12.09.2010 21:43
Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.

CATEGORIC!

AG12.09.2010 22:18
Pai normal... noi ne-am nascut inteligenti, dar scoala ne-a prostit.

la tine a fost invers, te-ai nascut prost, si pentru asta scoala te-a rasplatit,

Ronnie13.09.2010 03:58

Daniele, vezi azi boboace, alea alea... mai pipai si tu fund de clasa noua.

AG13.09.2010 06:51

aahahaha :))

pytycrys13.09.2010 13:19

Bai ce plictiseala e cu scoala asta.

Voi pe la ce licee sunteti mah?

Daniel-Ionut13.09.2010 13:23

Prima zi la liceu si gata mah? nu iti place :D

Era mai frumos in generala a?

Ronnie13.09.2010 13:30

Ai atins si tu o buca azi ma?

Alex88pl13.09.2010 13:33

s-a rusinat si n-a mai putut

Daniel-Ionut13.09.2010 14:01

****, dupa fix 25 de minute mi s-a facut dor de casa si am plecat... nu mai ma duc saptamana asta :sleep:

Dragos_G13.09.2010 15:40
adevarat.. noi ne rugam de diriga sa ne stampileze cecul, k aveam absente, pe voi va doare la Vasile, va vine prin posta

mai nou, pe card.

Maye13.09.2010 15:56
si tu te combini cu fotbalisti ? gheiule

Am facut liceul in acelasi oras, derbedeule.

Ro.OBert13.09.2010 18:31
Si 42 de lei. Noi ne chinuiam cu 21 :))

 

Mortii lui de postas mi-a dat doar 40 lei de unde 42 ca ma duc si fac scandal :judge:

razvan2814.09.2010 16:03
Bai ce plictiseala e cu scoala asta.

Voi pe la ce licee sunteti mah?

 

Mie imi spui...Kretzulescu.Tu unde esti ?

Marius14.09.2010 16:18
Daniele, vezi azi boboace, alea alea... mai pipai si tu fund de clasa noua.

 

nu-l mai invata, ba, sa-si puna singur mana pe cur.

Daniel-Ionut14.09.2010 16:40

Homosexualilor!

Ronnie14.09.2010 17:48

Vorbeste marele futalau!

pytycrys14.09.2010 17:55

Nu sunt nicaieri razboinicii mei, sunt un copil mic si nepangarit si ma invatati la prostii. Huliganilor!

 

Ps: dau la Viteazu daca am noroc.

iNsTiGaToR14.09.2010 18:03

Esti a 8-a?

David14.09.2010 18:08

Jucatori prefereati care au activat la Steaua:

Bibishkov,Todorov,Tall,Tudela.

pytycrys14.09.2010 19:17
Esti a 8-a?

Da.

 

Haha, mie mi-a placut mai ales Tudorov, Tall care nici n-au debutat.

Ce sa mai spunem de Tudela care si-a dat practic autogol la debut.

Ce vremuri.

«1118111821183118411851251»