FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118011811182118311841251»
MoWeed09.09.2010 10:23

Mai nou zici tabla nu laba?

gio_stgloria09.09.2010 10:25

uraaat :spank:

red&blue_boy09.09.2010 10:28
Mai nou zici tabla nu laba?

:))

Daniel-Ionut09.09.2010 10:47
Maye09.09.2010 11:28

Daniele , tu erai ala imbracat in pantaloni scurti si cu pantofi albi?

Daniel-Ionut09.09.2010 12:10

nu

 

:w00t:

Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

navodarean09.09.2010 12:32

taurros.jpg

 

Pentru prietenii mei moldoveni. :))

Daniel-Ionut09.09.2010 19:01

SEXY! :D

epicfail00.jpg

razvan2809.09.2010 20:46

Eu o iau pe tipa cu ochelari , cine mai vrea ceva e duduia din apa acolo :wave:

Dragoshel09.09.2010 22:27

aia ca aia bah Daniele, dar au luat nebunii carpeta dă pă perete sa faca plaja pe ea

Daniel-Ionut10.09.2010 08:03

Mai da'o in **** mea de treaba :blink:

semn-nike.jpg

Marius10.09.2010 08:40

"ie" poza editata, ba ****

razvan2810.09.2010 21:30

Asa prost sa aiba Opel nu cred...e un cocalar care s-a fotografiat cu masina si apoi a editat-o cineva cum a spus si Marius..

iNsTiGaToR11.09.2010 11:02

Prosti ca ala au BMW-uri...

Alex88pl11.09.2010 11:27

aici in rhv nu m-ar mira sa vad asa ceva..

Daniel-Ionut11.09.2010 12:20
aici in rhv nu m-ar mira sa vad asa ceva..

 

Taci ma din gura! :chair:

:D

Marius11.09.2010 16:09

full frontal nudity:

 

poza_tare_oua.jpg

pytycrys12.09.2010 19:28

Maine incepe scoala ma. :(

 

Daniel-Ionut12.09.2010 19:38
Maine incepe scoala ma. :(

 

Oare? :naughty:

 

Bah, eu va dau un sfat... nu va duceti pana cand nu apare catalogul mare! ;)

pytycrys12.09.2010 19:59

Bai, inveti copiii la prostii.

Nu-l ascultati ca ajungeti ca el.

MALDINI12.09.2010 19:59

furati ma catalogu ... dati foc :))))))))))

Daniel-Ionut12.09.2010 20:00
Bai, inveti copiii la prostii.

Nu-l ascultati ca ajungeti ca el.

 

Aaaaadica? :D

MALDINI12.09.2010 20:01

Adica ai fost o pramatie =))

AG12.09.2010 20:36

incepeti scoala :)) ahahaha tristilor .. voi macar nu o platiti , mai aveti si alocatie

MikStelista12.09.2010 20:59
incepeti scoala :)) ahahaha tristilor .. voi macar nu o platiti , mai aveti si alocatie

 

Si 42 de lei. Noi ne chinuiam cu 21 :))

«1118011811182118311841251»