Mai nou zici tabla nu laba?
Mai nou zici tabla nu laba?
uraaat ![]()
Mai nou zici tabla nu laba?
![]()
Daniele , tu erai ala imbracat in pantaloni scurti si cu pantofi albi?

Pentru prietenii mei moldoveni. ![]()
SEXY! ![]()

Eu o iau pe tipa cu ochelari , cine mai vrea ceva e duduia din apa acolo ![]()
aia ca aia bah Daniele, dar au luat nebunii carpeta dă pă perete sa faca plaja pe ea
Mai da'o in **** mea de treaba ![]()

"ie" poza editata, ba ****
Asa prost sa aiba Opel nu cred...e un cocalar care s-a fotografiat cu masina si apoi a editat-o cineva cum a spus si Marius..
Prosti ca ala au BMW-uri...
aici in rhv nu m-ar mira sa vad asa ceva..
aici in rhv nu m-ar mira sa vad asa ceva..
Taci ma din gura! ![]()
![]()
Maine incepe scoala ma. ![]()
Maine incepe scoala ma.![]()
Oare? ![]()
Bah, eu va dau un sfat... nu va duceti pana cand nu apare catalogul mare! ![]()
Bai, inveti copiii la prostii.
Nu-l ascultati ca ajungeti ca el.
furati ma catalogu ... dati foc
))))))))
Bai, inveti copiii la prostii.Nu-l ascultati ca ajungeti ca el.
Aaaaadica? ![]()
Adica ai fost o pramatie =))
incepeti scoala
ahahaha tristilor .. voi macar nu o platiti , mai aveti si alocatie
incepeti scoalaahahaha tristilor .. voi macar nu o platiti , mai aveti si alocatie
Si 42 de lei. Noi ne chinuiam cu 21 ![]()