FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1117811791180118111821251»
razvan2802.09.2010 19:53

Un articol care face parul de pe picioare sa iti cada...ce duios

David03.09.2010 16:02

Oradea e un oras de nivel mediu din Romania care inregistreaza deja 12 ore fara apa calda.Intregul oras.Bine macara ca sunt 14 grade afara si dupa un dus cu apa rece te "incalzesti" rapid.

Daniel-Ionut03.09.2010 19:51

**** Iulia, ca nu merge sa pun direct video!

 

http://www.sport.ro/stiri-sexy/video-ce-bo...ma-fictiva.html

pytycrys04.09.2010 09:13

Doamne ,ditamai vaca , sa-mi bag p**a.

AG04.09.2010 09:33
Doamne ,ditamai vaca , sa-mi bag p**a.

zoofilule

pytycrys04.09.2010 09:49

Are careva o invitatie pe filelist? TPB si isohunt se misca ca un cur.

Daniel-Ionut04.09.2010 09:55

Iti dau contul meu cu 300 de lei noi :rolleyes:

snoWman_st304.09.2010 09:59
Are careva o invitatie pe filelist? TPB si isohunt se misca ca un cur.

nu se mai pot face invitatii pe filelist: Limita de utilizatori a fost atinsa. Peste aceasta limita, pot face invitatii numai pentru clasele VIP+ si donatorii.

David04.09.2010 10:38

Atunci,multumesc Deni pe viata pentru invitatie! :bananadance:

navodarean04.09.2010 11:38

http://www.youtube.com/user/MajelaZeZeDiam...u/4/0uteEBQ-NlY

 

ATHAHAHAHAHAHAHHAAHHAAHHAHAHAHAHAHA =)))))))))))))))))))))))))))))))))))

RobYnho04.09.2010 14:26
David04.09.2010 18:53

Tare tipul!Si ce politisti frustrati!Mai ales la sfarsit.

Maye04.09.2010 19:05

Ce a lasat ala pe asfalt ma?

Ca nu vad.

Daniel-Ionut04.09.2010 19:16
Ce a lasat ala pe asfalt ma?

Ca nu vad.

 

S-a uscat mah pana sa vezi tu.

Marius04.09.2010 19:28
Tare tipul!Si ce politisti frustrati!Mai ales la sfarsit.

 

**** tare... daca era beat macar avea o scuza pentru felul in care vorbea... personal, mi s-a parut o intalnire intre 3 semiretardati.

Maye04.09.2010 19:38
S-a uscat mah pana sa vezi tu.

flegma?

dayra04.09.2010 20:20
flegma?

 

Pipilica...

Daniel-Ionut04.09.2010 20:20
flegma?

 

Ce flegma bah, ca la 4:19 se duce sa se usureze.

Maye04.09.2010 21:00

Deci se pisa.

axl05.09.2010 09:19

GAY DAY!

Ronnie05.09.2010 10:21

Ce-ai ma? E ziua ta?

Marius06.09.2010 06:57
Daniel-Ionut06.09.2010 10:33

:sleep:

Vezi mai multe din Funny pe 220.ro

Fane06.09.2010 10:52

Poate ajuta careva si oaia asta ratacita....

ScreenShot001.jpg

Maye06.09.2010 10:54

Cat e un domeniu pe net?

Hostingul l-am rezolvat.

«1117811791180118111821251»