FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1117611771178117911801251»
gio_stgloria27.08.2010 21:55

dormiti baietasi ? :))

navodarean27.08.2010 22:19

ce face fetele , doarme toate? carnea vad ca nu va mai plac, urat asea.

 

 

Daniel-Ionut27.08.2010 22:21

Cu cine te certi?

gio_stgloria27.08.2010 22:55

Care aveti sa-mi dati si mie o invitatie Lockerz ?

David28.08.2010 10:16

Nu crede ba in cacaturile astea!

gio_stgloria28.08.2010 11:07

zic si eu sa incerc :chair:

razvan2828.08.2010 18:17

Incerci cam degeaba , iti trag teapa mai ales ca nu esti din America

Daniel-Ionut28.08.2010 18:37

caterinca cu budinca :yawn:

axl28.08.2010 19:03
untitled.JPG
gio_stgloria28.08.2010 19:40

hahaha :)) tare detot asta

iNsTiGaToR28.08.2010 19:53
:))
Maye29.08.2010 22:44
David30.08.2010 16:22
!
iNsTiGaToR30.08.2010 17:51

Deci am citit ''femeia'' :))

David30.08.2010 19:09

Tu esti ala care a citit "Justin Bieber" in loc de "Just better"?

 

Daca da,noi avem solutia:

Cabinetul oftalmologic Ihcon-alupisa-ti-agab(citirea inversa nu da informatii despre modul in care firma noastra lucreaza).Avem solutii inovatoare bazate pe aplicarea unor picaturi de ochi revolutionare numite in mod conventional AMREPS(din nou va rugam sa nu citit invers).

Deci,domnule InStIgAtOr,noi,sponsorizati de David,AVEM SOLUTIA!!!

iNsTiGaToR30.08.2010 22:05

nu mersi :))

Daniel-Ionut31.08.2010 10:58

Aaaaauuuuuuuuuuuuuuuu, mor! :wall:

Marius31.08.2010 11:29

din perlele userilor fcs:

 

"Draga dl. Becali

 

Buna ziua.Ma numesc Tudor si sunt un mare fan al Stelei.Am fost surprins de venirea dl.Ilie Dumitrescu an trenor si Helmuth Duckadam presedinte nici nu imi trecea prin cap.Sper ca la meciul cu Liverpool sa scoatem macar un egal.

Cu drag cel mai mare fan Tudor"

David31.08.2010 11:42

Ahahahahahahahahahahhahahahahahahaahahhahahahahahahahahahahhahahaha!

razvan2831.08.2010 12:25

Asta era aici pe forum ? :))

Alex88pl31.08.2010 13:08

mama mama ce invitat au circarii de la prost.ro:)) unul de-al lor

Stanici31.08.2010 13:34

Cine pulamea e prosport?

iNsTiGaToR31.08.2010 13:51

acu am dat si eu pe prost.ro :)))=)))

David31.08.2010 14:28

Ce am pierdut?

iNsTiGaToR31.08.2010 16:51

solcanu invitat in emisiune la banciu si mironica

«1117611771178117911801251»