dormiti baietasi ? ![]()
dormiti baietasi ? ![]()
ce face fetele , doarme toate? carnea vad ca nu va mai plac, urat asea.
Cu cine te certi?
Care aveti sa-mi dati si mie o invitatie Lockerz ?
Nu crede ba in cacaturile astea!
zic si eu sa incerc ![]()
Incerci cam degeaba , iti trag teapa mai ales ca nu esti din America
caterinca cu budinca ![]()
hahaha
tare detot asta
Deci am citit ''femeia'' ![]()
Tu esti ala care a citit "Justin Bieber" in loc de "Just better"?
Daca da,noi avem solutia:
Cabinetul oftalmologic Ihcon-alupisa-ti-agab(citirea inversa nu da informatii despre modul in care firma noastra lucreaza).Avem solutii inovatoare bazate pe aplicarea unor picaturi de ochi revolutionare numite in mod conventional AMREPS(din nou va rugam sa nu citit invers).
Deci,domnule InStIgAtOr,noi,sponsorizati de David,AVEM SOLUTIA!!!
nu mersi ![]()
Aaaaauuuuuuuuuuuuuuuu, mor! ![]()
din perlele userilor fcs:
"Draga dl. Becali
Buna ziua.Ma numesc Tudor si sunt un mare fan al Stelei.Am fost surprins de venirea dl.Ilie Dumitrescu an trenor si Helmuth Duckadam presedinte nici nu imi trecea prin cap.Sper ca la meciul cu Liverpool sa scoatem macar un egal.
Cu drag cel mai mare fan Tudor"
Ahahahahahahahahahahhahahahahahahaahahhahahahahahahahahahahhahahaha!
Asta era aici pe forum ? ![]()
mama mama ce invitat au circarii de la prost.ro:)) unul de-al lor
Cine pulamea e prosport?
acu am dat si eu pe prost.ro
)=)))
Ce am pierdut?
solcanu invitat in emisiune la banciu si mironica