esti o diva miko
esti o diva miko
Daaa, de pe alta planeta!
O sa mai castigi tu la pariuri cand o sa ajung eu o diva ![]()
e de pe alta planeta si se hraneste cu pescuitul
Copii bipezi...
Inca un trimis de-a lu Gigi pe forum...
Pentru Mika:
Ia uita-te in spatele tau ![]()
Ei....uite ce are Daniel ca pagina de start: http://gugle.illegal.ro/
Daniel are redtube ca pagina de start.
Daniel are redtube ca pagina de start.

Raspuns: Runi, 4 anishori.
Cauti prietenie?
Daca pun d-astia la intrare in stadioane, maxim 1000-2000 pe Ghencea...
Si aia doar cu 15 facultati terminate
Sa imi bag stelutele ca oricum imi cenzureaza **** in teoremele lu` ala, ca mi-a facut capul calendar ![]()
![]()
Old schoooooool, old schoooooool. ![]()
M.I.A, Born Free from ROMAIN-GAVRAS on Vimeo.
Steaua Liverpool in grupe! ![]()
Abia in decembrie vine Liverpool pe Ghencea...
Claudiu Niculescu deschide scorul in groapa.PENTRU U Cluj!!Ce frumos e sa vezi cum isi bat curvele pestii!
dinam0 - dinam02 2-1
T-R-I-S-T-I-L-O-R !
dinamo2 pe naiba! e 3-2 pentru U. Ar fi culmea sa nu scoata macar un egal cu cainii.
T-R-I-S-T-I-L-O-R !
ce ma? ti-a dat drumu clicknet la net si acum esti sef iar?
))
T-R-I-S-T-I-L-O-R !
Dar sa numeri pana la 10, stii ?
1,9,5,3,8,4,2,7,10,6