FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1117511761177117811791251»
Dragoshel22.08.2010 08:26

esti o diva miko

MikStelista22.08.2010 08:28

Daaa, de pe alta planeta!

O sa mai castigi tu la pariuri cand o sa ajung eu o diva :notangel:

Alex88pl22.08.2010 10:16

e de pe alta planeta si se hraneste cu pescuitul

Nyghty22.08.2010 19:47

Copii bipezi...

Daniel-Ionut23.08.2010 09:42

Cea mai tare replica, EVER! :w00t:

[11:40] sarmala: sa ii mai acordam o sansa ciobanului frustrat
razvan2823.08.2010 19:25

Inca un trimis de-a lu Gigi pe forum...

Daniel-Ionut25.08.2010 20:14

:rolleyes: Pentru Mika:

 

Ia uita-te in spatele tau :shifty:

MikStelista25.08.2010 20:38

Ei....uite ce are Daniel ca pagina de start: http://gugle.illegal.ro/

Ronnie25.08.2010 20:44

Daniel are redtube ca pagina de start.

Daniel-Ionut25.08.2010 20:46
Daniel are redtube ca pagina de start.

 

ghicitoare.jpg

Raspuns: Runi, 4 anishori.

Ronnie25.08.2010 21:05

Cauti prietenie?

navodarean25.08.2010 21:48

Daca pun d-astia la intrare in stadioane, maxim 1000-2000 pe Ghencea...

 

iNsTiGaToR26.08.2010 10:20

Si aia doar cu 15 facultati terminate

Daniel-Ionut26.08.2010 11:27

Sa imi bag stelutele ca oricum imi cenzureaza **** in teoremele lu` ala, ca mi-a facut capul calendar :|

navodarean26.08.2010 11:43

:))

 

Old schoooooool, old schoooooool. :))

axl26.08.2010 17:14
David27.08.2010 11:30

Steaua Liverpool in grupe! :bananadance:

iNsTiGaToR27.08.2010 15:04

Abia in decembrie vine Liverpool pe Ghencea...

David27.08.2010 17:50

Claudiu Niculescu deschide scorul in groapa.PENTRU U Cluj!!Ce frumos e sa vezi cum isi bat curvele pestii!

Alex88pl27.08.2010 17:58

dinam0 - dinam02 2-1

Daniel-Ionut27.08.2010 18:09

T-R-I-S-T-I-L-O-R !

dee27.08.2010 18:10

dinamo2 pe naiba! e 3-2 pentru U. Ar fi culmea sa nu scoata macar un egal cu cainii.

Alex88pl27.08.2010 18:20
T-R-I-S-T-I-L-O-R !

ce ma? ti-a dat drumu clicknet la net si acum esti sef iar?:))))

RobYnho27.08.2010 19:09
T-R-I-S-T-I-L-O-R !

 

Dar sa numeri pana la 10, stii ?

David27.08.2010 19:13

1,9,5,3,8,4,2,7,10,6

«1117511761177117811791251»