Trei poponari..![]()
Trei poponari..![]()
Oh la naiba in **** mea!
uite-l si pe al 4'lea
Cine ba?Huliganco!
Punct.
Hacker analfabet?
mi-e dor de... mare ![]()
Tie dor de mari nu de mare ![]()
acum trebuie sa apara Daniel si sa spuna ca devine prea porno si topicul asta
sau sa vina mika si sa ne arate ca are tate mai mari ca alea din clip ![]()
labari
Golanilor!
Tare as vrea sa il vad pe Stanici cu o asa peruca ![]()
Da ma, da ala e paru lui natural ![]()
Eu nu inteleg cum ii incape casca pe cap
E casca cu gaurele ![]()
mika va ignora cu desavarsire , labarnici notorii !
Bah, va sparg daca va mai luati de mamika Mika ![]()
De ce ii zici mamica? Speri sa te alapteze?
Doamne iarta-ma, am avut erectie uitandu-ma la fetele alea jucand volei.
Apoi v-am citit comentariile si mi-a trecut.
De ce ii zici mamica? Speri sa te alapteze?
Obraznicule! numai la tampenii te gandesti! nu ii place sa ii zic mama, deci ii zic mamika.. hai gata cu barfa si lasati fata in pace ![]()
Primiti acest e-mail deoarece un utilizator FCSTEAUA a scris un articol. Daca vi se pare ca artcolul merita publicat, sunteti invitat sa o faceti, prin interfata de administrare
Draga dl. Becali
Buna ziua.Ma numesc Tudor si sunt un mare fan al Stelei.Am fost surprins de venirea dl.Ilie Dumitrescu an trenor si Helmuth Duckadam presedinte nici nu imi trecea prin cap.Sper ca la meciul cu Liverpool sa scoatem macar un egal.
Cu drag cel mai mare fan Tudor
TDY
Io zic sa-l publici. Tudor e cam semianalfabet, dar mesajul lui emana iubire pentru domnu Gigi si domnu an trenor Ilie.
E perfecta!