FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1117711781179118011811251»
razvan2831.08.2010 18:41

Trei poponari..:))

David31.08.2010 19:38

Oh la naiba in **** mea!

AG31.08.2010 19:45

uite-l si pe al 4'lea

David31.08.2010 20:25

Cine ba?Huliganco!

Daniel-Ionut31.08.2010 21:31

Punct.

Marius01.09.2010 10:24

prima pagina din cotidianul.ro, acum 2-3 zile.

 

muie_basescu_cotidianul.jpg

David01.09.2010 10:30

Hacker analfabet?

dayra01.09.2010 10:30

Idee de freza noua pentru Stanici: :hypocrite:

player.jpg

Marius01.09.2010 10:36

mi-e dor de... mare :D

 

razvan2801.09.2010 13:13

Tie dor de mari nu de mare :))

Alex88pl01.09.2010 13:37

acum trebuie sa apara Daniel si sa spuna ca devine prea porno si topicul asta

Marius01.09.2010 13:51

sau sa vina mika si sa ne arate ca are tate mai mari ca alea din clip :D

Ronnie01.09.2010 13:59

labari

Daniel-Ionut01.09.2010 14:56

:crazy: Golanilor!

 

Tare as vrea sa il vad pe Stanici cu o asa peruca :rolleyes:

iNsTiGaToR01.09.2010 16:16

Da ma, da ala e paru lui natural :))

Eu nu inteleg cum ii incape casca pe cap

razvan2801.09.2010 19:58

E casca cu gaurele :))

S.S.Lazio01.09.2010 20:14

mika va ignora cu desavarsire , labarnici notorii !

David02.09.2010 14:09

Si te-a platit pe tine sa ii iei apararea?

http://www.youtube.com/watch#!v=ocI05u...feature=related

 

Daniel-Ionut02.09.2010 14:54

Bah, va sparg daca va mai luati de mamika Mika :boxing:

MoWeed02.09.2010 14:57

De ce ii zici mamica? Speri sa te alapteze?

axl02.09.2010 15:00

Doamne iarta-ma, am avut erectie uitandu-ma la fetele alea jucand volei.

Apoi v-am citit comentariile si mi-a trecut.

Daniel-Ionut02.09.2010 15:02
De ce ii zici mamica? Speri sa te alapteze?

 

Obraznicule! numai la tampenii te gandesti! nu ii place sa ii zic mama, deci ii zic mamika.. hai gata cu barfa si lasati fata in pace :chair:

Azzido02.09.2010 19:30

Primiti acest e-mail deoarece un utilizator FCSTEAUA a scris un articol. Daca vi se pare ca artcolul merita publicat, sunteti invitat sa o faceti, prin interfata de administrare

 

 

 

Draga dl. Becali

 

Buna ziua.Ma numesc Tudor si sunt un mare fan al Stelei.Am fost surprins de venirea dl.Ilie Dumitrescu an trenor si Helmuth Duckadam presedinte nici nu imi trecea prin cap.Sper ca la meciul cu Liverpool sa scoatem macar un egal.

Cu drag cel mai mare fan Tudor

 

TDY

 

gio_stgloria02.09.2010 19:38

Io zic sa-l publici. Tudor e cam semianalfabet, dar mesajul lui emana iubire pentru domnu Gigi si domnu an trenor Ilie.

David02.09.2010 19:38

E perfecta!

«1117711781179118011811251»