Si platesti in fiecare an aceeasi suma?
Cred ca da.Acolo e linkul.
@maye din cate stiu eu domeniile ro sunt pe viata. Platesti la inceput si e al tua
Deci sa pricep ca investitia se rezuma doar la 40 de euro.
domeniile .ro sunt pe viata platesti 40 euro si il ai mereu.
Lasa-ne si noua numarul ala de telefon, ca si-asa n-am ce face cu minutele >
.
Vreun mod on?
Zi repede.
Am invatat să scriu cu diacritice mă!
Ce tare sunt =]]
Cum?
diacritice.ro
vezi ca n-ai pus la ''invatat''
stai jos, nota 2 ![]()
Daniel si fracsu ![]()
. poza in privat
Care din ei e Daniel?
ba ce jigodie ![]()
cel din dreapta,evident ![]()
corul de la capalna
))))))))))))))0
ba, fara poza am zis
da uita-te ma la toata poza sa vezi.. zici ca ne rugam toti la sfantul satelit ![]()
de parca te'ar cauta cineva de pe forum sa te bata.. te vede mustata si vine cu interlopii dupa tine ![]()
pai pune'mi si adresa, telefon daca.. sa fie complet ![]()
ti'e rusine, sa nu faca baietii misto d tine k ai gura mare ![]()
nu mah, stai ca iti arat eu care e frati'miu ca in poza aia, da mai incolo dupa ce termin tabla ![]()
