FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1118611871188118911901251»
Robert Aeroth06.10.2010 17:22

Daca vrei sa te simti bine ia un romulus cu tine =)))))))))))))))))))

Ia sa incerc si eu un romulus, pentru scorpuri stiintifice desigur.

AG06.10.2010 17:34

ne'am trezit inconjurati de un viespe =))

Robert Aeroth07.10.2010 14:28
dayra07.10.2010 18:40
S.S.Lazio09.10.2010 16:45

nu lasati topicul sa moara ..

Maye09.10.2010 16:49

a murit de mult

razvan2809.10.2010 21:07

Cum sa moara , sa faci misto de altcineva e cea mai revigoranta activitate :happy:

 

 

Ia uitati aici :))

 

 

Daniel-Ionut09.10.2010 21:10

Libertate pentru misto-uri! :clap:

Getodacu10.10.2010 06:34
bogdinho'10.10.2010 10:23

O blonda se plimba prin cimitir la ora 12 noaptea; in spatele ei apare un vampir:

- Sunt vampir si sug sange !

Blonda nu raspunde.

- Sunt vampir si sug sange!Blonda tot nu-l baga in seama.

Vampirul iar spune:

- Sunt vampir si sug sange!

Blonda foarte enervata de data asta, raspunde :

-SI EU SUG P*** SI NU MA LAUD!

 

Pt Adrian Cristea...cu dedicatiune :)

dayra10.10.2010 10:28

Explica-te :)

 

LE. Ce isi editeaza bogdinho mesajele, ca sa nu fie sanctionat. :)):))

Ronnie10.10.2010 10:33

Incearca sa fie amuzant.

dayra10.10.2010 10:37

Nu stiu la ce te referi tu, dar nu vreau sa cred ca ai scris ce ma gandesc eu.N-ar fi o gluma inspirata. :)

 

 

Daniel-Ionut10.10.2010 10:50

Sa vezi ce te iau eu la "shtoo" daca mi se pune pata, si nu mai este mult.

Alex88pl10.10.2010 11:24

ma ce repede ai sarit:))))

navodarean10.10.2010 11:28

@ bogdynho : glume de santierist obosit dupa o zi de stat.

Daniel-Ionut10.10.2010 11:39
ma ce repede ai sarit:))))

 

Ce-ai mah, ai baut iar? nu ti-a trecut de aseara? :)) imi fac doar datoria :D

Omdrem10.10.2010 13:07
:))) Cred ca daca va uitati la toate posturile lui bogdinho' ala toate sunt editate :)). Ce sa-i treaca de aseara lui Alex88pl, ati petrecut fara sa faceti si voi o cinste la altii :thumbdown:
dayra10.10.2010 13:09
:)) ) Cred ca daca va uitati la toate posturile lui bogdinho' ala toate sunt editate :)) . Ce sa-i treaca de aseara lui Alex88pl, ati petrecut fara sa faceti si voi o cinste la altii :thumbdown:

 

Da mah, data viitoare iti trimitem si tie prin posta o sticla de suc. :))

Daniel-Ionut10.10.2010 13:11

la pliculet concentrat cu apa in bidon de 5 litri cum aveau aia de la Dinamo ieri la volei :rolleyes:

dayra10.10.2010 13:15

Vezi ca ala nu era suc.

Marius10.10.2010 13:49
Robert Aeroth10.10.2010 13:51

Femeilor le place sprite:)))

Acum stim de ce:)))

RaMs3s10.10.2010 14:08
axl11.10.2010 14:27
LE. Ce isi editeaza bogdinho mesajele, ca sa nu fie sanctionat. :)):))

Chestia asta e foarte serioasa, din punctul meu de vedere. Daca cineva o poate dovedi i-as fi recunoscator.

 

 

6.7 Editarea post-urilor in neconcordanta cu mesajul transmis initial cu scopul de a pune in lumina nefavorabila interlocutorul, de a crea confuzie sau iritare se considera incalcare grava a regulamentului si se pedepseste cu ban 7 zile, atunci cand aceasta editare poate fi dovedita.

 

«1118611871188118911901251»