sa ma streseze si pe mess?? nu nu.
miko nu mai cere id ca nu ti-l dau
sa ma streseze si pe mess?? nu nu.
miko nu mai cere id ca nu ti-l dau
Dragoshele, vrei ceva? ![]()
Si vezi ba AGuie ca nu am sters eu nimic, tovarasu meu care ma rog eu zi de zi sa castige la pariuri te-a facut ![]()
Dragoshele, vrei ceva?![]()
bisnitare ![]()
Da' cu ce te-am stresat, bre? Oricum nu cer id-uri ![]()
inc-o sticla de vin ca mai e o repriza
daniele cat te-a stresat andreiia sa ii dai id-u tau?? ![]()
ps: ai grija ce zici ba
Returnezi triplu daca se termina 6-0?
Hmm... iti povestesc eu la o sticla de vin ![]()
Si vezi ba AG ca nu am sters eu nimic, tovarasu meu care ma rog eu zi de zi sa castige la pariuri te-a facut![]()
era sa uit. vezi ca sunt si eu cu tine in clipul ala
Lipsesti tu cu acordeonul, sau orga de piept, cum vrei sa o iei acum... si ala e, Steaua fara nume.
ia'l pe sictir in brate si dormi cu el ;![]()
daca e mika, nu il am. daca e Roby, il am
Iar ma denigrezi, ma?
a venit fanul lui Catalin botezatu
pe sistem
are cele mai frumoase flori din toata tara asta.
Si pana la urma ce are filelistu ca ma *** in el astept de cateva zile sa trag odata sezoanele 6 si 7 din family guy
Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri. ![]()
a venit fanul lui Catalin botezatu
pe sistem
Asta cand ai mai inregistrat'o ma?
a venit fanul lui Catalin botezatupe sistem
Ce-i, acordeon? Te-ai reprofilat? ![]()
Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri.![]()
Nu e panica, e party, intra pe site-ul ala unde stai pe mess, ca isi revine el, am patit-o si eu intr-o dimineata ![]()
@roby, ce-ai mah... acordeonul e viata lui, cum poti sa spui asa ceva?! ![]()
Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri.
Efectul militari
)) zi merci ca iti merge netu ![]()
te respesct ma da-te dq :*
Iar ma denigrezi, ma?
Efectul militari)) zi merci ca iti merge netu
![]()
Vezi ca nu e de la net si nu am avut niciodata probleme cu el. ![]()
Vezi ca nu e de la net si nu am avut niciodata probleme cu el.
Am zis eu ca e de la net?
Efectul militari !!!
Hai sa iti arat ceva despre frumosul cartier
http://www.youtube.com/watch?v=R2MNwir2gAU...feature=related
Si bonus
)
te respesct ma da-te dq :*
![]()
Ca fapt divers, cum dreacu' joaca Steaua luni in campionat si miercuri in cupa?
Macar de s-ar muta meciul cu Pandurii duminica.
Eh pai ce vrei ma ? Noi nu suntem ca javrele sa putem sa ne reprogramam meciurile dupa cum si se scoala **** dimineata...