FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119011911192119311941251»
Dragoshel20.10.2010 19:36

sa ma streseze si pe mess?? nu nu.

 

miko nu mai cere id ca nu ti-l dau

Daniel-Ionut20.10.2010 19:36

Dragoshele, vrei ceva? :naughty:

 

Si vezi ba AGuie ca nu am sters eu nimic, tovarasu meu care ma rog eu zi de zi sa castige la pariuri te-a facut :notangel:

AG20.10.2010 19:37
Dragoshele, vrei ceva? :naughty:

bisnitare :))

MikStelista20.10.2010 19:37

Da' cu ce te-am stresat, bre? Oricum nu cer id-uri :))

Dragoshel20.10.2010 19:40

inc-o sticla de vin ca mai e o repriza

 

daniele cat te-a stresat andreiia sa ii dai id-u tau?? :hmmm:

 

 

ps: ai grija ce zici ba

Daniel-Ionut20.10.2010 19:40

Returnezi triplu daca se termina 6-0?

 

Hmm... iti povestesc eu la o sticla de vin :D

AG20.10.2010 19:43
Si vezi ba AG ca nu am sters eu nimic, tovarasu meu care ma rog eu zi de zi sa castige la pariuri te-a facut :notangel:

 

era sa uit. vezi ca sunt si eu cu tine in clipul ala

Daniel-Ionut20.10.2010 19:51

Lipsesti tu cu acordeonul, sau orga de piept, cum vrei sa o iei acum... si ala e, Steaua fara nume.

AG20.10.2010 19:53

ia'l pe sictir in brate si dormi cu el ;;)

RobYnho20.10.2010 19:56
daca e mika, nu il am. daca e Roby, il am

 

Iar ma denigrezi, ma?

AG20.10.2010 19:59

a venit fanul lui Catalin botezatu

 

pe sistem

 

Dragoshel20.10.2010 20:00

are cele mai frumoase flori din toata tara asta.

Robert Aeroth20.10.2010 20:01

Si pana la urma ce are filelistu ca ma *** in el astept de cateva zile sa trag odata sezoanele 6 si 7 din family guy

dayra20.10.2010 20:02

Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri. :|

Daniel-Ionut20.10.2010 20:02
a venit fanul lui Catalin botezatu

 

pe sistem

 

Asta cand ai mai inregistrat'o ma?

RobYnho20.10.2010 20:02
a venit fanul lui Catalin botezatu

pe sistem

 

Ce-i, acordeon? Te-ai reprofilat? :))

Daniel-Ionut20.10.2010 20:04
Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri. :|

 

Nu e panica, e party, intra pe site-ul ala unde stai pe mess, ca isi revine el, am patit-o si eu intr-o dimineata :unsure:

 

@roby, ce-ai mah... acordeonul e viata lui, cum poti sa spui asa ceva?! :no:

Robert Aeroth20.10.2010 20:04
Bah, mie nu imi merge messu` si voua va arde de mistouri. :|

 

Efectul militari :)))) zi merci ca iti merge netu :hypocrite:

Dragoshel20.10.2010 20:04

te respesct ma da-te dq :*

 

Iar ma denigrezi, ma?
dayra20.10.2010 20:07
Efectul militari :)) )) zi merci ca iti merge netu :hypocrite:

 

 

Vezi ca nu e de la net si nu am avut niciodata probleme cu el. ;)

Robert Aeroth20.10.2010 20:09
Vezi ca nu e de la net si nu am avut niciodata probleme cu el. ;)

 

Am zis eu ca e de la net? :)) Efectul militari !!!

 

Hai sa iti arat ceva despre frumosul cartier

 

http://www.youtube.com/watch?v=R2MNwir2gAU...feature=related

 

Si bonus :)))

http://www.youtube.com/watch?v=sVADXh-rv4E

RobYnho20.10.2010 20:12
te respesct ma da-te dq :*

 

:inlove:

pytycrys21.10.2010 19:37

Ca fapt divers, cum dreacu' joaca Steaua luni in campionat si miercuri in cupa?

Macar de s-ar muta meciul cu Pandurii duminica.

razvan2821.10.2010 19:49

Eh pai ce vrei ma ? Noi nu suntem ca javrele sa putem sa ne reprogramam meciurile dupa cum si se scoala **** dimineata...

Daniel-Ionut21.10.2010 20:22

Vezi mai multe din Faze tari pe 220.ro

 

=)))))))) mai handicapati ca astia nu am vazut!!

«1119011911192119311941251»