FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Lua-te-as la misto

«1119311941195119611971251»
dayra05.11.2010 09:40

Ce terminat... :blink:

pytycrys05.11.2010 12:50

Astia nu merita banati.

Astia merita verificati dupa ip si mers in casa dupa ei si batuti pana se caca pe ei.

Daniel-Ionut05.11.2010 13:08
:hmmm: ia sa iti verific eu ip-ul.
pytycrys05.11.2010 13:24

Vii sa bem o bere? :D

Tu aduci berea.

axl05.11.2010 14:06
Cum spunea si Eminescu...Romania tara bogata , noi cersim din poarta-n poarta.

Da, chiar asa spunea?

gio_stgloria05.11.2010 14:08

probabil e porecla vreunui aurolac de la el din cartier.

Omdrem05.11.2010 16:04
:)) buna aia cu intratu in casa si batut pana se caca, dar are si dreptate ca sunt prea multi suferinzi pe aici care nu mai pot de sine...
razvan2807.11.2010 10:57
probabil e porecla vreunui aurolac de la el din cartier.

 

 

Nu e nici un aurolac , e vorba de marele poet...

gio_stgloria07.11.2010 16:18
Nu e nici un aurolac , e vorba de marele poet...

 

bine culturalizatule :angry:

AG08.11.2010 20:11

O femeie de 31 de ani a fost injunghiată mortal in gat, in această seara cu un cutit de bucatarie, de catre sotul ei, intr-un autobuz cu calatori care circula din municipiul Brasov catre localitatea brasoveană Ghimbav.

 

Potrivit purtatorului de cuvant al IPJ Brasov, Liviu Naghi, femeia iesise de la serviciu si se indrepta spre Ghimbav, unde locuia. Sotul acesteia, Janos Nagy, in varstă de 33 de ani, a urcat in autobuz pe traseu si, pe fondul unui conflict mai vechi, in contextul in care femeia l-ar fi parasit in urmă cu o saptamana a injunghiat-o de mai multe ori in gat cu un cutit de bucatarie.

 

 

roby , vreo ruda. ceva?

RobYnho09.11.2010 19:26

Nu, Slava Domnului!

Robert Aeroth10.11.2010 14:08

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Alex88pl10.11.2010 16:57

cu cata pasiune face afirmatia aia:))))

Omdrem10.11.2010 17:25

Are dreptate nea Vadim! Cred ca este singurul care are putere sa vorbeasca despre adevarurile din acest loc in care poate ca daca nu ar exista Steaua ti-ar fi sila sa traiesti aici, dar nea Cornel are si spate puternic si normal ca vorbeste dar este unul dintre putinii patrioti adevarati din tara! MARE PACAT ca nu a iesit presedinte ca poate s-ar fi facut ceva in tara asta sa arunce toti bozgorii care se cred conducatori la noi in tara noastra!

Robert Aeroth10.11.2010 17:40

 

 

vadim despre boc=)))))))))))))))))))))))

razvan2812.11.2010 21:08

Are dreptate Vadim

axl13.11.2010 15:26

Cum vine asta, "iute ca Otelul"? De ce e Otelul iute? Mai ales ca e mai tare ca fierul. Nu cred sa se refere la glontul de otel, urmare fireasca dupa "tare ca piatra, iute ca sageata", pentru ca imi inchipui ca "Sorcova" e mai veche decat sfarsitul secolul 19, cand au aparut primele gloante din otel.

Robert Aeroth13.11.2010 15:27

Eu stiam ca se refera la trenuri la faza cu Otelul.

 

 

de ce scrie Otelul cu o mare?:)))

 

vreau sa il scriu cu o mic si nu ma lasa :-W

 

aaa este de la echipa de fotball:D ups

axl13.11.2010 15:30

Regele Carol a inaugurat primul tren care avea să circule in Romania, pe distanta Bucuresti (Filaret) - Giurgiu, inaintea deschiderii oficiale a traficului, la data de 19 octombrie 1869.

Vrei sa spui ca Sorcova a aparut dupa 1869?

Robert Aeroth13.11.2010 15:57

Nu vreau sa spun nimic ,doar ca eu asa stiam ca Otelul vine de la tren. Ar trebui sa incerci sa afli cand a aparut prima oara sorcova:D

 

 

Daca ma gandesc mai bine nu prea are cum sa fie foarte veche pentru ca nu foloseste nici un arhaism.

Robert Aeroth13.11.2010 16:31
dee13.11.2010 16:43
Eu stiam ca se refera la trenuri la faza cu Otelul.

vi-l mai amintiti pe Creanga?

"Stramtă-n **** tare-n sele,/ Crâșcă **** din masele/ Că-i cam iute la otele!" ( Povestea povestilor)

David21.11.2010 22:29

Povestea poveștilor (sau Povestea pulei) este o poveste erotică scrisă de Ion Creangă in 1877-1878. A fost citită de autor la o ședință a societății literare Junimea, dar a fost tiparită mult după moartea scriitorului, in 1939, intr-o ediție de lux la Editura pentru Literatură și Artă Regele Carol II.[1] Începind din 1990 a fost reeditată de mai multe ori, tradusă in engleză și franceza insoțită de ilustrații și publicată și sub formă de inregistrare audio. Manuscrisul poveștii se gasește la Biblioteca Academiei Romane.

 

Pot sa o postez?

Robert Aeroth22.11.2010 07:30

Posteazo si daca nu o sterge nimeni vei afla raspunsu :))))

MikStelista22.11.2010 08:56

Femeile sec. 21, incredibil :wall:

 

 

 

nu pot sa pun video, Daniele rezolva problema...

 

Tot eu sa le rezolv pe toate!

«1119311941195119611971251»