De aceeasi parere sunt si eu.Nu-mi place Dica nici sa ma tai cu lama.Iar zvonurile astea cu plecatul afara cred ca sunt inventii,iar daca pleaca nu o sa faca multi purici afara pentru ca acolo chiar se alearga si nu o sa mai mearga tactica aplicata de la el la Steaua si anume cea folosita si in curtea scolii numita in termen popular LA POMANA.Si acum o intrebare pentru cei care vor sari in apararea lui:cate goluri are marcate din actiune(gen golul de azi al lui Bicfalv,in care sa plece cu mingea la picior si sa finalizeze cu sut,pentru ca asta presupune rolul de varf retras pe care joaca el)?
Ca sa va ajut un pic la numaratoare scadeti din totalul golurilor pe cele marcate din 11m si cele la care mingea se loveste de el.
da Balint de exemplu? cate goluri are marcate din actiune?
