FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Poli Iasi 1 - 0

«167891018»
cornel-cluj11.08.2007 20:48
Nesulleeeeee! Frate i l simpatizes pe baiatul asta da si sapa groapa singur!!! Offf. Ce vina are un antrenor cand gresesc ultima pasa, Dica astazi nu stiu ce a avut, si vorbim de Dica nu de atletul nostru. Altul acum catva secunde, Croitoru si inca o centrare de a lui Nicolita care acum a prins un voleu. In sfarsit cu o floare din partea atletului nu se face primavara e ca si cum am afirma ca sistemul de invatamant in Romania e cel mai bun din lume deoarece avem un olimpic bun la matematica.

 

Stelistilor mai mult respect pentru un om care v a facut sa iesiti in strada sau poate pe tatii vostri. Echipa nu joaca cum am vrea toti dar eu unul nu mi permit sa l fac albie de porci pe Hagi. Una e sa i critici jocul si una e sa faci afirmatii de doi lei la adresa lui. Sunteti de toata jena astia care aruncati cu vorbe grele in Hagi.

 

E destul ca arunca altii cu vorbe in grele in el doar ca cica ei is caini sau ce or mai fi ei, dar inainte de toate sunt romani si Gica Hagi, jucatorul, ne a facut mandri sa fim romani. Mi a fost dat sa traiesc si eu momente cand spui ca esti din Romania si primul cuvant al celui din fata ta sa fie Gica Hagi. daca nici noi stelistii nu avem rambdare cu el cine sa aiba fratilor?????

 

Da, echipa nu joaca cum am vrea sa joace dar inca suntem in faza de transformare; desi am si eu nemultumirile mele nu am cum sa zic in momentul asta: Hagi e varza ca antrenor, Hagi nu stie sa vorbeasca si de asta echipa nu jaoca, Hagi nu are fata de antrenor, Hagi nu o sa fie niciodata antrenor; etc. ca sa nu reproduc alte enormitati care pe mine ma las reci. Oamenii astia care fac asemenea declaratii ori nu au nimic in capul ala ori nici nu stiu la ce sa ma gandesc. Repet, inainte de a fi Hagi, antrenorul Stelei, e Hagi cel care ne a facut mandri sa fim romani. Ce neam de idioti am ajuns, off Doamne!!!!

 

E o diferenta uriasa dintre critica antrenorul Hagi, o critica constructiva, cu argumente clare si improscarea cu noroi a antrenorului Hagi. Plus o analiza a antrenorului Hagi dupa 4 meciuri, acum 5, si toate castigate, in urma carei sa se concluzioneze ca Hagi e praf si ca nu are nici un viitor in cariera de antrenor e pur si simplu aberanta. Dar asa suntem noi romanii, in loc sa sprijin pe cei ce vor sa faca ceva, ne palce sa l vedem darmat, infrant. Cum bine spune Zale "prea des ne dam fratilor coate".

 

Daca nu l sustinem nici pe Hagi din tot sufletul atunci cine????????????? Pana la proba contrarie trebuie sa l sprijin din tot sufletul. Si cred ca in conditii normale, jucatori valizi, legarea relatiilor de joc, acomodarea la noul sistem, unul bazat pe viteza (au fost multe faze cu Hagi surprins cerand viteza in joc ).

 

Fratilor cineva incearca sa reconstruiasca Steaua iar acest cineva nu e un oarecare, e Gica Hagi, culmea un pus sange ros albastru. Inceputul e cam timid si drumul e lung dar numai uniti echipa asta poate redeveni ce a fost odata, echipa spectacol, echipa vitezistilor, echipa care juca altceva, acel altceva care ne a vrajit pe toti suporterii Stelei din era Lacatus si cea a anilor 80!!! Suporterii venici cu barca, adusi de stilul tacticizat, nu or sa inteleaga niciodata ca Steaua e altceva, nu numai rezultat. Momentan Gica isi construieste temelia, fara una solida nici o casa nu sta in picioare. Numai din momentul in care "casa o sa stea in picoare" iar noi o sa jucam tot la rezultat o sa aveti dreptul sa l comparati cu Olaroiu, pana atunci sprijiniti si voi renasterea unei mari echipe!!!

 

Forza Steaua!!!!! Forza Gica!!!!

 

Si cata dreptate ai!! Nu mai inteleg nimic. Avem victorii (muncite, chinuite,norocoase sau cum or mai fi catalogate) suntem pe un drum care presupune schimbare de joc, atitudine, mentalitate si -surpriza!- o gramada de suporteri stelisti il fac praf pe Hagi, fac praf echipa, fac praf tot ce tine de reconstructia jocului si mentalitatii echipei Steaua, in numele Dumnezeu stie a ce. Am senzatia ca frustarea cotidiana, ce mai deunazi se rasfrangea pe stadion prin lupte si injurii, ce nu putea fi manifestata altfel, se propaga acum prin intermediul comentariilor pe site (ca nu-i mai lasa pe stadion noul sistem de intrare). Macar o sa avem tot timpul SUPORTERI pe stadion (si nu batausi, drogati, betivi, scursori care-si cumpara bilet numai ca sa se descarce psihic, pentru ca in alt loc n-au cum), si care pot sa renasca spiritul Stelei VITEZISTE. Eu cred ca suntem pe un drum bun. Iar despre cei ce vad paiul din ochiul altora, fara sa vada bota din ochiul lor, numai de bine.....ca atat ii duce mintea. Mandru ca tin cu Steaua!!!!!!!

ANTIgigi11.08.2007 20:49
corect ce zici tu la faza cu deposedarea, nu e datatoare de sperante, dar daca zaharia ramane in lot si da 10 goluri pentru Steaua in sezonul asta , din care sa zicem 2 decisive, o sa -ti mai aduci aminte despre lacunele de care vb acum?

 

DA. Si sa dea Dumnezeu sa ai dreptate si vom vorbi peste la sfarsitul campionatului si nu o sa uit. Iti garantez. La fel de acid eram (sunt si voi fi) cu Banel, Lovin si Coman....care dupa pararerea mea sunt cam avizi in alfabetul fotbalistic. Au tare multe lacune, Banelinho are noroc ca e din samanta de Forrest Gump, ca in rest....e vai si amar de picioarele lui...

endorama11.08.2007 20:51

am vazut si eu acum pozele de la casele de bilete. revoltator intr-adevar ce s-a intamplat acolo.... conducatorii de la club nu au nici un fel de respect pentru oamenii ce vin la stadion

mikutu11.08.2007 20:51
DA. Si sa dea Dumnezeu sa ai dreptate si vom vorbi peste la sfarsitul campionatului si nu o sa uit. Iti garantez. La fel de acid eram (sunt si voi fi) cu Banel, Lovin si Coman....care dupa pararerea mea sunt cam avizi in alfabetul fotbalistic. Au tare multe lacune, Banelinho are noroc ca e din samanta de Forrest Gump, ca in rest....e vai si amar de picioarele lui...

nici eu nu-i suport pe ultimii doi. pe primul l-am acceptat cand am vazut ca mai mereu trage doi oameni dupa el , ceea ce ...nu e rau, zic eu

1on11.08.2007 20:52

@ANTIgigi: ªi când mã gândesec la faptul cã Dumitriu zicea de Bãnel, când era la Timișoara, cã are tehnicã în regim de vitezã... Da mã bucur cã a început bine anul ãsta.

ANTIgigi11.08.2007 20:54
Ba Da Voi sunteti tzigani? Cand pierde Steaua facetzi gura ca de ce pierde... cand castiga facetzi gura ca nu joaca cum trebuie... pana la urma ce vretzi? Iar in legatura cu Nicolita .. Cand Joaca Bine Bravo Banel nota 10.. iar cand joaca prost.. "Banel nu stie fotbal, este prost ,da centrari numai in aut si etc"..lasati vrajealea ca daca erati voi in teren.. cred ca nici de copil de mingii nu erati buni.. dar la vb toata lumea este Specialist. Forza Steaua

 

Ai putea folosi termenul rrom, altfel aceste persoane te-ar putea da in judecata daca mai vorbesti asa. Cand a jucat bine Banel sezonul asta? Daca te referi la meciul de miercuri cu polonezii, inseamna ca si tu esti as in materie de fotbal.

"Banel nu stie fotbal, este prost ,da centrari numai in aut si etc" - da...asa e....ai ceva de obiectat? el e platit sa fuga la Steaua, ca de fotbal se ocupa altii.

 

@dr.adrian9

dupa felul in care gandesti poate tu ai astfel de probleme si cred ca ai uitat ca acesta este un forum, unde fiecare isi spune parerea.

no_good11.08.2007 20:55

desi echipa a jucat cam "pilafior" sunt bucuros de aceasta victorie, implicit si de ghiuleaua lui eric!bravo eric,felicitari Steaua ,schimbatzi jocul in si mai bine si tine-o tot asa cu victoriile

radusor11.08.2007 20:55
Oricum comentatorii mor de ciuda ca luam iar 3 puncte, sa le dam la ****. Iar Bicfalvi trebuie jucat din primul minut CLAR. Este 10 clase peste Plesan + Lovin + Ov Petre la un loc. Si are si doar 18 ani ...

hai radule ca exagerezi, a dat un gol, a avut o deposedare si e mai bun ca plesan care a imbunatatit jocu Stelei in mod evident? asculta'l pe Hagi si hai sa'l mai lasam sa creasca.De comentatori nu mai zice ca vochin e stelist si pe el chiar il seaca ca e antrenor Hagi, ca si pe mine de altfel.Ce schimbare e aia? Lovin in locu lu Ov Petre?daca se accidenta un jucator in jumatea aia de ora care a ramas fara posibilitatea de a schimba?in minutu 63 sa termini toate schimbarile..doamne fereste.

apropo..citez din declaratia lui Hagi: "important e punctele" :-J

leynad7211.08.2007 20:56

Una peste alta, mie mi s-a parut cel mai reusit meci din inceputul asta de sezon.

A cam avut de toate.

Desi n-as fi crezut, Plesan pare a fi schimbat ceva la mijlocul terenului.

Si Bicfalvi, la randul lui, pare a juca altceva decat restul...

Sa avem rabdare, e loc de mai bine.

yo_stelista nr111.08.2007 20:57

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

mikutu11.08.2007 20:57
hai radule ca exagerezi, a dat un gol, a avut o deposedare si e mai bun ca plesan care a imbunatatit jocu Stelei in mod evident? asculta'l pe Hagi si hai sa'l mai lasam sa creasca.De comentatori nu mai zice ca vochin e stelist si pe el chiar il seaca ca e antrenor Hagi, ca si pe mine de altfel.Ce schimbare e aia? Lovin in locu lu Ov Petre?daca se accidenta un jucator in jumatea aia de ora care a ramas fara posibilitatea de a schimba?in minutu 63 sa termini toate schimbarile..doamne fereste.

apropo..citez din declaratia lui Hagi: "important e punctele" :-J

iasiul a schimbat in minutul 30 si nu i-a mai fost frica de accidentare.....hai ma ce dreaq:)

roman66611.08.2007 20:58

N-avem atacanti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cu tristul de Neaga nustiu ce s-a intamplat prin Korea ca nu mai joaca nimica, sa se refaca Badea cu Iacob si o sa fie mai bine. Iar Plesan m-a surprins, mi se pare un transfer bun.

Campioni Suntem Noi !!!

ANTIgigi11.08.2007 20:59

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

 

frumos grait...

PS: care Adi?

roman66611.08.2007 21:00

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

Bine mah dar nu mai striga !!

pangica11.08.2007 21:00

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

Iti recomand manualul de limba romana pentru clasa a 3-a si a 4-a.si dupa aceea poti sa vb de fotbal.

leynad7211.08.2007 21:01

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

 

Ce note ai tu la scoala ?

Brigante11.08.2007 21:02

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

 

 

 

1 - renunta la "mess".

2 - deschide Gramatica Limbii Romane si citeste pe rand capitolele: semne de punctuatie, conjugarea verbului si structura frazei.

3 - apasa butonul log-out.

axl2311.08.2007 21:03

Steaua E ECHIPA NOASTRA,A STELISTILOR CEA CARE NEA ADUS MULTE BUCURII. CAND NEA FACUT FERICITI TOTI AM SPUS ca E CEA MAI BUNA,CEA MAI TARE. ACUM SUPORTERII ''ADEVARATI'' DE CE JIGNESC ANTRENORUL, JUCATORUL,CONDUCEREA? DE CE? Steaua E ACEEASI DINTOTDEAUNA NUMAI ca ARE NOI VENITI care TREBUIE SA SE OBISNUIASCA. Dica DE CATE ORI NEA SALVAT? ATUNCI ERA CEL MAI BUN. ACUMA NU MAI E? ESTE SI VA FI NUMAI ca E PUTIN OBOSIT DAR O SASI REVINA NU E USOR SA FII FOTBALIST.Radoi E CEL MAI BUN CAPITAN. EU CRED ca NICI NOAPTEA NU ARE SOMN. VOI ATI VAZUT CE CEARCANE ARE? CE SA MAI SPUNEM DA Nicolita care FUGE ATATA. ACUM TOTI NU MAI SUNT BUNI? BA SUNT! TOTI STELISTII TREBUIE SA AIBA RABDARE SAI SPRIJINE. CAND VOR IN FORMA SI VOI FI DIN NOU CEI MAI BUNI ATUNCI CE VETI SPUNE? ca SUNT CEI MAI TARIB FARA SASI AMINTEASCA ca O DATA IAU VORBIT DE RAU.AIA NU SUNT SUPORTERI. NOI STELISTII TREBUIE SA FIE APROAPE SAI SPRIJINE NICIODATA SA NUI VORBEASCA DE RAU. TOTI VOR BINELE Stelei SI SE MANDRESC CU EA NUMAI ATUNCI CAND MERGE BN DAK NU PA ,SAI INJURAM SI ALTELE. EU NUSH CATI DINTRE VOI SUNT SUPORTERI ADEVARATI, CRED ca FOARTE PUTINI CEILALTI SUNT NISTE PREFACUTI

EU II FELICIT PE TOTI JUCATORII,TOTI AU FOST BUNI!1!!!!!!!!!!!!!!!

Forza Steaua! Forza Hagi!!! Forza Becali!! Forza Adi!!!!!!!! forzateaua

 

 

Asta ca sa intru si eu in trend.

pangica11.08.2007 21:03
1 - renunta la "mess".

2 - deschide Gramatica Limbii Romane si citeste pe rand capitolele: semne de punctuatie, conjugarea verbului si structura frazei.

3 - apasa butonul log-out.

:)) mi-a placut articolul ei .si acum nu ma mai pot opri din ras

ANTIgigi11.08.2007 21:04
Asta ca sa intru si eu in trend.

 

frumos era sa zici si tu ceva:P

leynad7211.08.2007 21:04
1 - renunta la "mess".

2 - deschide Gramatica Limbii Romane si citeste pe rand capitolele: semne de punctuatie, conjugarea verbului si structura frazei.

3 - apasa butonul log-out.

 

4 - si apoi butonul rosu, asa, din curiozitate...

dr.adrian911.08.2007 21:05
Ai putea folosi termenul rrom, altfel aceste persoane te-ar putea da in judecata daca mai vorbesti asa. Cand a jucat bine Banel sezonul asta? Daca te referi la meciul de miercuri cu polonezii, inseamna ca si tu esti as in materie de fotbal.

"Banel nu stie fotbal, este prost ,da centrari numai in aut si etc" - da...asa e....ai ceva de obiectat? el e platit sa fuga la Steaua, ca de fotbal se ocupa altii.

 

@dr.adrian9

dupa felul in care gandesti poate tu ai astfel de probleme si cred ca ai uitat ca acesta este un forum, unde fiecare isi spune parerea.

 

 

dute ba si invata fotbal ca vad ca numai gura e de tine

ce dracu fotbalistii sunt roboti sau cum.

joaca tu din 3 in 3 zile la nivel maxim

ca dupa cat esti de gras mori in 5 minute pe teren.

 

esti la 180 de grade cu fotbalu

este adevarat Banel na fost cel mai bun seara asta dar

el cam in toate meciurile isi da viata (chiar daca nui reuseste tot in fiecare meci dar e si el om ca noi) pentru Steaua ceea ce niciunu dintre noi nu o face si asta conteaza desteptule.

mai e si nesu care fuge ca un cal.

asa ca fi mai indulgent nu numai tu si toti alti

COSTYNATOR11.08.2007 21:05
nici mie nu mi-a placut Dica niciodata.La fel cum nu imi place Nicolita si nu o sa imi placa niciodata.LA fel cum nu imi plac Lovin ,ov.Petre,Coman.Dica e lent,indolent,si inscrie des pentru ca are o echipa care trage pentru el

De aceeasi parere sunt si eu.Nu-mi place Dica nici sa ma tai cu lama.Iar zvonurile astea cu plecatul afara cred ca sunt inventii,iar daca pleaca nu o sa faca multi purici afara pentru ca acolo chiar se alearga si nu o sa mai mearga tactica aplicata de la el la Steaua si anume cea folosita si in curtea scolii numita in termen popular LA POMANA.

Si acum o intrebare pentru cei care vor sari in apararea lui:cate goluri are marcate din actiune(gen golul de azi al lui Bicfalv,in care sa plece cu mingea la picior si sa finalizeze cu sut,pentru ca asta presupune rolul de varf retras pe care joaca el)?

Ca sa va ajut un pic la numaratoare scadeti din totalul golurilor pe cele marcate din 11m si cele la care mingea se loveste de el.

axl2311.08.2007 21:06

Ooo, ce de lume buna in seara asta!! Fedora, Danimarcu, Daffy, Miaus, Vanfootball...

Iar iese scandal.

Extremist Stelist11.08.2007 21:06

cateva idei.....

-pe langa cele 3 puncte, cel mai mare castig il reprezinta in mod durprinzator PLESAN......

-despre meci.....parca un pic mai bine decat celelalte 4

-Lovin si Ov. Petre=CATASTROFE, n-au ce cauta la Steaua

-Dica si Neaga nu joaca mai nimic, dar isi pot reveni spre deosebire de primii 2

-si Banel parca joaca un pic mai bine fata de anul trecut, desi mai da centrari peste aparare in aut

-de ce nu se termina adata cu mingiile aruncate de fundasi in fata?

-5 victorii din 5......MAI BINE NU SE PUTEA.....

 

FORZA Steaua...............

«167891018»